Czwartek 25 Kwiecień 2024

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Kelnerka / Kelner

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-04-29

Odsłony: 207

Nazwa firmy: Grupa Fajny Kraków - Pracuj.pl

Jeżeli szukasz nowych możliwości pracy w branży, która nigdy nie śpi, czyli w gastronomii, dołącz do Grupy Fajny Kraków która to reprezentuje m.in. Restauracja „ Pod Nosem „ i Restauracje „Rzeznia” w Krakowie. Obecnie poszukujemy ambitnych osób chętnych do dalszego rozwoju swoich umiejętności, która będzie czerpała przyjemność zarówno z pracy jak i atmosfery tworzonej przez nich samych. Grupa Fajny Kraków Poszukuje osób, które będą chciały dołączyć do naszego zespołu na stanowisku

Kelnerka / Kelner

Miejsce: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska:

Jeżeli jesteś osobą, która posiada otwarty umysł, jest kreatywna, spostrzega to co się dzieje dookoła, ma naturalną pogodą ducha i zaraża swoim pozytywizmem innych to musisz się do nas zgłosić.

Obowiązki:

pełnienie roli gospodarza punktów gastronomicznych, profesjonalna obsługa gości restauracyjnych
reprezentowanie wizerunku restauracji zgodnie z etykietą i polityką Grupy Fajny Kraków .
sprzedaż usług świadczonych przez restauracje , z dbałością o maksymalne zaspokojenie potrzeb Gości i budżetu restauracji
odpowiadanie na standardowe i „niestandardowe” zapytania klientów w ramach gastronomii
używanie zdrowego rozsądku

Wymagania:

Oczekujemy:

wysokiej kultury osobistej, odwagi i pozytywnej otwartości w komunikacji z drugim człowiekiem
zdolności do szybkiego uczenia się oraz wrażliwości na szczegóły
doświadczenia w pracy w hotelarstwie / gastronomii
dyspozycyjności i zaangażowanie, zdolności do pracy w zespole

Doceniamy:

znajomość języka innego niż polski i angielski
doświadczenie w obsłudze klienta z zakresu gastronomii
znajomość programów gastronomicznych

Oferujemy:

zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia
godne wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowy
możliwość rozwoju zawodowego

Forma kontaktu:

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe oczekiwania prosimy o przesłanie CV i Listu motywacyjnego po kliknięciu na przycisk Aplikuj.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

?"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)"

? „Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojej aplikacji do innych procesów rekrutacyjnych prowadzonych w Grupie Kapitałowej Lubawa”

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami

Redakcja serwisu Hotelinfo24.pl nie odpowiada za treść wpisów
dodanych przez firmy i osoby trzecie.

Serwis Hotelinfo24.pl skierowany jest przede wszystkim do osób zawodowo związanych z branżą HORECA oraz planujących karierę w tej branży. Chcąc ułatwić obiektom znalezienie odpowiedniego pracownika, a hotelarzom właściwego dla nich miejsca pracy stworzyliśmy dział Praca w HORECA.

Już teraz całkowicie za darmo możesz publikować dowolną liczbę ofert pracy w naszym serwisie, które dotrą do osób zainteresowanych tą branżą a odwiedzających nasz serwis.

Dzięki licznikowi odsłon możesz oceniać zainteresowanie Twoją ofertą oraz skuteczność dotarcia naszego serwisu do potencjalnych kandydatów.

Pamiętaj! Aby dodawać oferty pracy musisz być zarejestrowanym użytkownikiem. W tym celu zarejestruj się (BEZPŁATNIE) w serwisie wypełniając formularz jako Nowy użytkownik.

Zapraszamy do zamieszczania ofert

Aby dodać lub edytować ofertę pracy wciśnij odpowiedni przycisk poniżej. Jeżeli nie jesteś użytkownikiem serwisu zostaniesz przekierowany do strony z rejestracją