Poniedziałek 24 Kwiecień 2017

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Nowy użytkownik »

Przypomnij hasło »

Strona główna » Projekt i wyposażenie » Fototapety w hotelach

Artykuły serwisu


Fototapety w hotelach


Dodano: 2015-12-17

Drukuj


Produkty z artykułu znajdą Państwo pod linkiem - www.demur.pl

Wnętrze to miejsce, które z definicji służyć ma do pobytu człowieka przez czas ograniczony, bądź nieograniczony. Cztery ściany są dla niejed
nego czymś więcej niż tylko murami. Wszystko podporządkowujemy swojemu nastrojowi, duszy i charakterowi. Nie ma jednak podpowiedzi, wzorca, jak ma wyglądać, by w zupełności spełniać potrzeby każdego z Nas.

Nie lubimy zmian, zazwyczaj przynoszą coś niespodziewanego. Mogą stanowić również niezwykły odsetek chwil wartych zapamiętania. To właśnie jest przyczyną tego, że miejsce, którym się otaczamy tak dużo dla Nas znaczy. Ciepło ogniska domowego, znajomy krajobraz bądź miła tekstura mogą być zapowiedzią nowych, lepszych chwil, godzin, dni. Warto poświęcić czas, by czuć się dobrze w miejscu, w którym się aktualnie znajdujemy.
 
Wybierając się w podróż służbową bądź na wycieczkę szukamy miejsca, które zastąpi Nam dom, choć od codzienności chcemy nieco trzymać się z daleka. W cichym, pełnym harmonii wnętrzu łatwiej jest zebrać myśli, odprężyć się bądź najzwyczajniej odpocząć. W tym momencie ważne staje się to, co Nas otacza. Piękna pościel, widok na panoramę miasta bądź naturę to tylko część z wpływających na aurę otoczenia rzeczy. Dużą wagę przywiązujemy do ścian. To one w pewien sposób stanowią dla Nas „ogranicznik” wyznaczając swobodną, osobistą przestrzeń. Warto, by owa przestrzeń była zgodna z tym, co mamy w środku.

Doskonałą alternatywą dla zwykłych, białych ścian są fototapety. Wydawać by się mogło, że miejsce dla nich zarezerwowane jest dla mniejszych pomieszczeń, bardziej „udomowionych”, lecz nie ma nic bardziej mylnego. Szeroka gama motywów pozwoli na wpasowanie się w obowiązujące trendy oraz wymagania Klientów. Fototapeta w hotelach powinna być normą, nie abstrakcyjnym wyjątkiem.Hotel jest miejscem, w którym Klient musi czuć się swobodnie. Nie lada wyzwaniem dla właścicieli jest dopasowanie się do potrzeb, nie jest to jednak rzeczą niemożliwą. Szeroka gama fototapet pozwoli dobrać motywy tematycznie do pokoju bądź myśli przewodniej hotelu. Jeśli oferta bogata jest w pomieszczenia typu retro, nie można wahać się przy wyborze dodatków. Agroturystyka, pomieszczenia w stylu glamour, wnętrza o podwyżs
zonym standardzie – każde z nich zasługuje na indywidualne traktowanie i osobistą fototapetę.

Czas skończyć ze sztampo
wymi rozwiązaniami. Na co inwestować w nietuzinkowe dodatki, które gromadzą kurz bądź są po prostu niewygodne. Motyw na ścianie jest doskonałą alternatywą dla każdego wnętrza. Hotelowe mieszkania mogą stać się nie tylko miejscem do pobytu, ale i idylliczną wizją, spełnieniem marzeń.Wnętrze pokoju, mieszkania hotelowego może być również dopasowane pod ilość gości. Idealnym miejscem dla pary, która być może spędza miodowy miesiąc, bądź ucztuje kolejną rocznicę, powinno emanować niez
wykłą, pozytywną energią. Wybuchowa radość to coś, czego nie może zabraknąć w pokoju dla rodziny bądź paczki znajomych. Dobrze mieć zróżnicowaną ofertę, w której każdy znajdzie coś nie tylko dla swojego ciała, ale i duszy.

Hotel nie może kojarzyć się ze złem ostatecznym. Pobyt to kwintesencja wolnego czasu, to moment na podładowanie baterii bądź uzupełnienie braków w pracy. Życie na walizkach nigdy nie będzie należało do łatwych, można jednak uczynić coś, co sprawi, że każdy dzień spędzony pośród czterech hotelowych ścian będzie należał do przyjemnych i wartych zapamiętania.

Wygląd hotelu jest wizytówką właściciela. Niech wnętrza będą zatem odzwierciedleniem każdego z nich. To, co przedstawiają powinno emanować z każdego kąta, a fototapeta będzie jedynie kropką nad „i” oraz doskonałym zwieńczeniem aranżacji.
 


Produkty z artykułu znajdą Państwo pod linkiem -
www.demur.pl


Komentarze:

Łóżko hotelowe od podstaw - wywiad z ekspertem z Fabryki Materacy JANPOL ...więcej»

Nowoczesne hotele. Tak robią to w Europie ...więcej»

Wskazówki dla łazienek ...więcej»

Wyjątkowe projekty przestrzeni pod prysznic ...więcej»

Materiał szkoleniowy dla gastronomii: Sztuka składania serwetek (VIDEO) ...więcej»

Test dla hotelarzy 8 - Technik hotelarstwa ...więcej»

Polacy najchętniej spożywają Finlandia Vodka ...więcej»

Nowe menu Hiltona z systemem kolorowego kodowania ...więcej»

Poważnie myślisz o swojej karierze w hotelowej sprzedaży? Oto dziesięć rekomendacji ...więcej»

Te gofry są niesamowite mają charakter i swoją tradycje. Co...

2017-04-10, 09:41:19 ~Monika

Przecież IHG sprzedało Hiltonowi budynek gdzie mieści się...

2017-03-22, 14:59:51 ~Maciekk

Koneser i pomysł na Muzeum Polskiej Wódki to naprawdę...

2017-03-20, 20:39:44 ~mlody022

Bardzo potrzebna i słuszna inicjatywa:)

2017-03-16, 20:31:48 ~Hanna Burno

No dobrze, że wstawili okna i zrobili elewację. Jakoś to...

2017-03-15, 13:17:31 ~M

lepiej póżno niż wcale-myślenie ma przyszłość!

2017-02-07, 18:07:51 ~rympał

Byłem tam z żoną 04.01.2017 r , coś wspaniałego , długo nie...

2017-01-29, 14:05:23 ~pasek

Z przyjemnością czytam i podziwiam zmiany zachodzące na...

2017-01-25, 22:55:32 ~Student

Ten Hotel w Kościelisku zdecydowanie daje radę. Z czystym...

2016-12-28, 00:09:29 ~sin

stat4u

Copyright ©2015 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji