Wtorek 17 Październik 2017

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Specjalista ds. Sprzedaży (k/m)

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-08-12

Odsłony: 37

Nazwa firmy: HOTEL REMES - Pracuj.pl

Hotel Remes Sport & SPA w Opalenicy poszukuje osób na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży (k/m)

Miejsce: wielkopolskie / Opalenica

Opis stanowiska:

aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
podtrzymywanie relacji handlowych z dotychczasowymi klientami,
realizacja planów sprzedaży,
przygotowywanie ofert handlowych,
ścisła współpraca i komunikacja z pozostałymi działami firmy.

Wymagania:

min. 2 lata doświadczenia w dziale sprzedaży w branży hotelarsko-turystycznej,
umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientem,
wysoka kultura osobista, zaangażowanie i odpowiedzialność,
znajomość technik sprzedaży, przygotowywania ofert i umiejętność negocjacji,
operatywność i dobra organizacja pracy własnej,
dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:

interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
możliwość kształtowania wizerunku marki,
duże możliwości samorealizacji, rozwoju oraz wdrażania swoich pomysłów,
niezbędne narzędzia do pracy,
pracę w dynamicznym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego zawierającego klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych klikając APLIKUJ poniżej.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych