Czwartek 21 Wrzesień 2017

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Nowy użytkownik »

Przypomnij hasło »

Strona główna » Ciekawostki

Ciekawostki


Sprawdz, kiedy można ubiegać się o odszkodowanie za odwołany lub opózniony lot

Usterka techniczna, powstała na skutek zaniedbań przewoźnika, błędne planowanie czasu pracy załogi, brak prawidłowej dokumentacji lotu. Jakie jeszcze okoliczności, powodujące opóźnienie lub odwołanie lotu, warunkują... więcej»

Promocja turystyczno-gospodarcza Doliny Psarki

Stowarzyszenie Tarczek 24 realizuje na terenie gminy Pawłów projekt „Promocja gospodarcza Doliny Psarki” oraz „Poszukiwanie nowych rynków zbytu dla produktów i usług oferowanych przez podmioty... więcej»

Trwa Tydzień Sieci Cittaslow

Na Warmii i Mazurach jest 20 miast należących do międzynarodowej sieci Cittaslow, które stawiają na wysoką jakość życia bez pośpiechu. Pomiędzy 18 a 24 września 2017 roku będą one obchodziły swoje święto, czyli Tydzień... więcej»

Poznań z bezpośrednim połączeniem do Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Popularnym kierunkiem wakacyjnym stały się Zjednoczone Emiraty Arabskie. Zachwyca panujący tam przepych i bogactwo. Zachęcają luksusowe hotele i najwyższe na świecie budynki. Przyciągają piaszczyste plaże i odmienny,... więcej»

Gdańsk: Mniej samolotów do Warszawy, więcej za granicę

Popularne połączenie liniami Ryanair do Warszawy zniknie z rozkładu lotów gdańskiego lotniska. Samoloty będą latać tylko do końca marca 2018 r.Pomiędzy Gdańskiem a Warszawą latają samoloty linii Ryanair i LOT. Lotnisko... więcej»

Emirates: Niższe ceny dla turystów z Polski na rezerwacje do 21 września 2017

Emirates, największe międzynarodowe linie lotnicze na świecie, tej jesieni odbiorą swój setny flagowy samolot Airbus A380. Będzie to bezprecedensowe wydarzenie w historii branży lotniczej - 260... więcej»

Rozrywka pomaga przetrwać najdłuższe trasy lotnicze na świecie

Linie lotnicze Qantas ustanowiły nowy rekord, ogłaszając pierwsze bezpośrednie połączenie lotnicze między Australią i Europą. Trasa łącząca Londyn-Heathrow z Perth wystartuje w marcu 2018 roku i pozwoli pokonać 14... więcej»

Parada uliczna w ramach Festiwalu Turystyki w Szanghaju 2017

Spotkanie w czarującym Szanghaju przy okazji inicjatywy Jednego Pasa, Jednej Drogi. Jak co roku we wrześniu w Szanghaju odbywa się Festiwal Turystyki w Szanghaju. Wieczorem dnia 10 września wzdłuż tłocznej ulicy Huaihai... więcej»

"Trzy oblicza Jezioraka"

23 września rusza cykl jesiennych wypraw terenowych „Trzy oblicza Jezioraka”. Uczestnicy wycieczek będą mieli okazję poznać najdłuższe jezioro w Polsce z trzech różnych, często zaskakujących i nieznanych... więcej»

Rosjanie zainteresowani turystyką prozdrowotną w Polsce

W ramach realizacji Programu Promocji Usług Prozdrowotnych Polska Organizacja Turystyczna we współpracy z Zagranicznym Ośrodkiem POT w Moskwie zorganizowała pierwszą misję przyjazdową dziennikarzy z Rosji.W misji wzięło... więcej»

Rekordowe wakacje dla lotniska w Jasionce

Ponad 140 tysiące pasażerów obsłużonych w lipcu i sierpniu to najlepszy wynik w historii Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. Wakacyjny rekord lotnisko zawdzięcza przede wszystkim podwojeniu ruchu na połączeniach... więcej»

Kujawsko-Pomorskie: Europejskie Dni Dziedzictwa

Tegoroczne Europejskie Dni Dziedzictwa odbędą się pod hasłem „Krajobraz dziedzictwa – dziedzictwo krajobrazu”. Z założenia są to dwa weekendy (9-10 września) i (16-17 września), podczas których w całej... więcej»

XXV edycja Europejskich Dni Dziedzictwa w województwie podkarpackim

Zbliża się XXV edycja Europejskich Dni Dziedzictwa. Podobnie jak w latach ubiegłych, także i w tym roku instytucje kultury z województwa podkarpackiego przyłączają się do udziału w obchodach tego wydarzenia. Wojewódzka... więcej»

Powstaną kolejne odcinki trasy rowerowej VeloDunajec

Turyści odwiedzający ziemię łącką i okolice będą wypoczywać nie tylko aktywnie, ale też w bardziej przyjaznym otoczeniu. Od granicy ze Słowacją, przez Łącko do Starego Sącza, przebiegać będą kolejne odcinki trasy... więcej»

Elbląg promuje swoje walory

12. edycja Elbląskiego Święta Chleba potrwa od 1 do 3 września 2017 roku. Impreza co roku cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców miasta i turystów, którzy tłumnie gromadzą się na Starym Mieście.Święto Chleba to... więcej»

Małopolskie: Nowoczesne kąpielisko powstanie nad Zalewem Chechło

Mieszkańcy Trzebini, Chrzanowa i okolic już za nieco ponad rok będą mogli odpocząć nad wodą nie tylko aktywnie, ale także bardziej bezpiecznie. Dzięki unijnemu dofinansowaniu wokół zbiornika Chechło powstanie plaża,... więcej»

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych turystycznych tras w Polsce – Szlak Orlich Gniazd

Mroczne zamki owiane legendami, okazałe wapienne skały i unikatowa roślinność, to wszystko spotkamy na Szlaku Orlich Gniazd. Może zatem czas by pokazać go całemu światu?Szlak Orlich Gniazd to jedna z najbardziej... więcej»

Wystawa „UNESCO w Polsce" w tournee po Francji

„Polska, obiekty wpisane na listę UNESCO" - taki tytuł nosi wystawa fotograficzna, przygotowana przez Zagraniczny Ośrodek Informacji Turystycznej w Paryżu, w ramach promocji 41 sesji Komitetu UNESCO. Sesja... więcej»

Parklet - zielona oaza w centrum miasta

Wiedeń pokochał parklety, czyli wydzielone z przestrzeni ulicznej miejsca odpoczynku dla mieszkańców. Moda na przyjazne, zielone miasta zawitała ostatnio także do Polski.Parklet to w prostych słowach oddane do... więcej»

Jeśli Paryż, to tylko jesienią - z Kayak.pl oszczędzasz nawet do 48% ceny biletu

Podróżni – nawet ci mniej doświadczeni – doskonale wiedzą, że wakacje w szczycie sezonu letniego mogą okazać się dużo kosztowniejsze niż poza nim. Kayak.pl zdradza, na jakie dokładnie różnice należy... więcej»

Trwa turystyczna moda na Polskę – konkurs Polska z dzieckiem

Popularny portal o rodzinnych podróżach Dzieckowpodrozy.pl wspólnie z Polską Organizacją Turystyczną zapraszają do udziału w konkursie "Polska z dzieckiem", w którym do wygrania jest 1,5 tys. zł oraz nagrody... więcej»

Kujawsko-Pomorskie: Konkurs na najlepszy produkt turystyczny

Trwa 15. edycja konkursu Polskiej Organizacji Turystycznej na „Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat POT”. Koordynatorem etapu regionalnego jest Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna.... więcej»


« (1) 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Przed nami Wielka Pętla Izerska 2016 ...więcej»

Polska zobacz więcej ...więcej»

Miasteczko plażowe powraca do Świnoujścia ...więcej»

Płać i korzystaj - wizerunek Polaków zagranicą ...więcej»

Działają na rzecz reaktywacji wodnego Szlaku Królewskiego ...więcej»

Muzeum w Koneserze to wspaniały ukłon wykonawców w stronę...

2017-08-27, 18:22:27 ~Marek

Koneser to dla Pragi bardzo duża szansa. Jego komercyjna...

2017-08-25, 21:10:09 ~makler

Z takim wyrokiem się zgadzam ALE jest inny problem -...

2017-08-23, 09:19:19 ~TU... .

Koneser będzie miał naprawdę bogatą ofertę zarówno...

2017-05-28, 14:23:48 ~smakosz

Polecamy również przewodniki Stayfolonger na stronach...

2017-05-24, 16:28:23 ~Agata

Bardzo dziękuję za ten artykuł. Nie ma to jak przeczytać...

2017-05-18, 15:23:01 ~Budrys

Problem występuje nie tylko z nazwami hotel, motel czy...

2017-05-03, 15:36:59 ~Mentis

Te gofry są niesamowite mają charakter i swoją tradycje. Co...

2017-04-10, 09:41:19 ~Monika

Przecież IHG sprzedało Hiltonowi budynek gdzie mieści się...

2017-03-22, 14:59:51 ~Maciekk

stat4u

Copyright ©2015 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji