Sen kategorii wellness

2016-10-02, 22:01:43

Termin wellness oznacza stan zdrowej równowagi umysłu, ciała oraz ducha, o której marzy niemalże każda osoba. Jednak dzisiejsze szybkie tempo życia nie pozwala na właściwy odpoczynek i regenerację. Chwile spędzane w hotelach często bywają ku temu jedyną okazją, miejsce powinno  zapewnić swoim gościom warunki gwarantujące ogólne poczucie komfortu. Nie chodzi tu tylko o atrakcyjne otoczenie do spędzania wolnego czasu oraz wykwintne dania, ale także, przede wszystkim o odpowiednio dobrane łóżko. Linia materacy WELLNESS DREAM COMFORT od Fabryki  Materacy JANPOL pomoże wrócić hotelowym gościom do zaburzonej codziennością harmonii.

Sen to jedna z najważniejszych potrzeb w życiu człowieka. Komfortowo przespana noc lub wysokojakościowa drzemka w ciągu dnia to jeden z podstawowych kroków do lepszego samopoczucia.  Dlatego wygodne łóżko to kluczowy element wyposażenia pokoju. Niezależnie od ilości hotelowych gwiazdek inwestorzy powinni zwrócić szczególną uwagę na aspekt materaca, gdyż jego jakość i funkcjonalność przekładają się na zadowolenie i powrót hotelowych gości.##

Linia materacy WELLNESS DREAM COMFORT do Fabryki JANPOL spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających bywalców hoteli. W ofercie dostępne są trzy warianty produktu - Classic, Superior i Dream. Produkty zaprojektowane zostały zgodnie ze światowymi standardami i wykonane z najwyższej jakości materiałów. Ich wyjątkowe walory zapewnia unikatowe połączenie lateksu, kokosu, pianki termoelastycznej oraz 7-strefowego, sprężynowego wkładu kieszeniowego.

Model Classic dedykowany jest gościom biznesowym oraz konferencyjnym, którzy oczekują od hotelu warunków do regenerującego wypoczynku po całym dniu intensywnej pracy. Materac ten, dzięki zastosowaniu specjalistycznej pianki „memory foam” dopasowuje się pod wpływem ciepła do kształtu ciała, gwarantując optymalne ułożenie ciała oraz zwiększony komfort użytkowania.  

Wariant Superior został stworzony z myślą o zaspokojeniu potrzeb gości w obiektach rodzinnych, pałacowych oraz SPA. Jego optymalna twardość oraz wykorzystana technologia produkcji przyczyniają się do regeneracji sił witalnych oraz prozdrowotnego wypoczynku. Co więcej, dzięki zastosowaniu wkładu z lateksu (20% naturalnego i 80% syntetycznego), materac zapobiega namnażaniu się roztoczy oraz alergenów.

Z kolei propozycja Dream to doskonałe rozwiązanie dla gości najbardziej wymagających.  Dedykowany jest osobom podróżującym zarówno prywatnie, jak i biznesowo, którzy preferują ekskluzywne hotele typu wellness, boutique czy design. Materac łączy w sobie wszystkie walory materacy typu Classic oraz Superior, gwarantując zdrowy, wysoce jakościowy wypoczynek.

Pełna gama Wellness Comfort Line Fabryki Materacy Janpol jest rekomendowana przez Nataszę Sallmann, Eksperta ds. Hotelarstwa Wellness & Spa z Polskiej Akademii Gościnności.www.hotelinfo24.pl