Czwartek 28 Marzec 2024

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Concierge

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-07-25

Odsłony: 112

Nazwa firmy: Magnus Facility Management Sp. z o.o. - Pracuj.pl

Magnus Facility Management Sp. z o.o. Nasza firma ma zaszczyt zarządzać unikalnymi budynkami mieszkalnymi i luksusowymi rezydencjami m.in. Złota 44, Rezydencja Foksal, Rezydencja Maltańska, Centrum Praskie Koneser. Do zespołu obsługującego mieszkańców apartamentowca Złota 44 poszukujemy pracownika na stanowisko:

Concierge

Miejsce: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska:

Nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z mieszkańcami i ich gośćmi
Kompleksowa i profesjonalna obsługa zleceń mieszkańców i ich gości
Informowanie mieszkańców o dodatkowych usługach świadczonych zarówno w budynku jak i poza nim
Dbanie o pozytywny wizerunek Złota 44
Aktywna współpraca z pozostałymi działami i dostawcami

Wymagania:

2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w renomowanym, międzynarodowym obiekcie
Doskonała znajomość języka polskiego
Biegła znajomość języka angielskiego, dodatkowym atutem będzie znajomość innych języków obcych
Wysoka kultura osobista, obowiązkowość i odpowiedzialność
Staranność i bardzo dobra organizacja pracy
Opanowanie i zdolność do pracy w warunkach podwyższonego stresu
Doświadczenie w obsłudze gościa VIP mile widziane

Oferujemy:

Ciekawą i rozwijającą pracę w unikalnym budynku i dynamicznym zespole
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Możliwości szkoleń i rozwoju

Forma kontaktu:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z CV i listem motywacyjnym. Prosimy o podanie oczekiwanego wynagrodzenia i terminu rozpoczęcia pracy. Aplikacje bez tych informacji nie będą rozpatrywane.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Magnus Facility Management Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Magnus Facility Management Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami

Redakcja serwisu Hotelinfo24.pl nie odpowiada za treść wpisów
dodanych przez firmy i osoby trzecie.

Serwis Hotelinfo24.pl skierowany jest przede wszystkim do osób zawodowo związanych z branżą HORECA oraz planujących karierę w tej branży. Chcąc ułatwić obiektom znalezienie odpowiedniego pracownika, a hotelarzom właściwego dla nich miejsca pracy stworzyliśmy dział Praca w HORECA.

Już teraz całkowicie za darmo możesz publikować dowolną liczbę ofert pracy w naszym serwisie, które dotrą do osób zainteresowanych tą branżą a odwiedzających nasz serwis.

Dzięki licznikowi odsłon możesz oceniać zainteresowanie Twoją ofertą oraz skuteczność dotarcia naszego serwisu do potencjalnych kandydatów.

Pamiętaj! Aby dodawać oferty pracy musisz być zarejestrowanym użytkownikiem. W tym celu zarejestruj się (BEZPŁATNIE) w serwisie wypełniając formularz jako Nowy użytkownik.

Zapraszamy do zamieszczania ofert

Aby dodać lub edytować ofertę pracy wciśnij odpowiedni przycisk poniżej. Jeżeli nie jesteś użytkownikiem serwisu zostaniesz przekierowany do strony z rejestracją