Piątek 29 Marzec 2024

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Specjalista ds. Sprzedaży

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-06-23

Odsłony: 135

Nazwa firmy: P.P.H. YARD Sp. z o.o. - Pracuj.pl

P.P.H. YARD Sp. z o.o. IN BETWEEN HOTEL zatrudni osobę na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży Konferencji i Bankietów

Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce: lubelskie / Lublin

Opis stanowiska:

OSOBA ZATRUDNIONA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:

efektywną sprzedaż usług, między innymi: konferencyjnych, szkoleniowych, eventowych
aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
prowadzenie negocjacji z klientami,
utrzymanie dobrych relacji z aktualnymi i nowymi klientami,
bieżącą analizę rynku oraz monitorowanie działań konkurencji,
bieżące monitorowanie wyników sprzedaży.

Wymagania:

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

minimum 2-letniego doświadczenia w pracy w hotelu /dział sprzedaży, gastronomia, recepcja/
zorientowania na realizację celów oraz umiejętności negocjacyjnych
i sprzedażowych,
umiejętności budowania oraz zarządzania relacjami z klientami,
nastawienia na realizację polityki sprzedażowej firmy oraz osiągania założonych celów,
bardzo dobrej znajomości pakietu Ms Office, szczególnie Excel
wysokiej kultury osobistej oraz zorientowania na wysoki standard obsługi klientów
komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,

Oferujemy:

pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
możliwość rozwoju zawodowego,
miłą atmosferę i pracę w zgranym zespole,
atrakcyjny system wynagrodzeń

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych