Niedziela 18 Marzec 2018

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Strona główna » Aktualności hotelarskie z kraju » XIV Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie Hotelarzy PPH...

Aktualności hotelarskie z kraju


XIV Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie Hotelarzy PPH


Dodano: 2017-05-18

Drukuj

Wyślij


W dniach 11-13 maja 2017r., na wodach jeziora Mikołajskiego odbyły się już po raz XIV Ogólnopolskie Regaty Hotelarzy Polish Prestige Hotels. Na starcie kilkanaście załóg reprezentujących hotele i firmy z branży HoReCa z całego kraju. Przy prawdziwie żeglarskiej pogodzie, załogi te, na łódkach klasy Sigma, walczyły o najwyższe laury w dwóch niezależnych kategoriach – wśród hoteli zrzeszonych w PPH oraz wśród obiektów niezrzeszonych. Dodatkowo dzięki partnerstwu Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego, wprowadzono trzecią kategorię, w której nagrodę przyznano dla najlepszej załogi hotelowej w klasyfikacji ogólnej.

Impreza odbyła się pod Patronatem Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej.

Granatowo-pomarańczowe barwy Polish Prestige Hotels reprezentowane były przez przedstawicieli takich obiektów, jak: hotel Vivaldi z Poznania, hotel Zamek Ryn z Rynu, hotel W
arszawa z Augustowa oraz gospodarza imprezy – hotel Amax z Mikołajek. O najwyższe lokaty w klasyfikacji obiektów niezrzeszonych walczyły: wystawiający dwie załogi hotel Robert’s Port ze Starych Sadów, Hotel Mikołajki z Mikołajek, Pensjonat Wileński z Mrągowa, firma Bartbo oraz przedstawiciele firmy partnerskiej PPH KOS.Poza zmaganiami na wodzie, na uczestników czekały liczne atrakcje na lądzie, m.in. escape roomy, fotobudka, segway oraz piłkobilard. W tym roku również możliwe były rejsy ekskluzywnym jachtem Nautica 1000.


W eliminacjach rozegrano po trzy wyścigi w dwóch grupach, z których do finału zakwalifikowało się 7 najszybszych ekip. W finale rozegrane zostały trzy wyścigi, wyłaniające załogi, które stanęły na podium XIV Ogólnopolskich Regat Żeglarskich Hotelarzy PPH. Wśród obiektów niezrzeszonych najszybsze okazały się załogi reprezentujące Hotel Robert’s Port ze Starych Sadów, trzecie miejsce zajęli przedstawiciele Hotelu Mikołajki z Mikołajek.

W tzw. patronackiej klasyfikacji regat, czyli hoteli zrzeszonych w PPH, triumfowała załoga hotelu Warszawa z Augustowa, drugie miejsce zajęła załoga nr 1 z Hotelu Vivaldi z Poznania, a na trzecim miejscu znalazła się ekipa hotelu Amax z Mikołajek.

Podczas wieczornej gali odbyła się uroczysta dekoracja najlepszych ekip. Puchary oraz dyplomy wręczyli Krzysztof Jędrocha – Prezes Zarządu Fundacji Polish Prestige Hotels, Marcin Jastrzębski – Dyrektor hotelu Amax, Marcin Mączyński – Sekretarz Generalny IGHP oraz Marcin Wilczyński – Kierownik ds. Sprzedaży hotelu Amax i Aneta Żebrowska z Akademii Kusznierewicza. Dodatkowym wyróżnieniem dla zwycięzców były cenne nagrody i upominki ufundowane przez Sponsorów oraz Partnerów imprezy.

Szczególne podziękowania należą się Partnerom i Sponsorom: ECOLAB – dostawcy chemii profesjonalnej, Delphia Yacht’s – producentowi komfortowych jachtów z Olecka, Bartbo – firmie organizującej imprezy integracyjne dla firm, PanescoFood.com – producentowi mrożonych produktów piekarniczych, Oerlemans Foods Polska – producentowi świeżo mrożonych warzyw i owoców najwyższej jakości, ,  Unilever Food Solutions Polska – dostawcy rozwiązań dla gastronomii, Bidfood Farutex - dystrybutora żywności dla segmentu HoReCa, Hurtownia warzyw i owoców Boharewicz – hurtowni najwyższej jakości warzyw i owoców z kraju i ze świata, Iglotex - wiodącego producenta i dystrybutora żywności w Polsce,  Kompania Piwowarska – liderowi piwowarskiemu w Polsce, Centrum Wina- dostawcy wybornych win, oraz Etcetera – imprezy szyte na miarę.

Specjalne podziękowania należą się również Patronom Medialnym Regat. Funkcję tę pełniły: Przegląd Gastronomiczny, Event Management Polska, Biznes Hotel, MeetingPlanner.pl i Gastrona.pl.   


Źródło: HotelePPH.pl – 17.05.2017


Komentarze:

59% Polaków regularnie oszczędza na wakacyjne wyjazdy ...więcej»

Sofitel oficjalnym partnerem sezonu francuskiego w Operze Bałtyckiej ...więcej»

Kontrakt na nowy obiekt Maritim Hotels podpisany na targach ITB Berlin ...więcej»

Aparthotel, sklepy i kasyno w pałacu Włodkowiczów w Krakowie ...więcej»

Gorąca beczka i pałac sułtana, czyli jak przyciągnąć turystę? ...więcej»

Sposób na puste pokoje poza sezonem ...więcej»

I Ogólnopolski Próbny Egzamin Zawodowy już na koniec listopada! ...więcej»

Le Regina – najdroższy hotel w Polsce ...więcej»

Wielkie otwarcie niskich cen - nowa kampania taktyczna Focus Hotels ...więcej»

Poznań: Hotel Blow Up w Starym Browarze ...więcej»

"Prawdopodobnie" ... z tego co widziałem to Golden Tulip...

2018-03-06, 10:02:29 ~Paul VD

Warszawa a szczególnie Praga potrzebowała inwestycji...

2018-02-19, 19:49:28 ~klara

Świetna inicjatywa, podpisuję się obiema rękami. Dzieci...

2018-01-24, 16:51:44 ~anita

Jakie blisko 700 000 skoro nawet nie było pół miliona...

2018-01-16, 13:49:40 ~Brzeski

Koneser dla mieszkańców Pragi i nie tylko to wielka...

2018-01-14, 15:14:12 ~smakosz

Więcej o Dolinie Psarki można znaleźć na...

2018-01-09, 19:03:15 ~Michał

Dziękujemy firmie Kotaniec za owocną współpracę:)...

2017-11-17, 13:13:59 ~Hurtum.pl

Koneser to niewątpliwie naprawdę wielki sukces Pragi i...

2017-10-26, 21:44:33 ~zdrowy

Muzeum polskiej wódki w Koneserze to będzie na prawdę duża...

2017-09-21, 17:48:53 ~Mądrala

stat4u

Copyright ©2015 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji