Strona główna » Artykuły serwisu

Artykuły serwisu


Czy hotele powinny odpowiadać na opinie w internecie? Część 1

Londyńscy hotelarze często pytają mnie, w jaki sposób reagować na komentarze zamieszczane w portalu TripAdvisor. Ostatnie badanie przeprowadzone przez TripAdvisor/Market Metrix ujawniło, że 85% hoteli nie dysponuje... więcej»

Powrót do przyszłości: Spotkanie z gościem z 2020 roku

Jest rok 2020. Ostatnie dwanaście lat było jednym wielkim pasmem rozwoju w dziedzinach architektury, nanotechnologii, robotyki, medycyny, internetu, bezpieczeństwa i prawa. Wbrew popularnej opinii, przemysł... więcej»

5 kreatywnych kroków podejmowanych przez hotele w zwalczaniu recesji

Recesja zmotywowała wielu hotelarzy do skorzystania z niektórych kreatywnych sposobów napędzania sprzedaży. Najważniejszym punktem stała się dla nich konieczność wykreowania sposobów pozyskiwania sprzedaży w... więcej»

Aby zdobywać więcej rezerwacji, współpracuj zamiast walczyć z centralnymi biurami rezerwacji

Jako członek zespołu revenue management jesteś bez wątpienia świadomym wpływu, jaki ma twoje centralne biuro rezerwacji lub bezpłatna infolinia na zyski w ostatecznym rezultacie finansowym. W zależności od twojej... więcej»

Równomierna obsługa gości biznesowych i wypoczynkowych w twoim hotelu

Oto ciekawy materiał, który jednocześnie powinien usatysfakcjonować obie strony twojego biznesu. Wiele hoteli to naprawdę dwa obiekty w jednym. Jeden obsługuje gości przebywających w nim wypoczynkowo. Na grupę... więcej»

Gdzie jest twoje biurko? Kolejne szkolenie „High Touch” dla menedżerów hotelarstwa

Narracja jest fenomenalnym sposobem komunikowania swojego przekazu w bardzo osobistej formie, więc ja także zaprezentuję swoją ideę w zakresie menedżerskiej skuteczności omawiając jedną z najlepszych historii, jaka... więcej»

Pięć kroków na drodze do osiągnięcia celu sprzedażowego

Częstokroć pracownicy sprzedaży mają skłonność do upsellingu produktu lub usługi, starając się je sprzedać. Informując o każdym najdrobniejszym parametrze produktu, jaki mają do zaoferowania, niezawodnie prowadzą... więcej»

Jak się bronić przed konkurencją zniżek i rabatów

Tak więc twój rywal biznesowy znowu ściął cenę kawy, a nowy lokal sprzedaje drinki z oczywistą stratą. Konkurencyjny hotel ma o 10 $ niższe ceny na pokoje wynajmowane poza szczytem turystycznym i 5 $ na stekach... ... więcej»

TripAdvisor przekazuje rady hotelowym marketerom

W przemyśle hotelarskim narosło sporo spekulacji wkoło tego, w jaki sposób hotele powinny współdziałać z internetową stroną TripAdvisor. Ponieważ strona ta jest tak ważna dla hotelarskiego i turystycznego... więcej»

Potknięcia się zdarzają, ale nie powinniście pozwolić na utratę stałych klientów

Ostrzegawcza opowieść dla hotelarzy Gość wymeldowujący się z hotelu: Zdecydowałam, że nie będę korzystała już z tego hotelu w przyszłości. Pracownik recepcji: Czy mogę zaproponować rozmowę z dyżurnym... więcej»

Trzy sposoby przekraczania oczekiwań gości i zmiany klientów w waszych fanów

Kiedy w 1994 r. zetknąłem się z muzyczną sceną Nashville, w krótkim czasie poznałem się z niektórymi największymi gwiazdami muzyki country. Garth Brooks, Reba McEntire, Alan Jackson... wszyscy oni stali się moimi... więcej»

Przezwyciężanie mentalności: Oni wyłącznie chcą się dowiedzieć, jakie są stawki

Jako aktywny szkoleniowiec przemysłu hotelowego pracujący z agentami call centers i hotelowej rezerwacji, reprezentującymi wszystkie segmenty rynku i geograficzne lokalizacje, prowadzę, z pierwszej ręki, intrygujące... więcej»

Waga oczekiwania... czas to pieniądz!

Czekanie: „Mieć sen, że się na coś czeka, wskazuje na władzę / panowanie, kontrolę nad sytuacją oraz uczucia zależności / niezależności, szczególnie we wzajemnych relacjach. Zastanów się nad tym, co odczuwałeś... więcej»

Opanowywanie sztuki sprzedaży internetowej poprzez zawartość hotelowej strony internetowej

Zawartość twojej własnej strony internetowej spełnia dwie oddzielne i szczególnie ważne funkcje. Pierwsza polega na przyciąganiu do twojej strony użytkowników sieci w procesie naturalnego wyszukiwania. Zadaniem... więcej»

Wrzuć wysoki bieg. Wprowadź program ukierunkowany na zdobywanie klientów

Nie czekaj, aż biznes przyjdzie do ciebie. Zdobądź go przy pomocy niżej przedstawionych porad. W maju 1986 roku, znakomity artykuł zatytułowany „Nie pozwól, aby twoja ofensywna kampania sprzedażowa... więcej»

Czy elektroniczna skrzynka pocztowa twojego hotelu jest niewykorzystanym kanałem dystrybucyjnym?

W obecnej dobie większość hoteli dawno już zidentyfikowała potencjał wychodzących e-maili jako część aktywnego marketingu i narzędzie zarządzania relacjami z klientem (CRM – Customer Relations Management) oraz... więcej»

20 sposobów na zirytowanie i utracenie klientów lokalu

Rozejrzyj się wokół siebie i sprawdź – wygląd, odczucia, zapachy i dźwięki które są postrzegane przez klientów spędzających czas w twoim barze, kawiarni lub restauracji. Przyzwyczajenie i rutyna powoduje... więcej»

Najdziwniejsze w świecie skargi hotelowych gości

Gwiazdor futbolu poskarżył się, że jego pokój hotelowy z widokiem na ocean i plażę Manly w Sydney nie nadaje się do użytku ponieważ szum morskich fal nie pozwala mu na nocny wypoczynek. Brytyjska turystka w... więcej»

Dziesięć powodów wykorzystania mediów społecznościowych dla rozruchu hotelu

Słyszeliście o tym szumie wokół mediów społecznościowych, ale nie jesteście pewni jak to zrobić, aby wykorzystać je do waszych celów? Nowy hotel, przekształcenie, zmiana barw - dla wszystkich tych hoteli istnieje... więcej»

Radzenie sobie z wieloma klientami jednocześnie

Pięć porad jednoczesnego radzenia sobie z klientami, osobami dzwoniącymi, wchodzącymi do obiektu – Znacie przecież ten scenariusz... praca idzie ci gładko, nie masz żadnych problemów i nagle, ni stąd ni zowąd,... więcej»

Prawdziwa wartość pracowników pierwszej linii

Uwolnij ich potencjał! Zawsze staraj się dać z siebie wszystko, nawet jeśli szanse realizacji jakiegoś celu są mocno wątpliwe – Arnold Palmer, cytowany w czasopiśmie American Golfer, ogólnie uznawany za... więcej»

Hotele: Ulubione inwestycje celebrytów

Celebryci zaczynają się orientować, że posiadanie hotelu to nie tylko dobra zabawa, ale interes który może przynosić zyski. Aktorka Leslie Caron jest być może najbardziej znana ze swej uroczej dziecięcej roli w... więcej»

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 (39) 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 »

Materiał szkoleniowy dla gastronomii: Sztuka składania serwetek (VIDEO) ...więcej»

Test dla hotelarzy 8 - Technik hotelarstwa ...więcej»

Polacy najchętniej spożywają Finlandia Vodka ...więcej»

Test dla hotelarzy 12 - Technik hotelarstwa ...więcej»

Poważnie myślisz o swojej karierze w hotelowej sprzedaży? Oto dziesięć rekomendacji ...więcej»

"Prawdopodobnie" ... z tego co widziałem to Golden Tulip...

2018-03-06, 10:02:29 ~Paul VD

Warszawa a szczególnie Praga potrzebowała inwestycji...

2018-02-19, 19:49:28 ~klara

Świetna inicjatywa, podpisuję się obiema rękami. Dzieci...

2018-01-24, 16:51:44 ~anita

Jakie blisko 700 000 skoro nawet nie było pół miliona...

2018-01-16, 13:49:40 ~Brzeski

Koneser dla mieszkańców Pragi i nie tylko to wielka...

2018-01-14, 15:14:12 ~smakosz

Więcej o Dolinie Psarki można znaleźć na...

2018-01-09, 19:03:15 ~Michał

Dziękujemy firmie Kotaniec za owocną współpracę:)...

2017-11-17, 13:13:59 ~Hurtum.pl

Koneser to niewątpliwie naprawdę wielki sukces Pragi i...

2017-10-26, 21:44:33 ~zdrowy

Muzeum polskiej wódki w Koneserze to będzie na prawdę duża...

2017-09-21, 17:48:53 ~Mądrala

stat4u

Copyright ©2015 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji