Niedziela 18 Marzec 2018

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Pokojowa/-y

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-05-19

Odsłony: 92


Nazwa firmy: Hotel Hampton by Hilton - Pracuj.pl

Hotel Hampton by Hilton Hotel Hampton by Hilton Lublin jest to nowo powstająca inwestycja na mapie Lublina należąca do międzynarodowejsieci Hilton Worldwide. Planowane otwarcie hotelu to III kwartał 2017 roku. Hotel będzie dysponował 121 pokojami,zapleczem konferencyjnym oraz restauracją i lobby barem. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pokojowa/-y


Miejsce: lubelskie / LublinOpis stanowiska:

GŁÓWNE ZADANIA:

stałe utrzymanie wszystkich pomieszczeń hotelu w czystości i porządku
zapewnienie komfortu gości, poprzez utrzymanie pomieszczeń hotelowych w czystości i porządku
zapewnienie dostępności wszystkich pokoi do wykorzystania przez gości zgodnie ze standardami hotelu oraz oczekiwaniami gości

Wymagania:

WYMAGAMY:

jeśli doświadczenia brak - ochoty nauczenia się nowej pracy
samodzielności i staranności w wykonywaniu pracy
uczciwości
aktualnej książeczki sanitarno - epidemiologicznej

Oferujemy:

regularne szkolenia
czyste i bezpieczne środowisko pracy
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
pracę w prestiżowym hotelu należącym do międzynarodowej sieci
opiekę medyczną
preferencyjne stawki na noclegi w hotelach sieci Hilton

Forma kontaktu:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Global Property Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Lublinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Global Property Sp. z o.o. SKA z siedzibą w przy ul. Stanisława Leszczyńskiego 15 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami


Redakcja serwisu Hotelinfo24.pl nie odpowiada za treść wpisów
dodanych przez firmy i osoby trzecie.

Serwis Hotelinfo24.pl skierowany jest przede wszystkim do osób zawodowo związanych z branżą HORECA oraz planujących karierę w tej branży. Chcąc ułatwić obiektom znalezienie odpowiedniego pracownika, a hotelarzom właściwego dla nich miejsca pracy stworzyliśmy dział Praca w HORECA.

Już teraz całkowicie za darmo możesz publikować dowolną liczbę ofert pracy w naszym serwisie, które dotrą do osób zainteresowanych tą branżą a odwiedzających nasz serwis.

Dzięki licznikowi odsłon możesz oceniać zainteresowanie Twoją ofertą oraz skuteczność dotarcia naszego serwisu do potencjalnych kandydatów.

Pamiętaj! Aby dodawać oferty pracy musisz być zarejestrowanym użytkownikiem. W tym celu zarejestruj się (BEZPŁATNIE) w serwisie wypełniając formularz jako Nowy użytkownik.

Zapraszamy do zamieszczania ofert

Aby dodać lub edytować ofertę pracy wciśnij odpowiedni przycisk poniżej. Jeżeli nie jesteś użytkownikiem serwisu zostaniesz przekierowany do strony z rejestracją

stat4u

Copyright ©2015 Hotelinfo24.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone

O PORTALU | REGULAMIN SERWISU | REKLAMA W PORTALU  | KONTAKT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgode na używanie cookie.  Więcej informacji