Środa 26 Kwiecień 2017

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Nowy użytkownik »

Przypomnij hasło »

Strona główna » Ciekawostki

Ciekawostki


Piknik bez granic – transgraniczna majówka na Kanale Augustowskim

Rajdy rowerowe, konne, spływ kajakowy, jarmark, kajakowe polo – to tylko niektóre z licznych atrakcji czekających w długi weekend majowy na turystów odwiedzających okolice Kanału Augustowskiego. Przez sześć dni,... więcej»

Promocja warmińsko-mazurskich szlaków w Polsce

Departament Turystyki wspólnie z Centrum Promocji i Informacji Turystycznej w Giżycku oraz Twierdzą Boyen zorganizował podczas Targów Turystyki i Wypoczynku Lato 2017 w Warszawie (21-23 kwietnia 2017 roku) regionalne... więcej»

Startuje sezon żeglugowy na Zalewie Wiślanym

Z początkiem długiego majowego weekendu na wody Zalewu Wiślanego wypłyną statki turystyczne. Z portu w Krynicy Morskiej popłyniemy do Fromborka, Tolkmicka i Elbląga. Atrakcyjne połączenia żeglugi śródlądowej ruszają już... więcej»

Beskidzki Eko Jarmark "Jedzmy Swoje"

Fundacja Pomosty Karpat, Gmina Jaśliska oraz Dziki Beskid zapraszają w dniu 3 maja br., Beskidzki Eko Jarmark „Jedzmy Swoje”. Daliowa 15 Gmina Jaśliska - południowe zbocze góry Św. Jana.Kto przyjedzie,... więcej»

„EDEN” wypromuje kolejne europejskie turystyczne destynacje

Już na początku maja rusza konkurs EDEN, który promuje europejskie destynacje turystyczne. W tym roku tematyką wiodącą jest turystyka kulturowa.Jest to projekt promujący zrównoważone modele rozwoju turystycznego w całej... więcej»

Sukces II edycji „Polska zobacz więcej. Weekend za pół ceny”

Według danych szacunkowych z II edycji „Polska zobacz więcej. Weekend za pół ceny” skorzystało blisko 80 tysięcy turystów! Do akcji zorganizowanej w dniach 31 marca – 2 kwietnia br. włączyło się prawie... więcej»

„Majówka z PolRegio" już w sprzedaży!

 95 złotych, 10 dni podróżowania po całej Polsce. Bilet „Majówka z PolRegio" już w sprzedaży. Można pojechać na Hel, do Zakopanego czy w Bieszczady. "Majówka z PolRegio" – tak nazywa... więcej»

Wniosek o wpis podziemi tarnogórskich na listę UNESCO będzie procedowany w Polsce

Polska będzie gospodarzem 41. sesji Komitetu Światowego Dziedzictwa. Uroczyste podpisanie porozumienia z UNESCO w kwestii organizacji wydarzenia nastąpiło 19 kwietnia 2017 r. w Paryżu. W imieniu polskiego rządu umowę... więcej»

Port Lotniczy w Jasionce uruchamia od pazdziernika połączenia z Glasgow!

Z przyjemnością informujemy, że siatka połączeń portu lotniczego w Jasionce poszerza się o kolejną trasę. Od końca października 2017 r. linia Ryanair uruchamia loty na szkockie lotnisko Glasgow-Prestwick. Pasażerowie... więcej»

Doroczne Forum Wiosenne IAAPA EMEA w Krakowie

8 -10 maja br. Międzynarodowe Stowarzyszenie Parków Rozrywkowych i Atrakcji (IAAPA) organizuje w Sheraton Grand Krakow w Krakowie zjazd specjalistów z dziedziny wypoczynku, atrakcji, turystyki i rozrywki. W czasie... więcej»

Wakacje ze specjalną ofertą Emirates dla pasażerów z Polski

Linie Emirates proponują pasażerom w Polsce bardzo korzystne ceny lotów do miast, takich jak Dubaj, Hanoi, Kolombo czy Dżakarta. To świetna okazja aby wykorzystując niskie ceny dokonać rezerwacji biletów na... więcej»

Szlak wodny Pisa-Narew – nowy produkt turystyczny trzech województw

Warmia i Mazury wspólnie z województwami mazowieckim i podlaskim przystępują do wypromowania nowego produktu turystycznego.Będzie to szlak wodny Pisa-Narew. ##- Istnieje możliwość dopłynięcia na Mazury, także na Szlak... więcej»

Zachodniopomorskie: Centrum Rekreacji i Turystyki Wodnej powstanie w Dzwirzynie

Gmina Kołobrzeg uzupełni infrastrukturę Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego. W Dźwirzynie powstanie Centrum Turystyki i Rekreacji Wodnej. Projekt otrzyma prawie 5 mln zł wsparcia z RPO WZ 2014-2020 i zakończy się w... więcej»

Holenderski touroperator Sunair Vakanties z wizytą w Krakowie

Zagraniczny Ośrodek POT w Amsterdamie we współpracy z Urzędem Miasta Krakowa oraz holenderskim touroperatorem Sunair Vakanties zorganizował pod koniec marca br. podróż szkoleniową dla szesnastu pracowników oraz agentów... więcej»

Małopolska: Zamek w Rabsztynie zaprasza na inaugurację sezonu turystycznego

Impreza odbędzie się w sobotę 22 kwietnia. Początek o godz. 10. Przez cały dzień turyści będą mogli zwiedzać Zamek w Rabsztynie za symboliczną złotówkę.  Przygotowano także prezentacje multimedialne, quizy i... więcej»

Emirates najlepszą linią lotniczą na świecie w plebiscycie TripAdvisor Travelers Choice Awards 2017

Linie Emirates zdobyły tytuł najlepszej linii lotniczej na świecie w inauguracyjnej edycji plebiscytu TripAdvisor Travelers’ Choice® Awards dla przewoźników. Oprócz nagrody głównej do przewoźnika... więcej»

Łódzkie zaprezentowało swe walory na Targach Agrotravel

W miniony weekend województwo łódzkie przedstawiło swoje walory turystyczne i kulinarne podczas IX Międzynarodowych Targów Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL 2017 w Kielcach.   Łódzkie było w tym... więcej»

Rozmowy o turystyce w Kaliningradzie

W dniach 7-8 kwietnia w Kaliningradzie branża turystyczna Warmii i Mazur uczestniczyła w tradycyjnie odbywającym się wiosennym workshopie.Region nasz reprezentowało 15 podmiotów. Byli to: touroperatorzy, hotelarze,... więcej»

Targi turystyczne w Mińsku

Województwo podlaskie, jak co roku prezentowało swoją ofertę turystyczną w ramach Międzynarodowych Targów Turystycznych „Otdych” (‘Wypoczynek’) odbywających się w Mińsku (Białoruś) w dniach... więcej»

Austriacy zainteresowani pobytami wypoczynkowymi w Polsce

W pierwszych dniach kwietnia Włodzimierz Szeląg, dyrektor Zagranicznego Ośrodka w Wiedniu uczestniczył w serii roboczych spotkań z przedstawicielami branży turystycznej Górnej Austrii. W toku rozmów dokonano szeregu... więcej»

Program Polska-Słowacja wspiera dziedzictwo pogranicza

W dniu 7 kwietnia 2017 roku w Krakowie, podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju Adam Hamryszczak uroczyście podpisał pięć umów dla projektów realizowanych w ramach programu Współpracy Transgranicznej Interreg ... więcej»

Industriada 2017 startuje już 10 czerwca!

Industriada 2017 odbędzie się 10 czerwca. Weźmie w niej udział 47 przemysłowych zabytków z 28 miast województwa śląskiego, a wśród nich ponownie EC Szombierki oraz debiutanci: Fabryka Pełna Życia w Dąbrowie Górniczej i... więcej»


« (1) 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Przed nami Wielka Pętla Izerska 2016 ...więcej»

Polska zobacz więcej ...więcej»

Miasteczko plażowe powraca do Świnoujścia ...więcej»

Płać i korzystaj - wizerunek Polaków zagranicą ...więcej»

Działają na rzecz reaktywacji wodnego Szlaku Królewskiego ...więcej»

Te gofry są niesamowite mają charakter i swoją tradycje. Co...

2017-04-10, 09:41:19 ~Monika

Przecież IHG sprzedało Hiltonowi budynek gdzie mieści się...

2017-03-22, 14:59:51 ~Maciekk

Koneser i pomysł na Muzeum Polskiej Wódki to naprawdę...

2017-03-20, 20:39:44 ~mlody022

Bardzo potrzebna i słuszna inicjatywa:)

2017-03-16, 20:31:48 ~Hanna Burno

No dobrze, że wstawili okna i zrobili elewację. Jakoś to...

2017-03-15, 13:17:31 ~M

lepiej póżno niż wcale-myślenie ma przyszłość!

2017-02-07, 18:07:51 ~rympał

Byłem tam z żoną 04.01.2017 r , coś wspaniałego , długo nie...

2017-01-29, 14:05:23 ~pasek

Z przyjemnością czytam i podziwiam zmiany zachodzące na...

2017-01-25, 22:55:32 ~Student

Ten Hotel w Kościelisku zdecydowanie daje radę. Z czystym...

2016-12-28, 00:09:29 ~sin

stat4u

Copyright ©2015 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji