Piątek 19 Styczeń 2018

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Strona główna » Ciekawostki

Ciekawostki


Kraków wśród kierunków objętych code-share Emirates i flydubai

W tym roku linie Emirates i flydubai zaoferują swoim pasażerom jeszcze więcej połączeń dzięki planowanym nowym lotom do Krakowa (od 8 kwietnia) i włoskiej Katanii (od 13 czerwca). Obaj dubajscy przewoźnicy zapewniają... więcej»

Blue Monday nie taki straszny jak go malują

Trzeci poniedziałek stycznia jest przez niektórych określany mianem Blue Monday – najbardziej przygnębiającego dnia roku. Na samopoczucie mają wtedy niekorzystnie wpływać m.in. pogoda, koniec okresu... więcej»

Lotnisko w Jasionce kolejny rok na plusie

Blisko 700 tysięcy pasażerów skorzystało w ubiegłym roku z usług Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. To najlepszy wynik w historii lotniska, uzyskany głównie dzięki wzrostowi ruchu na trasach krajowych i zwiększeniu... więcej»

Polska wraca na targi Vakanz w Luksemburgu

Po kilkuletniej przerwie Polska Organizacja Turystyczna wróciła na targi Vakanz odbywające się co roku w Luksemburgu. Są to jedyne targi organizowane w księstwie. W ciągu trzech dni, wydarzenie gromadzi ponad 200... więcej»

Bogata oferta Polski na targach Vakantiebeurs w Utrechcie

Przeszło 120 tys. odwiedzających spodziewają się organizatorzy rozpoczynających się dzisiaj targów Vakantiebeurs w Utrechcie. To jedna z najważniejszych imprez targowych w Europie, na której nie zabrakło również Polski.... więcej»

Z Gdańska do Wiednia - w kwietniu rusza nowa trasa Wizz Air!

Ruszyła sprzedaż biletów na najnowsze połączenie Wizz Air z Gdańska. Pierwszy lot do Wiednia już 27 kwietnia.Już niedługo, Wizz Air będzie oferować połączenie Gdańsk - Wiedeń.  Pierwszy lot na tej trasie planowany... więcej»

Promocyjne ceny biletów w globalnej wyprzedaży Emirates

Linie Emirates ogłosiły początek globalnej wyprzedaży, w ramach której polscy pasażerowie będą mogli kupić bilety na loty z Polski do szeregu popularnych kierunków w promocyjnej cenie.Promocja obejmuje loty do... więcej»

Gdańsk w top10 romantycznych miejsc w Europie!

Chcecie spędzić romantyczny weekend z ukochana osobą? Planujcie wyjazd do Gdańska! To właśnie gród Neptuna został wybrany do top 10 romantycznych miejsc w Europie! Trafalgar - światowy lider wycieczek wskazał 10 miejsc... więcej»

Bilety lotnicze 72% taniej? To możliwe, latając w mniej popularne dni tygodnia

Rezerwowanie lotów i hoteli z odpowiednim wyprzedzeniem może oznaczać spore oszczędności dla Polaków podróżujących w 2018 roku, wynika z danych opublikowanych przez wyszukiwarkę Kayak.pl. Eksperci serwisu... więcej»

Stowarzyszenie Wielkie Jeziora Mazurskie z unijnym dofinansowaniem

Stowarzyszenie Wielkie Jeziora Mazurskie 2020 wchodzi w 2018 rok z ponad 70-milionowym unijnym dofinansowaniem.Przedstawiciele zarządu stowarzyszenia Piotr Jakubowski i Otolia Siemieniec oraz marszałek województwa... więcej»

Linie Emirates podsumowują udany rok 2017

Emirates, największe międzynarodowe linie lotnicze, podsumowują kolejny udany rok swojej działalności.W 2017 roku z pokładowego Wi-Fi Emirates skorzystało ponad 10 mln pasażerów, co świadczy o znaczeniu dostępu do... więcej»

Lotnicze czempiony utworzą Polską Grupę Lotniczą

Rząd zdecydował o powołaniu Polskiej Grupy Lotniczej, która docelowo skupi najważniejsze spółki Skarbu Państwa działające w branży lotnictwa pasażerskiego. PGL to odpowiedź na rosnący w rekordowym tempie popyt na... więcej»

Obcokrajowcy bardzo wysoko oceniają Polskę

Prawie wszyscy obcokrajowcy, którzy odwiedzili Polskę w 2017 roku byli zadowoleni ze swojego pobytu w naszym kraju, wynika z badania realizowanego przez Polską Organizację Turystyczną. Takie deklaracje złożyło 96 proc.... więcej»

O przemyśle spotkań na Warsaw Economic Hub 2017

15 grudnia w hotelu Novotel Centrum w Warszawie odbyła się 10. edycja konferencji Warsaw Economic Hub (WEH) organizowana przez The Warsaw Voice. WEH to coroczne międzynarodowe spotkanie, poświęcone kluczowym... więcej»

Inauguracyjny lot na trasie Kijów-Kraków

Kilkudziesięciu pasażerów skorzystało z inauguracyjnego lotu na trasie Kijów-Kraków. Samolot z Kijowa przyleciał do Kraków Airport 26 grudnia, a 27 grudnia jeszcze przed wschodem słońca odleciał z pasażerami do Kijowa.... więcej»

Sezon zimowy 2017/2018 otwarty!

W piątek 15 grudnia w Stacji Narciarskiej Laskowa-Kamionna w Laskowej, k. Limanowej uroczyście zainaugurowany został sezon zimowy 2017/2018!!!11 edycję wydarzenia rozpoczęło seminarium pt. „Małopolska –... więcej»

Granty na promocję walorów turystycznych i kulturowych

Samorządy gminne, instytucje, stowarzyszenia i organizacje pozarządowe mają szansę na dofinansowanie projektów dotyczących promocji walorów turystycznych i kulturowych swoich małych ojczyzn. Lokalna Grupa Działania... więcej»

Dofinansowanie projektów dziedzictwa kulturowego i naturalnego pogranicza polsko-białorusko-ukraińskiego

Wiceminister rozwoju Adam Hamryszczak podpisał pierwsze umowy o dofinansowanie projektów w programie Polska-Białoruś-Ukraina. W uroczystości w Rzeszowie wzięli również udział beneficjenci trzech projektów z woj.... więcej»

Szlak Green Velo - rekomendacja oraz odnowienie MPR

Zgłoszenia do udziału w otwartym i nieodpłatnym systemie rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom na Szlaku Green Velo oraz do odnowienia otrzymanej rekomendacji MPR przyjmowane są do 31 stycznia 2018... więcej»

Sopot najlepszym kulinarnym, a Paryż modowym, kierunkiem podróży

Kayak.pl przedstawia miejsca najchętniej odwiedzane przez czołowych influencerów z Polski i Europy. Wyszukiwarka zdradza również średnie koszty lotów, jakich mogą się spodziewać podróżni z Polski, wyruszając... więcej»

Kolejami Małopolskimi do Zakopanego na święta i sylwestra

Na święta, na narty, na sylwestra – powodów, aby w najbliższym czasie odwiedzić Podhale jest co najmniej kilka. Każdego, kogo zniechęcają nieuniknione korki na Zakopiance, powinna zainteresować specjalna oferta... więcej»

Świąteczne Rekomendacje Poland Convention Bureau POT

We wtorek 12 grudnia, w siedzibie Stowarzyszenia Wódka Polska, odbyło się świąteczne spotkanie branżowe przygotowane przez Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej (PCB POT). W czasie imprezy wręczono... więcej»


« (1) 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Przed nami Wielka Pętla Izerska 2016 ...więcej»

Polska zobacz więcej ...więcej»

Miasteczko plażowe powraca do Świnoujścia ...więcej»

Płać i korzystaj - wizerunek Polaków zagranicą ...więcej»

Działają na rzecz reaktywacji wodnego Szlaku Królewskiego ...więcej»

Koneser dla mieszkańców Pragi i nie tylko to wielka...

2018-01-14, 15:14:12 ~smakosz

Więcej o Dolinie Psarki można znaleźć na...

2018-01-09, 19:03:15 ~Michał

Dziękujemy firmie Kotaniec za owocną współpracę:)...

2017-11-17, 13:13:59 ~Hurtum.pl

Koneser to niewątpliwie naprawdę wielki sukces Pragi i...

2017-10-26, 21:44:33 ~zdrowy

Muzeum polskiej wódki w Koneserze to będzie na prawdę duża...

2017-09-21, 17:48:53 ~Mądrala

....Kosmetyki toaletowe marki Hermes są w Polsce tylko w...

2017-09-21, 13:38:15 ~MPH

Muzeum w Koneserze to wspaniały ukłon wykonawców w stronę...

2017-08-27, 18:22:27 ~Marek

Koneser to dla Pragi bardzo duża szansa. Jego komercyjna...

2017-08-25, 21:10:09 ~makler

Z takim wyrokiem się zgadzam ALE jest inny problem -...

2017-08-23, 09:19:19 ~TU... .

stat4u

Copyright ©2015 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji