Czwartek 28 Marzec 2024

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Key Account Manager

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-05-26

Odsłony: 118

Nazwa firmy: HOTEL ARŁAMÓW S.A. - Pracuj.pl

W związku z dynamicznym rozwojem Hotel Arłamów S.A. w Arłamowie poszukuje Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Key Account Manager

Miejsce: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska:

Miejsce pracy: Wrocław

Realizacja planów sprzedażowych
Aktywne pozyskiwanie oraz utrzymanie istniejących klientów konferencyjnych
Prowadzenie negocjacji sprzedażowych
Przygotowywanie umów sprzedażowych i koordynację ich realizacji
Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Znajomość branży hotelarskiej
Znajomość rynku konferencyjnego i korporacyjnego
Wiedzę z zakresu technik sprzedaży i zasad przygotowywania i prezentowania ofert sprzedażowych
Umiejętność pracy w zespole, wytrwałość i pewność siebie
Bardzo dobrą umiejętność organizacji pracy własnej
Dobra znajomość języka angielskiego – preferowana

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę
Wynagrodzenie zasadnicze + bardzo wysokie prowizje
Niezbędne narzędzia pracy
Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
Przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane proszone są o składanie aplikacji bezpośrednio na adres mailowy podany w ogłoszeniu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )