Strona główna » Ciekawostki

Ciekawostki


Sopot za pół ceny już 24 i 25 marca

Weekend za pół ceny to świetna okazja do poznania nowych miejsc na mapie miasta. Teatr Wybrzeże proponuje bilety za 20 zł, a liczne restauracje i kawiarnie menu o połowę tańsze. Można też wybrać się do escape roomu... więcej»

POT na targach w Ottawie

Polska Organizacja Turystyczna uczestniczyła w targach The Travel and Vacation Show w Ottawie, 17-18 marca, uważanych za jedną z największych imprez turystycznych i rekreacyjnych organizowanych w Kanadzie.Podczas The... więcej»

Polska jednym z najlepszych wystawców podczas targów ITB Berlin 2018!

Polskie stoisko narodowe przygotowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polską Organizację Turystyczną zdobyło pierwsze miejsce w kategorii "Najlepszy wystawca z Europy".Od 18 lat podczas największych... więcej»

Moskwa poznała walory turystyczne Warmii i Mazur

W Moskwie odbyła się 25 edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych MITT . W imprezie targowej uczestniczyło ponad 1200 wystawców ze 115 państw. To jedna z czterech najważniejszych imprez targowych na świecie.Od... więcej»

Xiaozhu.com i agoda ulepszają proces zakwaterowania w domach prywatnych

Wiodąca i najszybciej rozwijająca się w Chinach platforma współdzielenia miejsc zamieszkania Xiaozhu.com ogłosiła nawiązanie współpracy strategicznej na skalę globalną z internetową platformą rezerwacji agoda należącą... więcej»

Szersze fotele w klasie biznes na pokładzie Boeinga 777 Emirates

Linie Emirates zaprezentowały nową kabinę klasy biznes na pokładzie samolotu Boeing 777-200LR z nowymi, szerszymi fotelami po raz pierwszy w układzie 2-2-2.Przewoźnik zainwestował ponad 150 mln dolarów w... więcej»

Zielone Lato na Warmii i Mazurach

Zarząd województwa warmińsko-mazurskiego ogłosił tegoroczną edycję Konkursu Agro-Eko-Turystycznego Zielone Lato. To jeden z najstarszych i najbardziej znanych konkursów w kraju, organizowanych z myślą o popularyzacji... więcej»

Najlepsze stacje narciarskie Małopolski

Zima w Małopolsce praktycznie za nami. W mijającym sezonie nie zabrakło tu jednak doskonałych warunków do jazdy na nartach i snowboardzie. Już po raz piętnasty poznaliśmy także laureatów plebiscytu "Najlepsza... więcej»

Zamiast samochodem – pociągiem i na rowerze

Już niedługo po Małopolsce będzie można podróżować jeszcze przyjemniej koleją i „na dwóch kółkach”. Dzięki unijnemu wsparciu powstaną kolejne parkingi Park&Ride (P&R), na których będzie można... więcej»

Promocja ruchu Cittaslow oraz walorów Warmii i Mazur w Czechach

W Ostrawie, stolicy Kraju Morawsko-Śląskiego, odbył się panel konferencyjny prezentujący światową i polską sieć Cittaslow oraz założenia idei miast „dobrej jakości życia”. Wydarzenie było elementem targów... więcej»

20 milionów członków programu Emirates Skywards

Liczba członków Emirates Skywards, wielokrotnie nagradzanego programu lojalnościowego linii Emirates, przekroczyła już 20 milionów.Z tej okazji przewoźnik przygotował dla nich coś wyjątkowego. Na najwierniejszych... więcej»

W kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Turystycznych ITB w Berlinie nie zabraknie polskich ofert

Już 7 marca rusza kolejna edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITB w Berlinie. Polska Organizacja Turystyczna tradycyjnie uczestniczyć będzie w tym wydarzeniu. Na naszym narodowym stoisku prezentować się będzie... więcej»

Pelplin: Teren po byłej cukrowni stanie się miejscem rekreacji i wypoczynku

- NFOŚiGW informuje:Gmina Pelplin otrzyma z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej unijne dofinansowanie w kwocie 9,5 mln zł na realizację projektu rekultywacji i zagospodarowania zanieczyszczonego,... więcej»

8 najstarszych hoteli na świecie – gdzie się znajdują?

Gdzie podczas podróży zatrzymywali się samuraje, który hotel przetrwał czarną śmierć, a który gościł Winstona Churchilla? Oto lista 8 najstarszych hoteli na świecie i ich zadziwiających historii!Gdzie... więcej»

Linie Emirates i Arsenal przedłużają umowę sponsorską

Emirates, największe linie lotnicze świata, i klub piłkarski Arsenal FC podpisały nową umowę sponsorską. Na mocy największego porozumienia w historii klubu i jednego z największych w piłce nożnej logo przewoźnika... więcej»

Promocja walorów turystycznych regionu Warmii i Mazur w Kaliningradzie

Tematami wiodącymi podczas workshopu w Kaliningradzie była promocja oferty wizerunkowo–produktowej Warmii i Mazur oraz omówienie działań związanych z przygotowaniami do piłkarskich mistrzostw świata. W prezentacji... więcej»

Awbud z listem intencyjnym na realizację CH Tkalnia w Pabianicach

W dniu 16 lutego 2018 roku pomiędzy „Tkalnia” Sp. z o.o. w Łodzi oraz Awbud S.A. został podpisany List Intencyjny.Dokument  wyraża  intencje  stron  w  zakresie ... więcej»

POT na międzynarodowych targach BIT 2018 w Mediolanie

Od 10 do 13 lutego odbywały się w Mediolanie międzynarodowe targi turystyczne BIT w Mediolanie. Na polskim stoisku prezentowały się Kraków wraz z Małopolską, Warszawska Organizacja Turystyczna oraz touroperatorzy... więcej»

Polskie atrakcje turystyczne na targach Holiday World 2018 w Pradze

W Pradze od 15 do 18 lutego odbyły się już po raz 27. targi Holiday World - najważniejsze targi turystyczne w Czechach. Na polskim stoisku promowało się pięciu wystawców: Dolnośląska Organizacja Turystyczna, Opolska... więcej»

Jubileusz Międzynarodowych Targów Turystycznych we Wrocławiu

To już 10. edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych we Wrocławiu! Jedno z największych wydarzeń targowych w Polsce, a tym samym najważniejsze w regionie odbędzie się w dniach 23-25 lutego w Hali Stulecia.... więcej»

Planowana rozbudowa terminalu pasażerskiego na lotnisku w Gdańsku

Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy należy do najdynamiczniej rozwijających się europejskich lotnisk regionalnych. Wraz z rozbudową siatki połączeń i wzrostem liczby obsługiwanych pasażerów, rozwija się również... więcej»

Nowe połączenia Krakowa z Azją – Jordania

Z końcem października 2018 r. będzie można skorzystać z połączenia linii lotniczej Ryanair do stolicy Jordanii – Ammanu. Połączenie na trasie Kraków – Amman będzie realizowane dwa razy w tygodniu i stanie... więcej»


« (1) 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Przed nami Wielka Pętla Izerska 2016 ...więcej»

Polska zobacz więcej ...więcej»

Miasteczko plażowe powraca do Świnoujścia ...więcej»

Płać i korzystaj - wizerunek Polaków zagranicą ...więcej»

Działają na rzecz reaktywacji wodnego Szlaku Królewskiego ...więcej»

"Prawdopodobnie" ... z tego co widziałem to Golden Tulip...

2018-03-06, 10:02:29 ~Paul VD

Warszawa a szczególnie Praga potrzebowała inwestycji...

2018-02-19, 19:49:28 ~klara

Świetna inicjatywa, podpisuję się obiema rękami. Dzieci...

2018-01-24, 16:51:44 ~anita

Jakie blisko 700 000 skoro nawet nie było pół miliona...

2018-01-16, 13:49:40 ~Brzeski

Koneser dla mieszkańców Pragi i nie tylko to wielka...

2018-01-14, 15:14:12 ~smakosz

Więcej o Dolinie Psarki można znaleźć na...

2018-01-09, 19:03:15 ~Michał

Dziękujemy firmie Kotaniec za owocną współpracę:)...

2017-11-17, 13:13:59 ~Hurtum.pl

Koneser to niewątpliwie naprawdę wielki sukces Pragi i...

2017-10-26, 21:44:33 ~zdrowy

Muzeum polskiej wódki w Koneserze to będzie na prawdę duża...

2017-09-21, 17:48:53 ~Mądrala

stat4u

Copyright ©2015 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji