Piątek 26 Kwiecień 2024

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Dyrektor Hotelu-Gastronomii

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-06-22

Odsłony: 177

Nazwa firmy: Pomorzanin Sp. z o.o. - Pracuj.pl

Pomorzanin Sp. z o.o. Pomorzanin Sp. z o.o. jest od wielu lat prężnie działającym operatorem hotelowym działającym na rynku Trójmiejskim. Firma Pomorzanin otworzyła nowy hotel w województwie Śląskim o charakterze butikowym. Prawdzic Pałac oferuje Gościom 30 komfortowych pokoi, restaurację z regionalnym menu opartym na wyszukanych smakach, 3 sale konferencyjne, kręgielnię.

Dyrektor Hotelu-Gastronomii

Miejsce: śląskie / Krupski Młyn (pow. tarnogórski)

Opis stanowiska:

Poszukiwany kandydat powinien posiadać poparte sukcesami doświadczenie w zarządzaniu hotelem oferującym wysoki standard usług noclegowych, restauracyjnych i rekreacyjnych.

Doświadczenie w zarządzaniu zapleczem konferencyjnym.

Dyrektor Hotelu będzie odpowiedzialny za zarządzanie obiektem i zespołem hotelowym w celu zapewnienia Gościom hotelu wyjątkowego poziomu usług oraz pozyskiwanie klientów.

Stanowisko Dyrektora będzie połączone z funkcją managera gastronomii.

W szczególności, do zadań Dyrektora Hotelu będzie należało:

Współtworzenie budżetu, strategii sprzedażowej, polityki cenowej i marketingowej
Realizacja kluczowych wskaźników rentowności obiektu (przychody, koszty, handlowe warunki współpracy z dostawcami i kontrahentami)
Zarządzanie istniejącą infrastrukturą hotelową i nowymi projektami inwestycyjnymi
(w zależności od potrzeb)
Kierowanie zespołem hotelowym – rozwijanie zespołu hotelowego reprezentującego zróżnicowany poziom doświadczeń, potrzeb i oczekiwań
Bezpośredni nadzór nad częścią gastronomii
Pełna odpowiedzialność za kluczowe wskaźniki i wyniki ekonomiczne hotelu, zarządzanie budżetem, bieżąca optymalizacja kosztów

Wymagania:

Sukces na stanowisku Dyrektora Hotelu zapewnią:

Co najmniej kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym w luksusowym obiekcie hotelowym typu SPA resort
Doświadczenie w budowaniu i rozwijaniu zespołów, umiejętności przywódcze, osobowość lidera
Doświadczenie gastronomiczne
Umiejętność strategicznego myślenia, orientacja na wynik
Samodzielność, inicjatywa, proaktywność
Bardzo wysoka kultura osobista, umiejętność budowania relacji z kadrą kierowniczą hotelu, pracownikami, klientami i kontrahentami, lokalnymi władzami samorządowymi; umiejętności dyplomatyczne
Wyczucie smaku, troska o detale, skupianie się na zapewnieniu Gościom hotelu unique experience
Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

Możliwość współtworzenia unikatowej marki Prawdzic
Zatrudnienie w stabilnej firmie
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV i list motywacyjny klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że Administratorem danych jest Pomorzanin Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Piastowskiej 198. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.