Niedziela 17 Grudzień 2017

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Strona główna » ciekawostki » Emirates intensyfikuje działania w zakresie walki...

Ciekawostki


Emirates intensyfikuje działania w zakresie walki z przestępstwami w ruchu lotniczym


Dodano: 2017-10-10

Drukuj

Wyślij


Należąca do Grupy Emirates spółka Emirates Group Security i rząd Wielkiej Brytanii prowadzą wspólne prace nad nowym modułem szkoleniowym dotyczącym zapobiegania handlowi ludźmi. W module omówione zostaną również inne rodzaje przestępstw w ruchu lotniczym, w tym przemyt narkotyków i kradzież.

Nowy kurs e-learningowy zostanie wprowadzony w październiku tego roku do wewnętrznego programu szkoleniowego dla personelu pokładowego i pracowników obsługi naziemnej Emirates.  Ponadto kurs zostanie włączony do programu studiów na kierunku bezpieczeństwo lotnicze oferowanym przez Emirates Group Security we współpracy z Uniwersytetem Edith Cowan w Australii.

Czytaj dalej


REKLAMA
Firma Emirates Group Security opracowywała kurs w ścisłej współpracy z rządem brytyjskim, zdobywając informacje i spostrzeżenia, które pomogłyby pracownikom zauważyć i prawidłowo rozpoznać zachowania potencjalnych przestępców. Wśród nich znalazły się charakterystyczne zachowania handlarzy ludźmi i ich ofiar, a także analizy przypadków udanego zatrzymania i ukarania przestępców.  Kurs oferuje także praktyczne wskazówki dla pracowników, jak postępować w sytuacji podejrzenia przestępstwa.

Handel ludźmi to problem globalny, który dotyka setek tysięcy ludzi na całym świecie. Opracowaliśmy nowy moduł szkoleniowy, aby zwiększyć świadomość naszych pracowników i uczulić ich na zachowania potencjalnych handlarzy ludźmi i ich ofiar. Dzięki współpracy z władzami Wielkiej Brytanii byliśmy w stanie wzbogacić nowy kurs o praktyczne wskazówki i informacje, uzupełniając dotychczasowe szkolenie, które przechodził nasz personel – powiedział dr Abdullah Al Hashimi, Divisional Senior Vice President, Emirates Group Security.

Nasz rząd podjął wyjątkowe w skali światowej działania wymierzone w zbrodnie współczesnego niewolnictwa i handlu ludźmi. Także linie lotnicze mają znaczącą rolę do odegrania w zwalczaniu tych przestępstw, a tego rodzaju inicjatywy stanowią ważną metodę przekazywania obsłudze wiedzy, na co zwracać uwagę i jak się zachować –  dodał brytyjski sekretarz stanu ds. imigracji,  Brandon Lewis.

Sympozjum AVSEC Global 2017 w Dubaju

Informacja o nowym module szkoleniowym została ogłoszona tuż przed rozpoczęciem trzeciej edycji AVSEC Global 2017, sympozjum organizowanego przez Emirates Group Security co dwa lata, które odbędzie się w dniach 8-10 października w hotelu i centrum konferencyjnym Le Meridien Dubai.  Jako jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych poświęconych bezpieczeństwu lotniczemu, sympozjum będzie okazją dla najwybitniejszych autorytetów w dziedzinie lotnictwa i bezpieczeństwa z całego świata, aby omówić największe problemy bezpieczeństwa w przyszłości. Ponadto podczas sympozjum odbędzie się gala nagród International Awards of Excellence in Aviation Security, przyznawanych za wybitne osiągnięcia w dziedzinie globalnego bezpieczeństwa lotniczego.

Więcej informacji na temat konferencji AVSEC Global 2017 znajduje się na stronie Emirates Group Security.

O Emirates

Od momentu założenia w 1985 r. linie Emirates otrzymały ponad 500 międzynarodowych nagród za niezrównanej jakości obsługę pasażera.

Linie mają siedzibę w Dubaju, jednym z niewielu miast na świecie, które realizuje politykę otwartych przestworzy, i obok 150 innych linii lotniczych prowadzą działalność na zasadach swobodnej i uczciwej konkurencji.

Flota linii składa się z 263 szerokokadłubowych maszyn, w tym 14 samolotów towarowych, i należy do najmłodszych w przestworzach. Przewoźnik planuje powiększyć ją ponad dwukrotnie do roku 2020. Obecnie linie Emirates oczekują na dostawę 209 samolotów o wartości ponad 104 mld dolarów amerykańskich według cen katalogowych.

Linie Emirates obsługują loty w 157 kierunkach w 84 krajach Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Południowej, Dalekiego Wschodu i Australazji.

Zapraszamy na stronę Emirates www.emirates.com


Źródło: MSLGroup.pl – 05.10.2017


Komentarze:

Ponad 216 milionów złotych na pomorskie szlaki rowerowe, kajakowe i żeglarskie ...więcej»

Bieszczadzka Kolejka Leśna znowu pobiła rekord! ...więcej»

Rozszerza się siatka połączeń z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury ...więcej»

Zamek w Mosznej wśród najlepszych europejskich zamków! ...więcej»

LOT poleci z Rzeszowa do Newark i Tel Awiwu ...więcej»

Przed nami Wielka Pętla Izerska 2016 ...więcej»

Polska zobacz więcej ...więcej»

Miasteczko plażowe powraca do Świnoujścia ...więcej»

Płać i korzystaj - wizerunek Polaków zagranicą ...więcej»

Działają na rzecz reaktywacji wodnego Szlaku Królewskiego ...więcej»

Dziękujemy firmie Kotaniec za owocną współpracę:)...

2017-11-17, 13:13:59 ~Hurtum.pl

Koneser to niewątpliwie naprawdę wielki sukces Pragi i...

2017-10-26, 21:44:33 ~zdrowy

Muzeum polskiej wódki w Koneserze to będzie na prawdę duża...

2017-09-21, 17:48:53 ~Mądrala

....Kosmetyki toaletowe marki Hermes są w Polsce tylko w...

2017-09-21, 13:38:15 ~MPH

Muzeum w Koneserze to wspaniały ukłon wykonawców w stronę...

2017-08-27, 18:22:27 ~Marek

Koneser to dla Pragi bardzo duża szansa. Jego komercyjna...

2017-08-25, 21:10:09 ~makler

Z takim wyrokiem się zgadzam ALE jest inny problem -...

2017-08-23, 09:19:19 ~TU... .

Koneser będzie miał naprawdę bogatą ofertę zarówno...

2017-05-28, 14:23:48 ~smakosz

Polecamy również przewodniki Stayfolonger na stronach...

2017-05-24, 16:28:23 ~Agata

stat4u

Copyright ©2015 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji