Strona główna » Artykuły serwisu

Artykuły serwisu


Pięć fundamentalnych rzeczy, o które powinno zadbać hotelowe centrum fitness

Wielu operatorom z branży hotelarsko-gastronomicznej wydaje się, że stała koncentracja na usłudze fitness jest mało prawdopodobna ze względu na mnogość innych priorytetów. Jednakże, jak wszyscy wiemy, oczekiwania... więcej»

Czy zarządzasz swoim hotelem wystarczająco skutecznie?

Wydajność jest najważniejszą rzeczą w zarządzaniu przedsiębiorstwem, bo czas to pieniądz. Jeśli koszty operacyjne są wyższe niż powinny być ze względu na nieefektywność, twoje marże będą znacznie niższe, niż mogłyby... więcej»

Panie w trakcie lunchu

Hotelowy bar. Same tylko te słowa, ze swoimi przesiąkniętymi dymem papierosowym, implikacjami wynikającymi z przygodnych znajomości, powinny być dostatecznie wystarczającym powodem, aby samotne kobiety przebywające... więcej»

Test dla hotelarzy 12 - Technik hotelarstwa

     Zadanie 1. Który element marketingu-mix zastosował hotel "X" zawierając umowę partnerską z biurem podróży?A. ProduktB. CenęC. DystrybucjęD. Promocję.Zadanie 2. Które działania... więcej»

Hotele nie powinny ukrywać swoich numerów telefonicznych ani adresów emailowych

Nowym trendem pojawiającym się w środowisku hotelarskim, który zwrócił moją uwagę, jest ukrywanie przez hotelowych pracowników marketingu numerów telefonów do hotelu, zaczynających się od 800 czy numerów lokalnych, a... więcej»

Ważne osoby w życiu dyrektora hotelu

Rozpoczęłam swoją karierę zawodową w hotelach od stanowiska recepcjonistki. Następnie kolejno pracowałam na stanowiskach kierownika rezerwacji, dyrektora ds. sprzedaży, aż w końcu zostałam dyrektorem sprzedaży w... więcej»

Szkolenie recepcji pomoże w zdobyciu większej liczby 'walk-inów'

Odkąd wiele hoteli w ostatnich latach koncentruje uwagę na pomaganiu pracownikom działu rezerwacji w „zamienianiu” rozmowy z zapytaniem na rzeczywistą rezerwację, większość menedżerów hoteli ciągle... więcej»

W jaki sposób korzystać z content marketingu w hotelarstwie

Druga edycja szczytu poświęconego sukcesom content marketingu w mediach społecznościowych - Social Media Examiner's Content Success Summit 2014 należy już do przeszłości, ale ostatni okres czasu stanowił... więcej»

Jak używać newslettera do promocji hotelu?

Okienko zachęcające do zapisania się do newslettera widnieje na stronach internetowych wielu hoteli. W wiadomościach wysyłanych do gości drzemie ogromny potencjał wizerunkowy i co za tym idzie - sprzedażowy. Tylko czy... więcej»

Jak ułatwić obsługę rezerwacji w Twoim hotelu/pensjonacie?

Będąc hotelarzem, z pewnością cenisz sobie swój czas. Na pewno chcesz także, aby obsługa rezerwacji w Twoim obiekcie była jak najbardziej komfortowa zarówno dla Ciebie, jak i dla Twoich gości. W dzisiejszych czasach,... więcej»

Najnowsze trendy w hotelarstwie

Branża hotelarska to niezwykle dynamicznie rozwijająca się gałąź gospodarki. Jej zasadnicza siła napędowa to w głównej mierze podróże indywidualne i grupowe, ale także nowo powstające inwestycje, np. olbrzymie centra... więcej»

Pomijanie fazy oceny szkolenia personelu hotelowego może szkodzić obsłudze klienta i dochodom

Wyobraź siebie w takim oto scenariuszu. Dowiedziałeś się właśnie, że spotkanie integracyjne organizowane przez twoją firmę obejmowało będzie również skoki spadochronowe. Jesteś podekscytowany ponieważ skoki... więcej»

98 sposobów możliwości kradzieży dokonywanej przez personel restauracji lub baru

Złapałeś ostatnio złodzieja? Połącz duże ilości pieniędzy, artykułów spożywczych i alkoholu ze szczupłością zatrudnienia i niewystarczającymi kontrolami, a dojdziesz do wniosku, że twoje zapasy i pieniądze gdzieś... więcej»

Czy słuchasz, co mówią hotelowi pracownicy sprzedaży i rezerwacji?

Podejmując starania w zakresie zwiększenia efektywności działań hotelowego personelu sprzedaży i rezerwacji, dyrektorzy naczelni tradycyjnie zwracają się do niezależnych firm od „tajemniczych... więcej»

Biznes lubi komfort

Turystyka biznesowa jest niezwykle dynamicznie rozwijającym się oraz przynoszącym obecnie największe dochody segmentem branży turystycznej. Polska dzięki swojemu geograficznemu położeniu i dynamicznemu rozwojowi... więcej»

Wykraczanie poza tradycyjny marketing mediów społecznościowych: utożsamianie członków hotelowego personelu z ambasadorami marki

Nie jest tajemnicą, że media społecznościowe stały się niezbędne do prowadzenia działalności biznesowej w dzisiejszym świecie. Na co jednak powinny zwrócić uwagę hotele, aby osiągać jeszcze większe sukcesy przy pomocy... więcej»

Dobry sen w dobrym hotelu

Najważniejszym punktem w urządzaniu hotelowych pokoi jest ten dotyczący snu gości. Dobrze spędzona noc to gwarancja, że klient do nas powróci. Wśród propozycji są tradycyjne materace wkładane w ramę ze stelażem, albo... więcej»

Hotelarzu: Obudz się! Co z zarządzaniem rzeczami nienamacalnymi?

Czy wiedziałeś, że niektóre biura podróży nie wahają się, aby włączyć do swojej struktury egzotyczne zapachy, aby sprzedawać więcej? Wiedziałeś, że niektóre sklepy puszczają muzykę (natura &... więcej»

Sposób na utrzymywanie mistyki w hotelach Ritz-Carlton

Kiedy myślisz o luksusowych hotelach, przychodzą ci do głowy nazwy kilku marek. Jest wśród nich Ritz-Carlton. Marka zdobyła swoją światową reputację, traktując gości po królewsku. Wejdź do jakiegokolwiek hotelu... więcej»

Najlepsze praktyki w zarządzaniu reputacją

Wielu hotelarzy dopiero teraz zaczyna zdawać sobie sprawę z potęgi pozytywnych opinii gości, jako czynnika sprzyjającego przyciąganiu ruchu do swoich stron internetowych, ale nie są zorientowani, od czego zacząć w... więcej»

Wielka debata: Co jest ważniejsze: jedzenie czy obsługa?

W niekończącej się pogoni za zapewnieniem przysłowiowej doskonałości dla klienta, wszyscy w branży gastronomicznej mają na głowie dwie główne troski – jedzenie i obsługę. Słyszy się tyle rzeczy o ważności... więcej»

Znaczenie edukacji przyszłych hotelarskich profesjonalistów w zakresie obsługi gości

Szkolenie hotelarskiego profesjonalisty w obsłudze gości wydaje się być zdroworozsądkową koncepcją, którą wszyscy powinniśmy wdrożyć w naszych obiektach hotelarskich. Staramy się również znaleźć do jej egzekucji... więcej»

« 1 2 3 4 (5) 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 »

Materiał szkoleniowy dla gastronomii: Sztuka składania serwetek (VIDEO) ...więcej»

Test dla hotelarzy 8 - Technik hotelarstwa ...więcej»

Polacy najchętniej spożywają Finlandia Vodka ...więcej»

Test dla hotelarzy 12 - Technik hotelarstwa ...więcej»

Poważnie myślisz o swojej karierze w hotelowej sprzedaży? Oto dziesięć rekomendacji ...więcej»

"Prawdopodobnie" ... z tego co widziałem to Golden Tulip...

2018-03-06, 10:02:29 ~Paul VD

Warszawa a szczególnie Praga potrzebowała inwestycji...

2018-02-19, 19:49:28 ~klara

Świetna inicjatywa, podpisuję się obiema rękami. Dzieci...

2018-01-24, 16:51:44 ~anita

Jakie blisko 700 000 skoro nawet nie było pół miliona...

2018-01-16, 13:49:40 ~Brzeski

Koneser dla mieszkańców Pragi i nie tylko to wielka...

2018-01-14, 15:14:12 ~smakosz

Więcej o Dolinie Psarki można znaleźć na...

2018-01-09, 19:03:15 ~Michał

Dziękujemy firmie Kotaniec za owocną współpracę:)...

2017-11-17, 13:13:59 ~Hurtum.pl

Koneser to niewątpliwie naprawdę wielki sukces Pragi i...

2017-10-26, 21:44:33 ~zdrowy

Muzeum polskiej wódki w Koneserze to będzie na prawdę duża...

2017-09-21, 17:48:53 ~Mądrala

stat4u

Copyright ©2015 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji