Wtorek 17 Padziernik 2017

Strona gwna » Praca w hotelarstwie » Reservation Agent

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-08-12

Odsony: 49

Nazwa firmy: Holiday Inn Warsaw City Centre - Pracuj.pl

Holiday Inn Warsaw City Centre to nowy hotel pooony w centrum Warszawy posiadajcy 256 pokoi, ktrego otwarcie planowane jest na grudzie 2017 r. Holiday Inn® Hotels & Resorts naley do rodziny marek IHG®. Jeli do nas doczysz bdziesz korzysta z wszystkich moliwoci i benefitw, jakie wynikaj z przynalenoci do odnoszcej sukcesy, globalnej firmy hotelarskiej posiadajcej ponad 4800 hoteli w 100 krajach na caym wiecie. W Holiday Inn szukamy ludzi, ktrzy s przyjani, gocinni i peni ycia; ludzi, ktrzy zawsze znajduj sposoby na to, aby dowiadczenia kadego gocia byy jak najbardziej udane.

Reservation Agent

Miejsce: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska:

Specjalista ds. Rezerwacji odpowiedzialny bdzie za obsug klientw hotelu w zakresie:

przyjmowania i wprowadzania rezerwacji do systemu rezerwacyjnego hotelu
aktywnej sprzeday
sporzdzania kalkulacji ofert
sporzdzanie ofert zgodnych ze standardami hotelu
rozliczenia pobytu goci oraz wystawiania faktur oraz efektywn wspprac z innymi wsppracownikami hotelu

Wymagania:

Od kandydatw oczekujemy:

minimum 2-letniego dowiadczenia na podobnym stanowisku
pozytywnego usposobienia i doskonaych umiejtnoci komunikacyjnych
bardzo dobrej znajomoci jzyka angielskiego w mowie i pimie
znajomoci obsugi komputera, w szczeglnoci: pakietu MS Office
znajomoci portali rezerwacji on-line takich jak: booking, expedia, hotelbeds, itp.
znajomoci systemw operacyjnych (znajomo systemu Opera bdzie dodatkowym atutem)

Oferujemy:

Oferujemy pen wyzwa prac w dynamicznym, midzynarodowym rodowisku, zatrudnienie w ramach umowy o prac, atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity w tym zniki na usugi hotelowe sieci IHG w kraju i za granic.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyanie CV w jzyku polskim i angielskim klikajc w przycisk aplikowania do 10.09.2017 r.

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyraam zgod na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbdnych do realizacji procesw rekrutacji prowadzonych przez UBM Hotel Twarda Sp. z o.o. z siedzib w 00-831 Warszawa, ul. Twarda 52 (zgodnie z Ustaw z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 r., nr 101 poz. 926, ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Owiadczam, e zostaem/am poinformowany/na o prawie dostpu do moich danych osobowych, ich poprawiania i aktualizowania.”

Informujemy, e skontaktujemy si wycznie z wybranymi osobami

Redakcja serwisu Hotelinfo24.pl nie odpowiada za tre wpisw

Serwis Hotelinfo24.pl skierowany jest przede wszystkim do osb zawodowo zwizanych z bran HORECA oraz planujcych karier w tej brany. Chcc uatwi obiektom znalezienie odpowiedniego pracownika, a hotelarzom waciwego dla nich miejsca pracy stworzylimy dzia Praca w HORECA.

Ju teraz cakowicie za darmo moesz publikowa dowoln liczb ofert pracy w naszym serwisie, ktre dotr do osb zainteresowanych t bran a odwiedzajcych nasz serwis.

Dziki licznikowi odson moesz ocenia zainteresowanie Twoj ofert oraz skuteczno dotarcia naszego serwisu do potencjalnych kandydatw.

Pamitaj! Aby dodawa oferty pracy musisz by zarejestrowanym uytkownikiem. W tym celu zarejestruj si (BEZPATNIE) w serwisie wypeniajc formularz jako Nowy uytkownik.

Aby doda lub edytowa ofert pracy wcinij odpowiedni przycisk poniej. Jeeli nie jeste uytkownikiem serwisu zostaniesz przekierowany do strony z rejestracj