Wtorek 17 Padziernik 2017

Strona gwna » Praca w hotelarstwie » Specjalista ds.Marketingu

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-08-12

Odsony: 132

Nazwa firmy: Radisson Blu Sobieski Hotel - Pracuj.pl

Radisson Blu Sobieski Hotel w Warszawie, czterogwiazdkowy hotel zarzdzany przez midzynarodow grup Carlson Rezidor Hotel Group poszukuje aktualnie do organizacji Sales Cluster Warsaw kandydatw na stanowisko:

Specjalista ds.Marketingu

Miejsce: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska:

Gwne zadania stanowiska:

Wspieranie dziau sprzeday w obszarze marketingu i administracji
Tworzenie i realizacja dziaa marketingowych
Przygotowywanie materiaw marketingowych, informacyjnych, prasowych
Promocja i ksztatowanie wizerunku oferowanych marek hotelowych
Wsppraca z mediami, drukarniami i agencjami reklamowymi w zakresie tworzenia materiaw promocyjnych
Prowadzenie serwisw spoecznociowych oraz aktualizacja strony internetowej i innych platform
Poszukiwanie nowych rozwiza promocji oferty produktowej

Wymagania:

Od kandydatw oczekujemy:

Dowiadczenia zawodowego w dziale marketingu
Umiejtnoci redagowania tekstw w jzyku polskim i angielskim
Znajomoci zagadnie social media marketing, orientacji w trendach i zagadnieniach
marketingu on-line
Doskonaej organizacji czasu pracy, samodzielnoci w dziaaniu, kreatywnoci
Bardzo dobrej znajomoci jzyka angielskiego – C1 (korekta tekstw)
Praktycznej znajomoci pakietu Ms Office oraz programw graficznych (Photoshop)
Wyksztacenia wyszego (marketing)

Oferujemy:

Moliwoci rozwoju zawodowego
Ciekaw prac w midzynarodowym rodowisku
Szkolenia sieciowe
Zatrudnienie na podstawie umowy o prac
Atrakcyjny pakiet socjalny: opieka medyczna Luxmed, Fundusz Socjalny, posiki w stowce pracowniczej

Oferty (CV i list motywacyjny) wraz z wyraeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych z pniejszymi zmianami, prosimy kierowa za pomoc opcji aplikowania.

Uprzejmie informujemy, e skontaktujemy si tylko z wybranymi kandydatami.

Radisson Blu Sobieski Hotel
Dzia Personalny
Pl. Artura Zawiszy 1
02-025 Warszawa
www.radissonblu.com

Redakcja serwisu Hotelinfo24.pl nie odpowiada za tre wpisw

Serwis Hotelinfo24.pl skierowany jest przede wszystkim do osb zawodowo zwizanych z bran HORECA oraz planujcych karier w tej brany. Chcc uatwi obiektom znalezienie odpowiedniego pracownika, a hotelarzom waciwego dla nich miejsca pracy stworzylimy dzia Praca w HORECA.

Ju teraz cakowicie za darmo moesz publikowa dowoln liczb ofert pracy w naszym serwisie, ktre dotr do osb zainteresowanych t bran a odwiedzajcych nasz serwis.

Dziki licznikowi odson moesz ocenia zainteresowanie Twoj ofert oraz skuteczno dotarcia naszego serwisu do potencjalnych kandydatw.

Pamitaj! Aby dodawa oferty pracy musisz by zarejestrowanym uytkownikiem. W tym celu zarejestruj si (BEZPATNIE) w serwisie wypeniajc formularz jako Nowy uytkownik.

Aby doda lub edytowa ofert pracy wcinij odpowiedni przycisk poniej. Jeeli nie jeste uytkownikiem serwisu zostaniesz przekierowany do strony z rejestracj