Piątek 26 Kwiecień 2024

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Recepcjonista/ka

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-07-24

Odsłony: 94

Nazwa firmy: Warsaw Concierge Group Sp. z o.o. - Pracuj.pl

Warsaw Concierge Group z siedzibą w Warszawie jest firmą świadczącą kompleksowe usługi concierge dla Klientów sektora Premium. Działamy na rynku od ponad pięciu lat, współpracując z grupą bardzo wymagających Klientów. Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Recepcjonista/ka

Miejsce: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska:

Czym będziesz się zajmować?

bieżącą obsługą recepcyjną klientów w biurowcu klasy premium
koordynowaniem przepływu informacji oraz dokumentów służbowych
współpracą z klientem wewnętrznym i zewnętrznym - pracownikami, gośćmi, kurierami itp.
organizacją podróży służbowych (rezerwowanie biletów lotniczych, kolejowych oraz miejsc hotelowych dla pracowników)
zgłaszaniem nieprawidłowości do personelu technicznego i administracji biura

Wymagania:

Czego oczekujemy?

otwartości do ludzi
bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (swobodna komunikacja)
nienagannej prezencji i wysokiej kultury osobistej
wykształcenia min. średniego, preferowane kierunki: hotelarstwo, turystyka, logistyka, zarządzanie
doświadczenia na podobnym stanowisku (doświadczenie w branży hotelarskiej będzie dodatkowym atutem)
wysokich umiejętności komunikacyjnych oraz umiejętności rozwijania sieci kontaktów
znajomości innego języka niż angielski (mile widziane)

Oferujemy:

Co oferujemy?

pracę w wymiarze pełnego etatu
pracę w nowoczesnym kompleksie biurowym w międzynarodowym środowisku dla rynkowego lidera
niezbędne narzędzia pracy
szkolenia przygotowujące do objęcia stanowiska oraz rozwijające umiejętności

Jeśli uważasz, że jesteś idealnym/ą kandydatem/ką na to stanowisko i potrafisz pracować pod presją czasu, wkładając jednocześnie całe serce w wykonywaną pracę - prześlij swoją aplikację klikając w przycisk aplikowania!