Wtorek 16 Kwiecień 2024

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Zastępca dyrektora hotelu - Manager Działu Sprzedaży i Marketingu

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-01-29

Odsłony: 273

Nazwa firmy: Hotel Polanica Resort & Spa

Hotel Polanica Resort & Spa to nowoczesny i dynamicznie rozwijający się hotel trzygwiazdkowy w Polanicy-Zdroju z obszerną infrastrukturą, posiadający 95 pokoi, restaurację, 4 sale konferencyjne oraz park wodny ze strefą fitness. Dla rodzin z dziećmi przygotowane są 2 sale zabaw oraz wielosegmentowy zewnętrzny plac zabaw. Na miłośników sportu czeka wielofunkcyjna całoroczna hala sportowa oraz boisko do siatkówki plażowej.

Zastępca dyrektora hotelu - Manager Działu Sprzedaży i Marketingu

Miejsce: dolnośląskie / Polanica-Zdrój

Opis stanowiska:

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie:
- wspomaganie dyrektora hotelu w działaniach operacyjnych
- koordynacja prac działu sprzedaży i marketingu
- zarządzanie podległym zespołem
- sprzedaż usług hotelowych i konferencyjnych
- pozyskiwanie nowych klientów zgodnie ze strategią sprzedaży
- rozwijanie i utrzymanie dobrych relacji z klientami
- tworzenie ofert
- monitorowanie konkurencji
- monitorowanie wydarzeń biznesowych, kulturalnych i sportowych w regionie
- analiza potrzeb klientów
- raportowanie wyników sprzedaży
- tworzenie planów sprzedaży, marketingowych, analiz i zestawień
- tworzenie i rozwój ogólnej strategii sprzedaży
- sprawowanie nadzoru nad realizacją wydarzeń
- zarządzanie przepływem informacji pomiędzy działami operacyjnymi Hotelu
- wdrażanie i kontrolowanie działań marketingowych

Wymagania:

- minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- umiejętność pracy w zespole
- zdolności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętności negocjacyjne
- zorientowanie na realizację wytyczonych celów
- znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego

Oferujemy:

- ciekawą i pełną wyzwań pracę,
- możliwość rozwoju zawodowego i samodzielność w działaniu,
- stabilne warunki zatrudnienia,
- możliwość korzystania z mieszkania służbowego.

Forma kontaktu:

Aplikacje należy przesyłać na adres: dyrektor@hotelpolanica.pl

www: www.hotelpolanica.pl

email: dyrektor@hotelpolanica.pl

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych

Redakcja serwisu Hotelinfo24.pl nie odpowiada za treść wpisów
dodanych przez firmy i osoby trzecie.

Serwis Hotelinfo24.pl skierowany jest przede wszystkim do osób zawodowo związanych z branżą HORECA oraz planujących karierę w tej branży. Chcąc ułatwić obiektom znalezienie odpowiedniego pracownika, a hotelarzom właściwego dla nich miejsca pracy stworzyliśmy dział Praca w HORECA.

Już teraz całkowicie za darmo możesz publikować dowolną liczbę ofert pracy w naszym serwisie, które dotrą do osób zainteresowanych tą branżą a odwiedzających nasz serwis.

Dzięki licznikowi odsłon możesz oceniać zainteresowanie Twoją ofertą oraz skuteczność dotarcia naszego serwisu do potencjalnych kandydatów.

Pamiętaj! Aby dodawać oferty pracy musisz być zarejestrowanym użytkownikiem. W tym celu zarejestruj się (BEZPŁATNIE) w serwisie wypełniając formularz jako Nowy użytkownik.

Zapraszamy do zamieszczania ofert

Aby dodać lub edytować ofertę pracy wciśnij odpowiedni przycisk poniżej. Jeżeli nie jesteś użytkownikiem serwisu zostaniesz przekierowany do strony z rejestracją