Czwartek 28 Marzec 2024

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Recepcjonistka/ Recepcjonista

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-07-25

Odsłony: 94

Nazwa firmy: SANTE A.Kowalski Sp.j. - Pracuj.pl

Firma SANTE – lider na rynku producentów żywności funkcjonalnej – rozszerzyła swoją działalność o wyjątkowy kompleks terapeutyczno-basenowo-saunowy: Studio Sante. Naszym celem jest uświadamianie, że zdrowie jest dobrostanem dostępnym dla każdego. Łączymy elementy edukacji żywieniowej, ruchowej i rozwojowej z terapiami oraz głębokim relaksem. W Studiu Sante mamy unikaty na skalę europejską! Regenerującą saunę Goldarium wyłożoną 24-karatowym złotem. Japońskie kamienne łoża Ganbanyoku, na których traci się wyjątkowo wysoką ilość kalorii. A jedyna w kraju Ożywiona Woda Sante w basenie, saunach oraz gabinetach terapeutycznych dotlenia każdą komórkę ciała. Działa też u nas zespół holistycznie wyspecjalizowanych terapeutów. W związku z rozwojem Studia Sante poszukujemy osoby na stanowisko:

Recepcjonistka/ Recepcjonista

Miejsce: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska:

Bezpośrednia obsługa klienta
Udzielanie informacji nt. zabiegów i usług Studia Sante (bezpośrednio i telefonicznie)
Umawianie i rejestracja gości na zabiegi - przyjmowanie rezerwacji osobistych, telefonicznych
oraz mailowych
Prawidłowe wystawianie dokumentów sprzedaży dla gości, przyjmowanie płatności

Wymagania:

Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji z klientem
Umiejętność pracy w zespole
Dobra znajomość języka angielskiego
Mile widziane doświadczenie w branży hotelowej lub SPA na podobnym stanowisku pracy
Status studenta

Oferujemy:

Pracę w wyjątkowym miejscu z wyjątkowymi ludźmi
Praca zmianowa (poniedziałek-niedziela) na umowę zlecenie
Pakiet benefitów, w tym bezpłatne korzystanie z kompleksu basenów i saun Studia Sante
Dogodna lokalizacja i bezpłatny parking

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Zgłoś swoją aplikację przesyłając CV oraz krótki list motywacyjny.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".