Czwartek 18 Kwiecień 2024

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Kierownik Gastronomii

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2016-12-07

Odsłony: 103

Nazwa firmy: Puro Hotels - Pracuj.pl

PURO Hotel to nowoczesna sieć hoteli inteligentnych, w których design spotyka się z najnowszą technologią oraz przyjazną, nieformalną atmosferą. Wszystkie hotele PURO to nowe, najwyższej jakości obiekty usytuowane zawsze w samym sercu miasta. W roku 2011 został otwarty pierwszy hotel PURO we Wrocławiu, następne w Krakowie w sierpniu 2013 roku, w Poznaniu w lipcu 2014 oraz hotel w Gdańsku w 2015 roku. Aktualnie PURO GDAŃSK poszukuje osoby na stanowisko:

Kierownik Gastronomii

Miejsce: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska:

Twoje główne zadania:

Zapewnienie wysokiego standardu świadczonych usług oraz
zadowolenia gości
Kierowanie oraz nadzorowanie pracy zespołów: restauracji,
room service, barów oraz działu bankietów
Rekrutacja oraz szkolenie podległego zespołu
Współtworzenie oraz realizację budżetów w dziale gastronomii
Kontrola stanów magazynowych i zamawianie towaru
Współpraca z działem marketingu w przygotowaniu akcji promocyjnych
oraz reklamowych
Zapewnienie prawidłowego przepływu dokumentacji związanej
z zatrudnieniem pracowników działu gastronomii

Wymagania:

TY:

Masz doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale gastronomii?
Znasz najnowsze trendy gastronomiczne?
Władasz angielskim w stopniu superbohaterskim?
Potrafisz zarządzać zespołem i motywować niezmotywowanych?
Charakteryzuje Cię nieustające poczucie humoru, wieczny optymizm oraz nieugięta elastyczność?
Szybko nawiązujesz kontakt z innymi osobami? Posiadasz wysokie zdolności komunikacyjne?
Cechuje Cię kreatywność oraz innowacyjne podejście do postawionych zadań?
Bardzo dobrze znasz środowisko power point, excel oraz word?
Nowoczesne technologie nie są Ci obce?

Jeśli tak to nie wahaj się już dłużej tylko aplikuj do nas!

Oferujemy:

MY:

Oferujemy pracę w młodym zespole, przyjaznej, nieformalnej atmosferze
Zapewniamy umowę o pracę, pakiet medyczny, dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego i karty Multisport oraz zniżki na pobyty w hotelach PURO
Dajemy realną możliwość budowania swojej ścieżki rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych

Redakcja serwisu Hotelinfo24.pl nie odpowiada za treść wpisów
dodanych przez firmy i osoby trzecie.

Serwis Hotelinfo24.pl skierowany jest przede wszystkim do osób zawodowo związanych z branżą HORECA oraz planujących karierę w tej branży. Chcąc ułatwić obiektom znalezienie odpowiedniego pracownika, a hotelarzom właściwego dla nich miejsca pracy stworzyliśmy dział Praca w HORECA.

Już teraz całkowicie za darmo możesz publikować dowolną liczbę ofert pracy w naszym serwisie, które dotrą do osób zainteresowanych tą branżą a odwiedzających nasz serwis.

Dzięki licznikowi odsłon możesz oceniać zainteresowanie Twoją ofertą oraz skuteczność dotarcia naszego serwisu do potencjalnych kandydatów.

Pamiętaj! Aby dodawać oferty pracy musisz być zarejestrowanym użytkownikiem. W tym celu zarejestruj się (BEZPŁATNIE) w serwisie wypełniając formularz jako Nowy użytkownik.

Zapraszamy do zamieszczania ofert

Aby dodać lub edytować ofertę pracy wciśnij odpowiedni przycisk poniżej. Jeżeli nie jesteś użytkownikiem serwisu zostaniesz przekierowany do strony z rejestracją