Poniedziałek 24 Kwiecień 2017

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Nowy użytkownik »

Przypomnij hasło »

Strona główna » SPA & Wellness » Udany urlop? Zatroszcz się o siebie latem

Artykuły serwisu


Udany urlop? Zatroszcz się o siebie latem


Dodano: 2015-07-16

Drukuj


Wakacje to idealny moment na to, by „cofnąć” efekty jakie odciska na naszym ciele czas, a także by „odzyskać” młodość ducha i piękny, naturalny wygląd. Warto więc połączyć wypoczynek z rozwojem duchowym i przywrócić harmonię duszy.

„Holos”, czyli całość
Holistyczne podejście do człowieka oznacza, że ciało jest traktowane jako pewien system, gdzie każda jego część jest połączona z inną. Terapie holistyczne traktują człowieka jako niepodzielną całość, obejmującą sferę materii, umysłu i ducha. Zgłębienie holistycznych metod uzdrawiania zaowocowało stworzeniem pierwszej w Polsce unikatowej Holistycznej Akademii Manor House SPA „Alchemia Zdrowia”.

„Aby w pełni zrozumieć czym charakteryzuje się holistyka, należy przyjrzeć się bliżej kim jest człowiek. Człowiek to energia zamknięta w materii. Człowiek jest istotą elektromagnetyczną. Jesteśmy zbiorem ładunków elektrycznych - każdy z nas jest złożony z atomów. Człowiek jest także istotą magnetyczną - wszystkie procesy biochemiczne są regulowane przez pole magnetyczne, które utrzymuje wysoki poziom energii w organizmie i swobodny jej przepływ w meridianach, tj. kanałach energetycznych, co jest podstawą utrzymania zdrowia” – mówi Grażyna Wrona, Prezes Manor House SPA. Twórczyni Akademii Holistycznej „Alchemia Zdrowia” dodaje: „Bazując na tej wiedzy opracowaliśmy program naszej Akademii. Opieramy się na fakcie, że zdrowie każdego z nas zależy przede wszystkim od sprawności pojedynczych komórek, a wszystkimi skomplikowanymi procesami w komórce steruje energia elektromagnetyczna. Brak energii w komórkach powoduje najpierw zakłócenia ich funkcji, a następnie uszkodzenie. Skutkiem tego jest osłabienie narządów i układów. Organizm traci swoją równowagę, czuje się wyczerpany, przedwcześnie się starzeje lub choruje. Naszym zadaniem jest odwrócenie tego procesu i z satysfakcją stwierdzam, że to się udaje”.

Czytaj dalej


REKLAMANaturalna alternatywa dla botoksu
Rewelacyjne efekty całkowicie bezpiecznych i zdrowych metod stosowanych w ramach Akademii Holistycznej Manor House Spa sprawiają, że jest to doskonała, naturalna alternatywa dla botoksu i inwazyjnych zabiegów chirurgicznych.

Program Akademii obejmuje:
Pierwsze w Polsce żywiczne kąpiele odmładzająco - regenerujące usprawniają cały układ kapilarny (naczynia włosowate krwioobiegu) przez co wpływają na poprawę przemiany materii, odżywianie narządów oraz wydalanie toksyn z organizmu. Regulują też ciśnienie, działają więc odmładzająco zewnętrznie i wewnętrznie.

Niezwykle skuteczna wielowymiarowa terapia czaszkowo – krzyżowa, określana „oddechem życia”, uwalnia od gromadzonych przez całe życie i zapisywanych w komórkach wzorców chorób zarówno fizycznych, jak i psychicznych, doprowadza organizm do równowagi, harmonizuje ciało, emocje, umysł i duszę oraz uruchamia naturalne procesy samoleczenia.

Masaż twarzy bańką próżniową ujędrnia skórę i zmniejsza zmarszczki dzięki temu, że pobudza odbudowę naczyń włosowatych krwioobiegu, czyli poprawia ukrwienie, a przez to dotlenienie i odżywianie komórek. Jest również formą drenażu limfatycznego oczyszczającego z toksyn. Dodatkowo stymuluje i rozluźnia napięte mięśnie, przywracając twarzy młodzieńcze kształty.

Refleksologia twarzy i stóp to doskonałe metody łączące w sobie efekty terapeutyczne i kosmetyczne. Efektem zabiegu jest rozpoczęcie procesu samoregulacji organizmu wpływającego na zmniejszenie obrzęków, opuchlizn i zmarszczek. Wyraźnie poprawia się także koloryt, jędrność i napięcie skóry.

Uzdrawiającą moc mają zabiegi energetyczne z pogranicza fizyki kwantowej, falami milimetrowymi, które poprawiają przepływ energii w organizmie i przywracają sprawność fizjologiczną chorych komórek, co ma ogromy wpływ na prawidłową pracę wszystkich organów w ciele człowieka.

Rewolucja w liftingu twarzy i szyi to metoda profesora Nazarova wykorzystana w zabiegach biomechanicznej rytmicznej stymulacji mięśni, co prowadzi do wzmocnienia lub rozluźnienia mięśni, a przez to twarz staje się odmłodzona o kilka lub nawet o kilkanaście lat.

Rewitalizujące techniki masażu mięśni twarzy, które prezentowane są na warsztatach w Alchemii Zdrowia widocznie cofają skutki działania czasu.

Naturalne metody stosowane w Akademii Holistycznej Manor House SPA „Alchemia Zdrowia” składają się na kompleksową kurację odmładzającą i regenerującą organizm. Czas spędzony w Manor House SPA w Chlewiskach niesie prawdziwy relaks dzięki połączeniu spokoju i ciszy luksusowego kompleksu hotelowego, sielskiego położenia posiadłości w otoczeniu urzekającej przyrody i niezwykłego miejsca mocy o dobroczynnym działaniu energii drzew i ziemi z wyczuwalnym duchem dawnych, arystokratycznych tradycji. To doskonałe miejsce na spędzenie udanego urlopu, a odmładzające efekty „Alchemii Zdrowia” będą cieszyły cały rok.

Źródło: Quality & Company


Komentarze:

Sen kategorii wellness ...więcej»

Lecznicze kąpiele lepsze od suplementów diety ...więcej»

Rehabilitacja w hotelu? Wyjaśniamy pojęcia od „A” do „Z”! ...więcej»

Yield Management w SPA: Przegląd zasad, korzyści, wyzwań i szans ...więcej»

Szkolenia dzisiaj: Stare i nowe podejście ...więcej»

Materiał szkoleniowy dla gastronomii: Sztuka składania serwetek (VIDEO) ...więcej»

Test dla hotelarzy 8 - Technik hotelarstwa ...więcej»

Polacy najchętniej spożywają Finlandia Vodka ...więcej»

Nowe menu Hiltona z systemem kolorowego kodowania ...więcej»

Poważnie myślisz o swojej karierze w hotelowej sprzedaży? Oto dziesięć rekomendacji ...więcej»

Te gofry są niesamowite mają charakter i swoją tradycje. Co...

2017-04-10, 09:41:19 ~Monika

Przecież IHG sprzedało Hiltonowi budynek gdzie mieści się...

2017-03-22, 14:59:51 ~Maciekk

Koneser i pomysł na Muzeum Polskiej Wódki to naprawdę...

2017-03-20, 20:39:44 ~mlody022

Bardzo potrzebna i słuszna inicjatywa:)

2017-03-16, 20:31:48 ~Hanna Burno

No dobrze, że wstawili okna i zrobili elewację. Jakoś to...

2017-03-15, 13:17:31 ~M

lepiej póżno niż wcale-myślenie ma przyszłość!

2017-02-07, 18:07:51 ~rympał

Byłem tam z żoną 04.01.2017 r , coś wspaniałego , długo nie...

2017-01-29, 14:05:23 ~pasek

Z przyjemnością czytam i podziwiam zmiany zachodzące na...

2017-01-25, 22:55:32 ~Student

Ten Hotel w Kościelisku zdecydowanie daje radę. Z czystym...

2016-12-28, 00:09:29 ~sin

stat4u

Copyright ©2015 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji