Wtorek 23 Kwiecień 2024

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Pokojówka

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-04-25

Odsłony: 109

Nazwa firmy: Work Service Express - Pracuj.pl

Pokojówka

Miejsce: ZAGRANICA / Amsterdam, Holandia

Opis stanowiska:

praca tymczasowa

• Dbanie o porządek w pokojach hotelowych (wymiana pościeli, ścieranie kurzu, wymiana akcesoriów takich jak: notatniki, długopisy)
• Uzupełnianie środków higienicznych i kosmetyków
• Utrzymywanie w czystości sprzętu używanego do pracy
• Dbanie o porządek w pomieszczeniach służbowych

Wymagania:

• Zdolność podjęcia pracy na pół roku
• Dobra kondycja fizyczna
• Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
• stanowiska dla osób bez piercingu i tatuaży (akceptowane są te, które mogą zostać zakryte przez ubranie)
• Miła aparycja
• Dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia

Mile widziane

• Doświadczenie w pracy

Oferujemy:

• Długoterminową umowę na warunkach holenderskich
• Gwarantowane zakwaterowanie w kraju oddelegowania
• Zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie (tygodniówki)
• Legalną pracę na terenie Holandii
• Pracę w hotelach 4 i 5 gwiazdkowych
• Chipcard przez 1 miesiąc doładowany na przejazdy komunikacją miejską
• Stawkę godzinową 9,43 EURO/Brutto
• Wynagrodzenie miesięczne około 900 EUR/Netto
• A jeśli polecisz nam znajomego z Twojej branży, którego polecisz, a który wyjedzie z nami do pracy za granicą, otrzymasz DODATKOWO 200 ZŁOTYCH (300 jeśli zna język kraju oddelegowania)

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.

Forma kontaktu:

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV!

Informujemy, że oddzwonimy do wybranych kandydatów.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych