Środa 26 Kwiecień 2017

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Nowy użytkownik »

Przypomnij hasło »

Strona główna » Aktualności hotelarskie z kraju

Aktualności hotelarskie z kraju


EuroGastro i WorldHotel wyznacznikiem jakości branży HoReCa

Zakończyły się 21. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro 2017 oraz 10. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2017. Ofertę zaprezentowało 273 wystawców z 15 krajów, a... więcej»

Hilton przedstawia sposób na majowy weekend

Weekend majowy się zbliża, a wielu z nas nie ma jeszcze żadnych planów. Niektórzy wytrawni podróżnicy uwielbiają dreszczyk emocji i planowanie wyjazdów na weekend na ostatnią chwilę. W zeszłym roku 46% osób... więcej»

Wyjątkowo udana Wielkanoc w Hotelu Mikołajki

Tegoroczna liczba wielkanocnych gości położonego na Mazurach  Hotelu Mikołajki ***** najlepiej pokazuje, że Polacy upodobali sobie te Święta jako idealny moment dla krótkich, rodzinnych wakacji. Wielkanocna... więcej»

Przedstawiciele branży spotkań z Wielkiej Brytanii w Polsce

7 – 9 kwietnia br. w Warszawie na zaproszenie grupy Hilton Worldwide, Poland Concept DMC, Warsaw Convention Bureau oraz Poland Convention Brueau Polskiej Organizacji Turystycznej odbyła się wizyta studyjna dla 12... więcej»

Hotel Investment Trends Poland & CEE już za niecały miesiąc

Od pierwszej edycji Hotel Investment Trends Poland & CEE - forum poświęconego inwestycjom hotelowym w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej dzieli nas nieco mniej niż miesiąc. Udział w konferencji potwierdziło... więcej»

Golub GetHouse wybuduje nowoczesny akademik w Krakowie

Nowoczesny akademik na wynajem powstanie w wyniku przebudowy budynku należącego niegdyś do firmy Telpod, która przeprowadziła się do Skawiny. Budynek, za 30,6 mln zł brutto, kupiła spółka należąca do grupy Golub... więcej»

Skanska zaprezentowała swój najnowszy wielofunkcyjny obiekt – Bramę Miasta w Łodzi

Już dawno Łódź nie przeżywała takiego zainteresowania biznesu. Dziś jest faworytem w walce o organizację Expo 2022 i prowadzi największy projekt urbanistyczny w Europie Środkowej. Skanska, kończąc właśnie budowę... więcej»

Odnowią kamienicę na Kępie Mieszczańskiej we Wrocławiu

Gruntowną przebudową pochodzącej z początku XX wieku, kamienicy mieszczącej się przy ulicy Jagiełły 6 na Kępie Mieszczańskiej we Wrocławiu, zajmie się francuski inwestor Bouygues Immobilier Polska. W jej wnętrzach... więcej»

Uzdrowisko Konstancin-Zdrój sprzedaje rezydencję „Zagłobin”

Uzdrowisko Konstancin-Zdrój S.A. ogłosiło przetarg ofertowy na nabycie prawa użytkowania wieczystego nieruchomości położonej w Konstancinie-Jeziornie, przy ul. Sułkowskiego 1, o powierzchni 35 852 m2, wraz z prawem... więcej»

„Poznań za pół ceny” już po raz dziesiąty

Wydarzenie, które zdobyło sobie już ugruntowaną pozycję wśród turystów i mieszkańców Poznania, po raz kolejny przyciągnie z pewnością chętnych do skorzystania ze specjalnych promocji oferowanych przez lokalne... więcej»

51% Polaków nie zgodziłoby się na nowo proponowane zasady wjazdu do USA

Podróżni z krajów europejskich, takich jak Wielka Brytania i Francja, mogą wkrótce być zobowiązani do podania haseł dostępu do swoich kont w mediach społecznościowych, list kontaktów oraz do ujawnienia poglądów... więcej»

Od ognia do ponownego otwarcia – czyli pożar w hotelu

Wiosna i lato to gorący okres w branży hotelarskiej, szczególnie wśród obiektów położonych w miejscowościach turystycznych. Rozpoczynający się właśnie sezon zaowocuje nie tylko wzrostem rezerwacji indywidualnych, ale... więcej»

Obiekt hotelowo-terapeutyczny w Otwocku ma generalnego wykonawcę

Generalnym wykonawcą Centrum Leczenia Demencji w Otwocku, znanego również jako Origin Memory Care, została firma inżynieryjno-budowlana IDS-BUD świadcząca usługi między innymi w zakresie budownictwa kubaturowego,... więcej»

Małopolska: Turyści już wkrótce będą mogli zanocować w Ośrodku w Borównej

Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Borównej przejdzie gruntowny remont. Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Stanisław Sorys przekazał dziś umowę na dofinansowanie tej inwestycji wójtowi gminy Lipnica Murowana Tomaszowi... więcej»

Najnowsze trendy podczas organizacji przerw kawowych w hotelach i centrach konferencyjnych

Przerwa kawowa to wyczekiwany przez wszystkich moment organizowanych wydarzeń i konferencji. Służy nie tylko naładowaniu energii, odprężeniu się, ale także sprzyja nawiązywaniu kontaktów towarzyskich. Sprawdź... więcej»

Inwestycja w aparthotel – jak uzyskać zwrot na poziomie 8% rocznie

Niski poziom stóp procentowych sprawia, że nasze pieniądze na kontach oszczędnościowych czy lokatach zamiast zarabiać tracą na wartości. Nic więc dziwnego, że coraz bardziej popularne stają się aparthotele i... więcej»

Największy park rozrywki w Polsce powstanie w Mszczonowie pod Warszawą

Ruszyła budowa Park of Poland, którego lokalizację wyznaczono w Mszczonowie pod Warszawą. Inwestorem przedsięwzięcia o wartości 150 mln euro, jest spółka Global City Holdings – donosi portal Urbanity.plBudowa Park... więcej»

Rycerski klimat ibis Styles Grudziądz

W połowie kwietnia 2017 roku w Grudziądzu został otwarty nowy obiekt hotelowy nawiązujący swoim wyglądem do długiej, sięgającej średniowiecza historii Grudziądza. Ibis Styles Grudziądz to położony w pobliżu... więcej»

Atal Baltica Towers – nowoczesny projekt w minimalistycznej formie

Atal rozpoczyna sprzedaż Atal Baltica Towers. Ta prestiżowa inwestycja powstaje w Gdańsku, przy Alei Gen. Hallera, zaledwie 800 metrów od Zatoki Gdańskiej. Projekt składa się z dwóch budynków – mieszkalnego... więcej»

Polacy najczęściej wypoczywają w kraju

W 2016 roku nieco ponad połowa dorosłych Polaków (51%) wypoczywała przynajmniej raz poza miejscem zamieszkania. To tyle samo, ile rok wcześniej – w 2015 roku i znacząco więcej (o 5 pkt. proc.) niż w latach... więcej»

„Jazz to nie muzyka, to sposób na życie”

„Jazz to nie muzyka, to sposób na życie” – tak mawiała Nina Simone, której słowa są hasłem przewodnim szóstej edycji odbywającego się w Katowicach JazzArt Festivalu 2017.Wszystko zaczęło się w 1900... więcej»

Intensywna promocja Uzdrowiska Busko-Zdrój na targach krajowych i zagranicznych

Przed nami pełnia sezonu w turystyce zdrowotnej i prozdrowotnej. Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. wykorzystuje ten czas na intensywną promocję zarówno w kraju jak i za granicą. W ostatnich tygodniach wspólnie z partnerami... więcej»


« (1) 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Sposób na puste pokoje poza sezonem ...więcej»

I Ogólnopolski Próbny Egzamin Zawodowy już na koniec listopada! ...więcej»

Le Regina – najdroższy hotel w Polsce ...więcej»

Wielkie otwarcie niskich cen - nowa kampania taktyczna Focus Hotels ...więcej»

Poznań: Hotel Blow Up w Starym Browarze ...więcej»

Te gofry są niesamowite mają charakter i swoją tradycje. Co...

2017-04-10, 09:41:19 ~Monika

Przecież IHG sprzedało Hiltonowi budynek gdzie mieści się...

2017-03-22, 14:59:51 ~Maciekk

Koneser i pomysł na Muzeum Polskiej Wódki to naprawdę...

2017-03-20, 20:39:44 ~mlody022

Bardzo potrzebna i słuszna inicjatywa:)

2017-03-16, 20:31:48 ~Hanna Burno

No dobrze, że wstawili okna i zrobili elewację. Jakoś to...

2017-03-15, 13:17:31 ~M

lepiej póżno niż wcale-myślenie ma przyszłość!

2017-02-07, 18:07:51 ~rympał

Byłem tam z żoną 04.01.2017 r , coś wspaniałego , długo nie...

2017-01-29, 14:05:23 ~pasek

Z przyjemnością czytam i podziwiam zmiany zachodzące na...

2017-01-25, 22:55:32 ~Student

Ten Hotel w Kościelisku zdecydowanie daje radę. Z czystym...

2016-12-28, 00:09:29 ~sin

stat4u

Copyright ©2015 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji