Wtorek 19 Wrzesień 2017

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Nowy użytkownik »

Przypomnij hasło »

Strona główna » Aktualności hotelarskie z kraju » Łódzki andels z tytułem „Hotel z Pomysłem...

Aktualności hotelarskie z kraju


Łódzki andels z tytułem „Hotel z Pomysłem 10-lecia”


Dodano: 2017-05-19

Drukuj

WyślijLaureaci konkursu „Hotel z Pomysłem 10-lecia”. Nagrodę główną dla hotelu andel’s by Vienna House Lodz odebrała Katarzyna Niezgoda, Director of Business Development Vienna House Poland. (fot. Gilarski.com)


Podczas I edycji konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE 2017, która odbyła się 17 maja 2017 roku, rozdane zostały nagrody dla „Hoteli z Pomysłem 10-lecia”. Nagrodę główną, wybraną spośród zwycięzców poprzednich 10 edycji konkursu, otrzymał andel’s by Vienna House Lodz. Dodatkowo, hotel zajął również pierwsze miejsce w kategorii hoteli sieciowych.

W prestiżowym konkursie "Hotel z Pomysłem", organizowanym przez miesięcznik „Hotelarz”, biorą udział hotele, które reprezentują interesujące rozwiązania architektoniczne, ciekawe pomyły użytkowe dla swoich klientów, są zlokalizowane w wyjątkowych miejscach albo wyróżniają się spośród konkurencji innymi cechami. W tym roku, w ramach podsumowania poprzednich edycji, wręczona została nagroda specjalna – „Hotel z Pomysłem 10-lecia”. Jej laureatem został andel’s by Vienna House Lodz, należący do austriackiej grupy Vienna House. Obiekt został wybrany przez wyselekcjonowane grono architektów, projektantów wnętrz, doradców hotelarskich i znanych w branży ekspertów. Poza nagrodą główną, hotel zajął również pierwsze miejsce wśród hoteli sieciowych. Nagrodę odebrała Katarzyna Niezgoda, Director of Business Development Vienna House Poland.

Czytaj dalej


REKLAMATo ogromne wyróżnienie” – komentuje Anna Olszyńska, Dyrektor Generalna andel’s by Vienna House Lodz. „Nasz hotel został laureatem w konkursie „Hotel z Pomysłem” w 2009 roku. Nagroda przyznana ponownie po 8 latach jest dowodem na to, że pomimo upływu lat pozostaje unikalnym miejscem, wyjątkowym hotelem na mapie Polski, a co najważniejsze – ponadczasowym pod kątem architektury i designu”.


O andel’s by Vienna House Lodz:
andel’s by Vienna House Lodz jest jednym z 4 designerskich hoteli Vienna House w Europie i oferuje 277 pokoi i apartamentów oraz 16 sal konferencyjnych. Obiekt mieści się w budynku dawnej przędzalni Izraela Poznańskiego i stanowi niepowtarzalne połączenie historycznego budynku z architekturą wnętrz autorstwa londyńskich projektantów Jestico + Whiles. Wyjątkowy charakter nadaje mu również stała kolekcja sztuki prezentowana w pokojach i przestrzeniach wspólnych. Restauracja delight i Oscar’s Bar oferują menu kuchni fusion opartej na regionalnych produktach. Na najwyższym piętrze hotelu znajduje się skySPAce łączący strefę wellness z częścią fitness, z przeszklonym basenem z widokiem na panoramę miasta.

O Vienna House:
W Vienna House liczy się odkrywanie, zdobywanie nowych doświadczeń oraz znajdowanie piękna w prostocie życia. Największa grupa hotelarska Austrii posiada i prowadzi hotele mające własny charakter, ale kierujące się tymi samymi wartościami i jednym wspólnym celem: Zachwycać gości. Hotele marki Vienna House charakteryzuje ekskluzywny design. Są wśród nich indywidualne hotele miejskie i ośrodki wypoczynkowe, które wyróżniają się ponadczasowym wystrojem i klasą. „Vienna House Easy” to grupa stylowych hoteli o swobodnej, nieformalnej atmosferze i prostym, świeżym wystroju. Firma zatrudnia obecnie 2200 pracowników w dziewięciu krajach. Vienna House jest zarejestrowaną marką spółki Vienna International Hotelmanagement AG. www.viennahouse.com


Źródło: ViennaHouse.com – 18.05.2017


Komentarze:

Orbis otwiera hotele Mercure i ibis Styles Maribor w Słowenii ...więcej»

Najnowszy Hampton by Hilton w centrum Lublina ...więcej»

Żadnych dzieci. Chcemy wypoczywać inaczej? ...więcej»

Wojciech Konferowicz dołączył do zespołu Sun & Snow ...więcej»

10 najciekawszych rekordów Guinnessa w hotelarstwie i turystyce ...więcej»

Sposób na puste pokoje poza sezonem ...więcej»

I Ogólnopolski Próbny Egzamin Zawodowy już na koniec listopada! ...więcej»

Le Regina – najdroższy hotel w Polsce ...więcej»

Wielkie otwarcie niskich cen - nowa kampania taktyczna Focus Hotels ...więcej»

Poznań: Hotel Blow Up w Starym Browarze ...więcej»

Muzeum w Koneserze to wspaniały ukłon wykonawców w stronę...

2017-08-27, 18:22:27 ~Marek

Koneser to dla Pragi bardzo duża szansa. Jego komercyjna...

2017-08-25, 21:10:09 ~makler

Z takim wyrokiem się zgadzam ALE jest inny problem -...

2017-08-23, 09:19:19 ~TU... .

Koneser będzie miał naprawdę bogatą ofertę zarówno...

2017-05-28, 14:23:48 ~smakosz

Polecamy również przewodniki Stayfolonger na stronach...

2017-05-24, 16:28:23 ~Agata

Bardzo dziękuję za ten artykuł. Nie ma to jak przeczytać...

2017-05-18, 15:23:01 ~Budrys

Problem występuje nie tylko z nazwami hotel, motel czy...

2017-05-03, 15:36:59 ~Mentis

Te gofry są niesamowite mają charakter i swoją tradycje. Co...

2017-04-10, 09:41:19 ~Monika

Przecież IHG sprzedało Hiltonowi budynek gdzie mieści się...

2017-03-22, 14:59:51 ~Maciekk

stat4u

Copyright ©2015 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji