Strona główna » Aktualności hotelarskie z kraju » Łódzki andels z tytułem „Hotel z Pomysłem...

Aktualności hotelarskie z kraju


Łódzki andels z tytułem „Hotel z Pomysłem 10-lecia”


Dodano: 2017-05-19

Drukuj

WyślijLaureaci konkursu „Hotel z Pomysłem 10-lecia”. Nagrodę główną dla hotelu andel’s by Vienna House Lodz odebrała Katarzyna Niezgoda, Director of Business Development Vienna House Poland. (fot. Gilarski.com)


Podczas I edycji konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE 2017, która odbyła się 17 maja 2017 roku, rozdane zostały nagrody dla „Hoteli z Pomysłem 10-lecia”. Nagrodę główną, wybraną spośród zwycięzców poprzednich 10 edycji konkursu, otrzymał andel’s by Vienna House Lodz. Dodatkowo, hotel zajął również pierwsze miejsce w kategorii hoteli sieciowych.

W prestiżowym konkursie "Hotel z Pomysłem", organizowanym przez miesięcznik „Hotelarz”, biorą udział hotele, które reprezentują interesujące rozwiązania architektoniczne, ciekawe pomyły użytkowe dla swoich klientów, są zlokalizowane w wyjątkowych miejscach albo wyróżniają się spośród konkurencji innymi cechami. W tym roku, w ramach podsumowania poprzednich edycji, wręczona została nagroda specjalna – „Hotel z Pomysłem 10-lecia”. Jej laureatem został andel’s by Vienna House Lodz, należący do austriackiej grupy Vienna House. Obiekt został wybrany przez wyselekcjonowane grono architektów, projektantów wnętrz, doradców hotelarskich i znanych w branży ekspertów. Poza nagrodą główną, hotel zajął również pierwsze miejsce wśród hoteli sieciowych. Nagrodę odebrała Katarzyna Niezgoda, Director of Business Development Vienna House Poland.To ogromne wyróżnienie” – komentuje Anna Olszyńska, Dyrektor Generalna andel’s by Vienna House Lodz. „Nasz hotel został laureatem w konkursie „Hotel z Pomysłem” w 2009 roku. Nagroda przyznana ponownie po 8 latach jest dowodem na to, że pomimo upływu lat pozostaje unikalnym miejscem, wyjątkowym hotelem na mapie Polski, a co najważniejsze – ponadczasowym pod kątem architektury i designu”.


O andel’s by Vienna House Lodz:
andel’s by Vienna House Lodz jest jednym z 4 designerskich hoteli Vienna House w Europie i oferuje 277 pokoi i apartamentów oraz 16 sal konferencyjnych. Obiekt mieści się w budynku dawnej przędzalni Izraela Poznańskiego i stanowi niepowtarzalne połączenie historycznego budynku z architekturą wnętrz autorstwa londyńskich projektantów Jestico + Whiles. Wyjątkowy charakter nadaje mu również stała kolekcja sztuki prezentowana w pokojach i przestrzeniach wspólnych. Restauracja delight i Oscar’s Bar oferują menu kuchni fusion opartej na regionalnych produktach. Na najwyższym piętrze hotelu znajduje się skySPAce łączący strefę wellness z częścią fitness, z przeszklonym basenem z widokiem na panoramę miasta.

O Vienna House:
W Vienna House liczy się odkrywanie, zdobywanie nowych doświadczeń oraz znajdowanie piękna w prostocie życia. Największa grupa hotelarska Austrii posiada i prowadzi hotele mające własny charakter, ale kierujące się tymi samymi wartościami i jednym wspólnym celem: Zachwycać gości. Hotele marki Vienna House charakteryzuje ekskluzywny design. Są wśród nich indywidualne hotele miejskie i ośrodki wypoczynkowe, które wyróżniają się ponadczasowym wystrojem i klasą. „Vienna House Easy” to grupa stylowych hoteli o swobodnej, nieformalnej atmosferze i prostym, świeżym wystroju. Firma zatrudnia obecnie 2200 pracowników w dziewięciu krajach. Vienna House jest zarejestrowaną marką spółki Vienna International Hotelmanagement AG. www.viennahouse.com


Źródło: ViennaHouse.com – 18.05.2017


Komentarze:

Krakowska Wielkanoc z hotelami Grupy Accor ...więcej»

B&B Hotels rozszerza współpracę z platformą TrustYou ...więcej»

Zakończenie pierwszej fazy remontu pokoi w ibis Kraków Centrum ...więcej»

Inwestorzy przyjrzą się bliżej Śląskim Kamienicom ...więcej»

Q Hotel sponsorem 15. Krakowskiego Półmaratonu Marzanny ...więcej»

Sposób na puste pokoje poza sezonem ...więcej»

I Ogólnopolski Próbny Egzamin Zawodowy już na koniec listopada! ...więcej»

Le Regina – najdroższy hotel w Polsce ...więcej»

Wielkie otwarcie niskich cen - nowa kampania taktyczna Focus Hotels ...więcej»

Poznań: Hotel Blow Up w Starym Browarze ...więcej»

"Prawdopodobnie" ... z tego co widziałem to Golden Tulip...

2018-03-06, 10:02:29 ~Paul VD

Warszawa a szczególnie Praga potrzebowała inwestycji...

2018-02-19, 19:49:28 ~klara

Świetna inicjatywa, podpisuję się obiema rękami. Dzieci...

2018-01-24, 16:51:44 ~anita

Jakie blisko 700 000 skoro nawet nie było pół miliona...

2018-01-16, 13:49:40 ~Brzeski

Koneser dla mieszkańców Pragi i nie tylko to wielka...

2018-01-14, 15:14:12 ~smakosz

Więcej o Dolinie Psarki można znaleźć na...

2018-01-09, 19:03:15 ~Michał

Dziękujemy firmie Kotaniec za owocną współpracę:)...

2017-11-17, 13:13:59 ~Hurtum.pl

Koneser to niewątpliwie naprawdę wielki sukces Pragi i...

2017-10-26, 21:44:33 ~zdrowy

Muzeum polskiej wódki w Koneserze to będzie na prawdę duża...

2017-09-21, 17:48:53 ~Mądrala

stat4u

Copyright ©2015 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji