Sobota 18 Listopad 2017

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Główny Księgowy

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-04-21

Odsłony: 80

Nazwa firmy: Hotel St. Bruno - Pracuj.pl

Butikowy hotel zlokalizowany w sercu Mazur posiadający 69 luksusowych pokoi, restaurację La Bibliotheque, klub muzyczny oraz kręgielnię. Dodatkowo, hotel posiada rozbudowaną strefę SPA & WELLNESS. Obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Główny Księgowy

Miejsce: warmińsko-mazurskie / Giżycko

Opis stanowiska:

Prowadzenie pełnej rachunkowości firmy zgodnie z polskimi przepisami,
Kontrola nad sprawnym obiegiem dokumentów księgowych, księgowaniami, uzgadnianie sald kont w ramach okresowego zamknięcia kont,
Nadzór rachuby płac z pełną dokumentacją i ewidencją dla celów kosztowych, podatkowych i ubezpieczeń społecznych,
Rozliczanie dotacji unijnych,
Terminowe sporządzanie sprawozdań finansowych Spółki, deklaracji podatkowych, sprawozdań z GUS oraz raportów okresowych wymaganych przepisami prawa oraz wewnętrznymi procedurami bilans, rachunek przepływów pieniężnych, inne raporty okresowe, znajomość USALI,
Współpracowanie z instytucjami zewnętrznymi GUS, ZUS, US,
Inne zadania wynikające z zajmowanego stanowiska.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe kierunkowe,
Minimum 3 lata doświadczenia na identycznym lub podobnym stanowisku w branży hotelarskiej lub pokrewnej,
Dobra znajomość MS Excel, programów hotelowo-gastronomicznych, rozliczania sprzedaży usług hotelowych,
Praktyczna znajomość przepisów związanych z rachunkowością, przepisami prawa podatkowego, bilansowego oraz zagadnień kadrowo-płacowych,
Skrupulatność, samodzielność, dokładność,
Nastawienie na realizację wyznaczonych zadań.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie,
Pracę w prestiżowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
Niezbędne narzędzia pracy,
Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do doświadczenia zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami