Sobota 20 Kwiecień 2024

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Szef Kuchni

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-04-29

Odsłony: 121

Nazwa firmy: Hotel Sadova **** - Pracuj.pl

Hotel Sadova **** Hotel w Trójmieście poszukuje kandydata na stanowisko:

Szef Kuchni

Miejsce: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska:

Zapewnienie najwyższego poziomu jakości potraw w punktach gastronomicznych hotelu oraz usług bankietowych i cateringowych.
Organizacja pracy działu kuchni, w tym zarządzanie, szkolenie i motywowanie pracowników działu.
Opracowywanie karty menu oraz menu konferencyjnego i bankietowego.
Opracowywanie receptur dań oraz sporządzanie ich kalkulacji cenowej.
Kontrola produktywności działu kuchni, stanów magazynowych (w tym przeprowadzanie inwentaryzacji), racjonalne gospodarowanie towarem oraz nadzór nad gospodarką materiałową.
Odpowiedzialność za food cost restauracji.
Przestrzeganie norm i standardów HACCP.
Koordynacja procesu zamówień i dostaw towarów.
Pertraktacja z dostawcami dogodnych warunków współpracy.

Wymagania:

Doświadczenie zawodowe min. 2 lata (mile widziane w restauracji hotelowej).
Wykształcenie gastronomiczne i wysokie umiejętności kulinarne
Dobra organizacja pracy.
Umiejętność zarządzania zespołem.
Umiejętność kalkulacji cenowych i prowadzenia ewidencji gastronomicznej
Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu
Kreatywność i pomysłowość.
Sumienność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Oferujemy:

Interesujące wyzwanie związane z wprowadzeniem na rynek prestiżowego hotelu.
Atrakcyjne miejsce pracy: unikalny design, doskonała lokalizacja, obiekt wyposażony w nowoczesne systemy informatyczne, zaplecze konferencyjno – bankietowe, restaurację, pokoje o wysokim standardzie, basen.
Stabilne wynagrodzenie.
Umowa o pracę
Karta Multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.