Piątek 21 Lipiec 2017

Nowy użytkownik »

Przypomnij hasło »

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Kucharz/-ka

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-05-19

Odsłony: 62

Nazwa firmy: Hotel Hampton by Hilton - Pracuj.pl

Hotel Hampton by Hilton Hotel Hampton by Hilton Lublin jest to nowo powstająca inwestycja na mapie Lublina należąca do międzynarodowejsieci Hilton Worldwide. Planowane otwarcie hotelu to III kwartał 2017 roku. Hotel będzie dysponował 121 pokojami,zapleczem konferencyjnym oraz restauracją i lobby barem. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kucharz/-ka

Miejsce: lubelskie / Lublin

Opis stanowiska:

GŁÓWNE ZADANIA:

odpowiedzialność za kompleksowe przygotowanie i jakość dań oraz bufetów
kontrola jakości produktów żywnościowych oraz dbałość o właściwą gospodarkę żywnością
wykonywanie pracy w obszarze kuchni
dążenie do satysfakcji gościa

Wymagania:

doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza
wykształcenie gastronomiczne
dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
znajomość zasad norm żywności i HACCP
kreatywność, pomysłowość
sumienność i zaangażowanie

Oferujemy:

regularne szkolenia
czyste i bezpieczne środowisko pracy
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
pracę w prestiżowym hotelu należącym do międzynarodowej sieci
opiekę medyczną
preferencyjne stawki na noclegi w hotelach sieci Hilton

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Global Property Sp. z o. o. SKA z siedzibą w Lublinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Global Property Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Lublinie przy ul. Stanisława Leszczyńskiego 15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami