Piątek 19 Kwiecień 2024

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Manager SPA

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-03-28

Odsłony: 164

Nazwa firmy: City Hotel Management Sp. z o.o. - Pracuj.pl

City Hotel Management Sp. z o.o. City Hotel Management Sp. z o. o. operator Hotelu Almond Business & SPA w Gdańsku zatrudni na stanowisko:

Manager SPA

Miejsce: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

Odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie hotelowego SPA,
Identyfikacja potrzeb klienta i monitorowanie poziomu jego zadowolenia,
Tworzenie promocji i działań stymulujących sprzedaż SPA w powiązaniu z ofertą hotelu,
Rozwój strategii marketingowej i sprzedażowej wg najbardziej aktualnych trendów,
Zarządzanie zakupami i sprzedażą w dziale SPA,
Organizowanie regularnych cykli szkoleniowych dla pracowników,
Opracowywanie harmonogramów pracy,
Ścisła współpraca z recepcją hotelu oraz działem sprzedaży.

Wymagania:

Wymagania jakie stawiamy kandydatom:

Doświadczenie w branży SPA & Wellness,
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
Doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem (motywowanie, szkolenie, planowanie pracy etc.) - warunek konieczny,
Doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu strategii marketingowych i sprzedażowych,
Doświadczenie w tworzeniu pakietów i ofert wraz z kalkulacją,
Nastawienie na cel i ekonomiczną efektywność prowadzonych działań.

Oferujemy:

Współudział w tworzeniu młodej marki hotelu i SPA,
Możliwość stałego podnoszenia własnych kwalifikacji,
Pracę w młodym, prężnym zespole,
Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.

Forma kontaktu:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji tj. CV oraz listu motywacyjnego klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez City Hotel Management Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest City Hotel Management Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Toruńskiej 12. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami

Redakcja serwisu Hotelinfo24.pl nie odpowiada za treść wpisów
dodanych przez firmy i osoby trzecie.

Serwis Hotelinfo24.pl skierowany jest przede wszystkim do osób zawodowo związanych z branżą HORECA oraz planujących karierę w tej branży. Chcąc ułatwić obiektom znalezienie odpowiedniego pracownika, a hotelarzom właściwego dla nich miejsca pracy stworzyliśmy dział Praca w HORECA.

Już teraz całkowicie za darmo możesz publikować dowolną liczbę ofert pracy w naszym serwisie, które dotrą do osób zainteresowanych tą branżą a odwiedzających nasz serwis.

Dzięki licznikowi odsłon możesz oceniać zainteresowanie Twoją ofertą oraz skuteczność dotarcia naszego serwisu do potencjalnych kandydatów.

Pamiętaj! Aby dodawać oferty pracy musisz być zarejestrowanym użytkownikiem. W tym celu zarejestruj się (BEZPŁATNIE) w serwisie wypełniając formularz jako Nowy użytkownik.

Zapraszamy do zamieszczania ofert

Aby dodać lub edytować ofertę pracy wciśnij odpowiedni przycisk poniżej. Jeżeli nie jesteś użytkownikiem serwisu zostaniesz przekierowany do strony z rejestracją