Piątek 28 Lipiec 2017

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Nowy użytkownik »

Przypomnij hasło »

Strona główna » Ciekawostki

Ciekawostki


Międzynarodowy wyścig żaglowców z metą w Szczecinie

Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Marek Olszewski wziął udział w spotkaniu z przedstawicielami biznesu oraz kadry kierowniczej samorządu regionalnego i miast w obrębie Finlandii Południowozachodniej.... więcej»

Rynek pracy w turystyce

Znajomość języków obcych i wiedza specjalistyczna najbardziej cenionymi kompetencjami wśród pracodawcówBadanie rynku pracy w turystyce zostało przeprowadzone na zlecenie Ministerstwa Sportu i Turystyki, przez firmę... więcej»

Warmia i Mazury celem wypoczynku Austriaków

Zagraniczny Ośrodek POT w Wiedniu od kilku już lat intensywnie promuje Warmię i Mazury na rynkach swojego działania. Powoli, ale jednak Mazury zaczynają być rozpoznawane na rynku austriackim jako destynacja urlopowa.... więcej»

Najlepsze kierunki dla social mediowych freaków

Media społecznościowe stały się nieodłączną częścią podróżowania – 50% przedstawicieli generacji Y nieprzerwanie korzysta ze smartfonów podczas wakacji, a 62% z nich właśnie za pomocą urządzeń mobilnych... więcej»

Nowe atrakcje turystyczne na Sądecczyznie z dofinansowaniem unijnym

Rozbudowa Domu Zdrojowego w Żegiestowie-Zdroju, nowe wyposażenie amfiteatru w Korzennej, stworzenie pawilonu muzycznego i ogrodów tematycznych w Parku „Zapopradzie” w Muszynie-Zdroju, zagospodarowanie... więcej»

Pod żaglami z Dniepru na Mazury

Mazurskie jeziora były przebojem polskiej turystyki promowanym podczas imprez towarzyszących regatom na Dnieprze, zorganizowanym przez Ukraiński Związek Jachtów Klasycznych. Wydarzenie zyskało wysoką rangę. W uroczystym... więcej»

Po raz piętnasty wybiorą najlepszy produkt turystyczny

Docenienie i zarekomendowanie wyjątkowych obiektów, wydarzeń, szlaków w Polsce to główne założenia organizowanego już po raz piętnasty prestiżowego konkursu "Na Najlepszy Produkt Turystyczny - Certyfikat Polskiej... więcej»

15 polski zabytek wpisany na Listę światowego dziedzictwa

Komitet Światowego Dziedzictwa UNESCO, w trakcie dorocznych obrad podczas 41. sesji odbywającej się między 2 a 12 lipca w Krakowie, zdecydował o wpisaniu na Listę światowego dziedzictwa Kopalni ołowiu, srebra i cynku... więcej»

Emirates i flydubai łączą siły ogłaszając porozumienie o partnerstwie

Emirates i flydubai ogłosiły dziś szerokie partnerstwo, zawarte pomiędzy dwoma dubajskimi przewoźnikami, aby oferować pasażerom niezrównane możliwości podróży. Obie linie nadal będą zarządzane niezależnie, ale będą... więcej»

Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa/Modlin - wobec aktualnych wyzwań w lotnictwie cywilnym

Lotnisko w Modlinie planuje rozbudowę portu w odpowiedzi na rosnący ruch pasażerski. Planowane inwestycje pozwolą na dołączenie tego, kończącego właśnie 5 lat, portu lotniczego do grona najbardziej innowacyjnych i... więcej»

Nowe połączenie LOT z Krakowa do Chicago

3 lipca 2017 roku Dreamliner Polskich Linii Lotniczych LOT wystartował z Krakowa w pierwszy historyczny rejs do Chicago. Polski przewoźnik otworzył dziewiątą trasę dalekiego zasięgu, szóstą do Ameryki Północnej.... więcej»

Nad wodę na Kujawy i Pomorze

Malownicze szlaki Brdy, Wdy i Drwęcy dla kajakarzy, zalewy Włocławski i Koronowski dla miłośników wodnego szaleństwa, nowoczesne przystanie oraz mnóstwo urokliwych miejsc nad wodą dla szukających spokoju i kontaktu z... więcej»

Międzynarodowi partnerzy Ptak Warsaw Expo

Dnia 7 lipca podczas ceremonii w Pałacu Prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu, w obecności prezydenta Andrzeja Dudy i prezydent Chorwacji Kolindy Grabar-Kitarović, w ramach Inicjatywy Trójmorza podpisano porozumienie... więcej»

