Czwartek 25 Kwiecień 2024

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Stażysta w Dziale Sprzedaży Regionalnej

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-07-26

Odsłony: 93

Nazwa firmy: Orbis S.A. - Pracuj.pl

Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce i w Środkowo-Wschodniej Europie oferująca 19 000 pokoi w ponad 100 obiektach, jest wyłącznym licencjodawcą marek Accor w 16 krajach. Hotele działają pod markami Sofitel, Pullman, MGallery, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles i ibis budget. Rozpoznawalne na świecie marki gwarantują jakość usług o zróżnicowanym standardzie od luksusowych hoteli 5-gwiazdkowych po ekonomiczne 1-gwiazdkowe. Biuro Zarządu Orbis S.A. poszukuje kandydata/tki na stanowisko:

Stażysta w Dziale Sprzedaży Regionalnej

Miejsce: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska:

Numer referencyjny: SDSR/0517

Zakres zadań:

przygotowywanie prezentacji w power point
tworzenie raportów w excel i graficzna ich prezentacja
praca w systemie ANAIS – wewnętrzny kompleksowy system sprzedaży
opracowywanie prostych ofert konferencyjnych i korporacyjnych
przygotowywanie prostych umów konferencyjnych i korporacyjnych
praca z klientem – telefoniczna, plus kontakt ze sprzedażą hotelową, praca z regionalnymi kierownikami sprzedaży, dyrektorem działu

Wymagania:

student/-ka studiów licencjackich lub magisterskich
wysokie zdolności analityczne
bardzo dobra znajomość Excela i PowerPointa
bardzo dobra znajomość j. angielskiego (j. francuski będzie dodatkowym atutem)
sumienność i dokładność
umiejętność pracy w zespole
dyspozycyjność w wymiarze min. 30 h tygodniowo
zainteresowanie roczną współpracą

Oferujemy:

płatny staż na okres 1 roku
praktyczną wiedzę z zakresu sprzedaży i marketingu
zdobycie doświadczenia w profesjonalnym zespole
możliwość zyskania umiejętności tworzenia profesjonalnych ofert handlowych i prezentacji

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych