Czwartek 28 Marzec 2024

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Kierownik Zmiany w Recepcji

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-07-25

Odsłony: 244

Nazwa firmy: Orbis S.A. - Pracuj.pl

NOVOTEL GDAŃSK CENTRUM

Kierownik Zmiany w Recepcji

Miejsce: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska:

Numer referencyjny: SLFO/0717/NGC

TWOJA MISJA

zapewnienie profesjonalnych, najwyższej jakości usług świadczonych przez recepcję,
maksymalizowanie przychodów hotelu poprzez sprzedaż pokoi i usług hotelowych, identyfikowanie i rozwiązywanie problemów w sposób zapewniający satysfakcję gości i pracowników,
szkolenie i rozwój pracowników recepcji,
przestrzeganie standardów marki Novotel.

Wymagania:

OSOBOWOŚĆ I UMIEJĘTNOŚCI

czujesz się kimś wyjątkowym
dzielisz naszą pasję gościnności
nie ustajesz w swoim rozwoju
masz odwagę pójść dalej
czujesz w sobie ducha zdobywcy
jesteś innowacyjny
szacunek i zaufanie są Twoją podstawą

Dołącz do nas, otwierają się przed Tobą LEPSZE PERSPEKTYWY.

OCZEKIWANIA

min. 2 lata doświadczenia w pracy w recepcji hotelowej
doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników,
bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
wykształcenie wyższe w obszarze hotalarstwa/turystyki,
umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientem,
umiejętność budowania i motywowania zespołu pracowników,
umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji,

Jeśli spełniasz nasze wymagania to z radością powitamy Cię
W NASZYM ZESPOLE!

Oferujemy:

JAK O CIEBIE ZADBAMY

pomożemy rozwijać się poprzez uczestnictwo w ciekawych szkoleniach
zapewnimy Ci udział w ciekawych projektach
damy możliwość rozwoju w światowej sieci AccorHotels

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych

Redakcja serwisu Hotelinfo24.pl nie odpowiada za treść wpisów
dodanych przez firmy i osoby trzecie.

Serwis Hotelinfo24.pl skierowany jest przede wszystkim do osób zawodowo związanych z branżą HORECA oraz planujących karierę w tej branży. Chcąc ułatwić obiektom znalezienie odpowiedniego pracownika, a hotelarzom właściwego dla nich miejsca pracy stworzyliśmy dział Praca w HORECA.

Już teraz całkowicie za darmo możesz publikować dowolną liczbę ofert pracy w naszym serwisie, które dotrą do osób zainteresowanych tą branżą a odwiedzających nasz serwis.

Dzięki licznikowi odsłon możesz oceniać zainteresowanie Twoją ofertą oraz skuteczność dotarcia naszego serwisu do potencjalnych kandydatów.

Pamiętaj! Aby dodawać oferty pracy musisz być zarejestrowanym użytkownikiem. W tym celu zarejestruj się (BEZPŁATNIE) w serwisie wypełniając formularz jako Nowy użytkownik.

Zapraszamy do zamieszczania ofert

Aby dodać lub edytować ofertę pracy wciśnij odpowiedni przycisk poniżej. Jeżeli nie jesteś użytkownikiem serwisu zostaniesz przekierowany do strony z rejestracją