Przystępny Dubaj ze wskazówkami Emirates

Multikulturowy, gościnny i oferujący szereg różnorodnych aktywności. Dubaj, jedno z najsłynniejszych miast Bliskiego Wschodu, to idealne miejsce dla podróżników, niezależnie od tego, czy marzą o ekscytujących... więcej»

Wielokulturowy Nurt Bugu zwycięzcą konkursu EDEN

Kolejna edycja konkursu Komisji Europejskiej, realizowanego w Polsce przez Polską Organizację Turystyczną została rozstrzygnięta. W tym roku kandydaci musieli udowodnić, że swoją ofertę turystyczną opierają na... więcej»

Charakterystyka podróży mieszkańców Polski w 2016 r.

57% mieszkańców Polski w wieku 15 lat i więcej uczestniczyło w co najmniej jednym wyjeździe turystycznymW Departamencie Turystyki Ministerstwa Sportu i Turystyki, na podstawie badań przeprowadzonych przez Główny Urząd... więcej»

Pięknie i nowocześnie. Polska na EXPO 2017

Do września w Astanie goście będą mogli oglądać polską prezentację podczas Międzynarodowej Wystawy  EXPO 2017.  Temat tegorocznej wystawy  – Energia Przyszłości stanowi platformę do... więcej»

Martyna Wojciechowska ambasadorką platformy podróżniczych inspiracji

Twórcy projektu Wilcza Strona uruchomili www.wilczastrona.com – pierwszą tego typu platformę internetową o podróżach, tworzoną przez czytelników. WilczaStrona.com skierowana jest do osób chcących podzielić się... więcej»

Porównanie ofert linii lotniczych dla podróżujących z dziećmi

Jakie są koszty podróży samolotem z dziećmi w różnym wieku? Co można bezpłatnie zabrać na pokład, jakie obowiązują limity bagażowe i na jakie dodatkowe udogodnienia mogą liczyć rodziny z dziećmi? Oto przegląd ofert... więcej»

Polska krajem partnerskim 25. edycji TT Warsaw

Krajem partnerskim jubileuszowej 25. edycji Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw jest Polska. Na to wielkie turystyczne święto, które odbędzie się w dniach 23-25 listopada w Pałacu Kultury i Nauki w... więcej»

Władysławowo stawia na prestiżowe inwestycje

Miasto czeka szereg zmian inwestycyjnych w sferze infrastruktury, ekologii i turystyki. Wieloletnie plany wydatków mają na celu podniesienie atrakcyjności inwestycyjnej miasta i polepszenie jakości życia... więcej»

Turystyka pionierem wdrażania sektorowych ram kwalifikacji

Turystyka jako pierwsza włączyła Sektorową Ramę Kwalifikacji w sektorze turystyka do Zintegrowanego Systemu KwalifikacjiZ inicjatywy Ministerstwa Sportu i Turystyki została opracowana Sektorowa Rama Kwalifikacji w... więcej»


« (1) 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Przed nami Wielka Pętla Izerska 2016 ...więcej»

Polska zobacz więcej ...więcej»

Miasteczko plażowe powraca do Świnoujścia ...więcej»

Płać i korzystaj - wizerunek Polaków zagranicą ...więcej»

Działają na rzecz reaktywacji wodnego Szlaku Królewskiego ...więcej»

Koneser będzie miał naprawdę bogatą ofertę zarówno...

2017-05-28, 14:23:48 ~smakosz

Polecamy również przewodniki Stayfolonger na stronach...

2017-05-24, 16:28:23 ~Agata

Bardzo dziękuję za ten artykuł. Nie ma to jak przeczytać...

2017-05-18, 15:23:01 ~Budrys

Problem występuje nie tylko z nazwami hotel, motel czy...

2017-05-03, 15:36:59 ~Mentis

Te gofry są niesamowite mają charakter i swoją tradycje. Co...

2017-04-10, 09:41:19 ~Monika

Przecież IHG sprzedało Hiltonowi budynek gdzie mieści się...

2017-03-22, 14:59:51 ~Maciekk

Koneser i pomysł na Muzeum Polskiej Wódki to naprawdę...

2017-03-20, 20:39:44 ~mlody022

Bardzo potrzebna i słuszna inicjatywa:)

2017-03-16, 20:31:48 ~Hanna Burno

No dobrze, że wstawili okna i zrobili elewację. Jakoś to...

2017-03-15, 13:17:31 ~M

stat4u

Copyright ©2015 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji