Środa 24 Kwiecień 2024

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Pracownik Działu Rezerwacji

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-05-26

Odsłony: 398

Nazwa firmy: Courtyard by Marriott Warsaw Airport - Pracuj.pl

Courtyard by Marriott jest nowoczesnym, czterogwiazdkowym hotelem należącym do wiodącej międzynarodowej marki na rynku hotelarskim na świecie. Jeśli masz już doświadczenie zawodowe w pracy w branży hotelarskiej w działach tj. Recepcja, zapraszamy Cię do współpracy w prestiżowym Hotelu sieci Marriott, zlokalizowanym przy lotnisku w Warszawie. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik Działu Rezerwacji

Miejsce: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska:

Kandydat zatrudniony na w/w stanowisku będzie odpowiedzialny za telefoniczne przyjmowanie rezerwacji oraz telefoniczny kontakt z potencjalnymi Gośćmi hotelu. Głównym zadaniem pracownika działu rezerwacji jest profesjonalny, grzeczny, zgodny z obowiązującymi standardami w korporacji Marriott, kontakt z osobami zainteresowanymi rezerwacją pokoju hotelowego. Jeśli chciałbyś dołączyć do zgranego i zmotywowanego zespołu ludzi, dla których udział w stałym podnoszeniu satysfakcji i zadowolenia Gości z pobytu w naszym hotelu ma znaczenie, to znaczy że ta praca jest dla Ciebie. Rozpocznij swoją karierę w Marriott International - największej sieci hotelarskiej na świecie, posiadającej 60 letnią tradycję!

Wymagania:

OCZEKUJEMY:

Wysokiej kultury osobistej oraz pozytywnego usposobienia
Bardzo dobrej znajomości języka polskiego i języka angielskiego
Uprzejmości i nastawienia na zadowolenie gościa
Umiejętności konstruktywnej komunikacji prowadzonej podczas rozmów telefonicznych, dobrej dykcji
Gotowości do pracy zmianowej
Orientacji na wysoką jakość obsługi gości
Samodzielności w działaniu i dobrej organizacji pracy
Znajomości programu do obsługi rezerwacji – Opera lub Fidelio oraz doświadczenie na podobnym stanowisku, będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

pracę w 4* hotelu marki Courtyard by Marriott, należącej do międzynarodowej sieci Marriott International
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
stałe wynagrodzenie zasadnicze oraz uczestnictwo w hotelowym planie premiowym
przeszkolenie w zakresie obsługi systemu MARSHA oraz inne szkolenia w zakresie powierzonego stanowiska pracy
możliwość rozwoju zawodowego w ramach sieci Marriott Int. w Polsce i zagranicą oraz w ramach spółki Chopin Airport Development
pakiet świadczeń socjalnych i motywacyjnych (program MultiSport, ubezpieczenie grupowe na życie, pakiety świadczeń medycznych, dofinansowanie wczasów i posiłków, paczki i bony świąteczne, preferencyjne stawki pracownicze na pobyty w hotelach sieci Marriott Int. na całym świecie)
pracę w stabilnej i prestiżowej firmie oraz pracę opartą na wzajemnym szacunku i miłej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV, listu motywacyjnego na adres email: praca@courtyard.com.pl

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli:

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. 2016 r. poz. 922)