Wtorek 23 Kwiecień 2024

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Concierge & Lifestyle Manager

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-05-26

Odsłony: 218

Nazwa firmy: Warsaw Concierge Group Sp. z o.o. - Pracuj.pl

Warsaw Concierge Group to firma specjalizująca się w usługach concierge & lifestyle management. Nasze usługi concierge dedykujemy wymagającym Klientom, którzy oczekują pełnego zaangażowania, dyskrecji i profesjonalnego podejścia do realizowanych zadań. Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Concierge & Lifestyle Manager

Miejsce: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska:

Czym będziesz się zajmować?

obsługą concierge
bieżącą koordynacją i realizacją zleceń złożonych przez Klientów
dbaniem o rentowność realizowanych usług
proaktywną pracą z bazą Klientów i budowaniem długotrwałych relacji
wdrażaniem strategii firmy / projektu
tworzeniem i przestrzeganiem standardów i procedur firmy / projektu
przygotowaniem raportów dla klienta oraz przełożonych
wspieraniem pracy biura operacyjnego oraz przełożonych

Wymagania:

Czego oczekujemy?

wykształcenia min. średniego, preferowane kierunki: hotelarstwo, turystyka, logistyka, zarządzanie
doświadczenia (bądź motywacji do jego zdobycia) w zakresie realizacji projektów, zarzadzania zespołem
bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (dodatkowym atutem będzie znajomość drugiego języka obcego)
wysokich umiejętności komunikacyjnych oraz umiejętności rozwijania sieci kontaktów
kreatywności oraz ukierunkowania na skuteczne poszukiwanie rozwiązań
zainteresowania ogólnie pojętym lifestylem (podróże, kultura, gastronomia, motoryzacja) oraz rynkiem dóbr luksusowych
wysokiej kultury osobistej i dbałości o profesjonalną aparycję
aktywne prawo jazdy kat. B będzie atutem

Oferujemy:

Co oferujemy?

samodzielną, pełną wyzwań pracę
możliwość rozwoju w strukturze firmy
niezbędne narzędzia pracy
szkolenia przygotowujące do objęcia stanowiska oraz rozwijające umiejętności

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.