Piątek 29 Marzec 2024

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Specjalista ds. Obsługi Klienta

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-07-25

Odsłony: 92

Nazwa firmy: Sun & Snow Sp. z o.o. - Pracuj.pl

Sun & Snow Sp. z o.o. SUN & SNOW Sp. z o.o. w ciągu ostatnich lat działalności wyrosła na największą w kraju sieć wynajmu luksusowych apartamentów. Zarządzamy ponad 1200 apartamentami w miejscowościach wakacyjnych oraz największych miastach Polski. W każdej z obsługiwanych przez nas lokalizacji posiadamy biuro lokalne obsługujące turystów i nadzorujące stan apartamentów. Aktualnie poszukujemy kandydatów do Biura Lokalnego w Świnoujściu na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Miejsce: zachodniopomorskie / Świnoujście

Opis stanowiska:

Do podstawowych obowiązków pracownika należeć będą:

profesjonalna obsługa turystów
obsługa systemu rezerwacyjnego (przyjmowanie rezerwacji, nadzór nad płatnościami)
informowanie o najciekawszych formach spędzenia czasu,
kontakt z właścicielami apartamentów

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

dobrej znajomości języka niemieckiego
doświadczenia w branży turystycznej lub kierunkowego wykształcenia
dynamizmu, samodzielności i umiejętności radzenia sobie ze stresem
pogodnego usposobienia
znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook)
mile widziana znajomość systemów rezerwacyjnych
prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę
Dodatkowy oprócz podstawy, prowizyjny element wynagrodzenia
Świetną atmosferę w zgranym zespole
Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz możliwości rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Sun&Snow Sp. z o.o."