Strona główna » Praca w hotelarstwie » Sales Executive

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-04-21

Odsłony: 123


Nazwa firmy: WIK CAPITAL SP. J. - Pracuj.pl

WIK CAPITAL SP. J. Nowa, dynamicznie rozwijająca się spółka prowadząca działalność w branży nieruchomości i hotelarskiej poszukuje kandydatów do zespołu sprzedaży. Jako jedyni na bazie swojego doświadczenia świadczymy kompleksową usługę dedykowaną produktom klasy premium. Współpracujemy z największymi markami w świecie hotelarskim, a nasz zespół tworzą profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem popartym znaczącymi sukcesami branżowymi. Praca w naszym zespole wiąże się z ciągłym dążeniem do wspólnego sukcesu i osiągnięcia wyznaczonych celów, a satysfakcjonujące wynagrodzenia i jasno nakreślona ścieżka kariery, motywuje do rozwoju osobistego. W związku z wdrożeniem nowych projektów, w Warszawie oraz innych lokalizacjach na terenie Kraju, aktualnie poszukujemy:

Sales Executive


Miejsce: mazowieckie / WarszawaWymagania:

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

Doświadczenia w sprzedaży produktów luksusowych, nieruchomości lub produktów finansowych (doświadczenie w sprzedaży nieruchomości w systemie Condo będzie dodatkowym atutem)
Doskonałych umiejętności sprzedażowych
Aktywnego pozyskiwania Klientów
Bieżącej obsługi Klientów
Realizowania i rozwoju sprzedaży na bazie ustalonej strategii
Umiejętności prowadzenia negocjacji oraz wiedzy z zakresu zawierania umów
Samodzielności, systematyczności, umiejętności organizowania czasu pracy i podejmowania decyzji
Raportowania, analizowania i monitorowania rynku oraz konkurencji
Wysokiej kultury osobistej, pozytywnej energii i odporności na stres
Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie i premie uzależnione od wyników
Niezbędne narzędzia do pracy
Możliwość rozwoju i nabywania nowych umiejętności przy realizacji prestiżowych inwestycji na terenie Kraju
Motywującą atmosferę i wsparcie doświadczonego zespołu
Jasną ścieżkę kariery i realne możliwości awansu

Forma kontaktu:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 roku, Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.”Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami


Redakcja serwisu Hotelinfo24.pl nie odpowiada za treść wpisów
dodanych przez firmy i osoby trzecie.

Serwis Hotelinfo24.pl skierowany jest przede wszystkim do osób zawodowo związanych z branżą HORECA oraz planujących karierę w tej branży. Chcąc ułatwić obiektom znalezienie odpowiedniego pracownika, a hotelarzom właściwego dla nich miejsca pracy stworzyliśmy dział Praca w HORECA.

Już teraz całkowicie za darmo możesz publikować dowolną liczbę ofert pracy w naszym serwisie, które dotrą do osób zainteresowanych tą branżą a odwiedzających nasz serwis.

Dzięki licznikowi odsłon możesz oceniać zainteresowanie Twoją ofertą oraz skuteczność dotarcia naszego serwisu do potencjalnych kandydatów.

Pamiętaj! Aby dodawać oferty pracy musisz być zarejestrowanym użytkownikiem. W tym celu zarejestruj się (BEZPŁATNIE) w serwisie wypełniając formularz jako Nowy użytkownik.

Zapraszamy do zamieszczania ofert

Aby dodać lub edytować ofertę pracy wciśnij odpowiedni przycisk poniżej. Jeżeli nie jesteś użytkownikiem serwisu zostaniesz przekierowany do strony z rejestracją

stat4u

Copyright ©2015 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji