Wtorek 17 Padziernik 2017

Strona gwna » Praca w hotelarstwie » Recepcjonistka / Recepcjonista

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-08-12

Odsony: 42

Nazwa firmy: Hotel Galicja *** - Pracuj.pl

Hotel Galicja idealny dla klientw biznesowych, jak i turystw poszukujcych wypoczynku i moliwoci poznania Krakowa i okolic. Pooony w jednej z najbardziej popularnych czci Maopolski, Krakw-Wieliczka. Znajduje si w bezporednim ssiedztwie zabytkowej Kopalni Soli, 10-km od historycznego centrum Krakowa, w pobliu gwnych szlakw komunikacyjnych. Wysoki europejski standard poczony z walorami hotelu rodzinnego to jedna z licznych zalet tego hotelu.

Recepcjonistka / Recepcjonista

Miejsce: maopolskie / Krakw (okolice), Wieliczka

Opis stanowiska:

do gwnych zada Recepcjonisty/tki nalee bdzie bezporednia obsuga goci w recepcji i dokonywanie niezbdnych formalnoci zwizanych z pobytem goci w hotelu
doradzanie i finalizowanie sprzeday dla klientw zainteresowanym naszymi usugami
zapewnienie profesjonalnej obsugi
odpowiedzialno za budowanie dugofalowych relacji z Gomi

Wymagania:

wyksztacenie minimum rednie
dowiadczenie w brany turystycznej (preferowane dowiadczenie w pracy w hotelu)
biega znajomo jzyka angielskiego w mowie i pimie
bardzo dobrze rozwinite umiejtnoci komunikacyjne i interpersonalne
dyspozycyjno (praca w systemie zmianowym), zaangaowanie, sumienno w wykonywaniu pracy
mia aparycja
dobra znajomo pakietu Ms Office

Mile widziane:

Znajomo innych jzykw obcych
Znajomo systemw rezerwacyjnych

Oferujemy:

stabiln i odpowiedzialn prac
atrakcyjne wynagrodzenie, systemy premiowe
zatrudnienie na podstawie umowy o prac lub kontraktu
prac w modym i dynamicznym zespole
moliwoci rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyanie aplikacji ze zdjciem
wraz ze zgod na przetwarzanie danych osobowych klikajc w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie nastpujcej klauzuli: "Wyraam zgod na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbdnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustaw z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Redakcja serwisu Hotelinfo24.pl nie odpowiada za tre wpisw

Serwis Hotelinfo24.pl skierowany jest przede wszystkim do osb zawodowo zwizanych z bran HORECA oraz planujcych karier w tej brany. Chcc uatwi obiektom znalezienie odpowiedniego pracownika, a hotelarzom waciwego dla nich miejsca pracy stworzylimy dzia Praca w HORECA.

Ju teraz cakowicie za darmo moesz publikowa dowoln liczb ofert pracy w naszym serwisie, ktre dotr do osb zainteresowanych t bran a odwiedzajcych nasz serwis.

Dziki licznikowi odson moesz ocenia zainteresowanie Twoj ofert oraz skuteczno dotarcia naszego serwisu do potencjalnych kandydatw.

Pamitaj! Aby dodawa oferty pracy musisz by zarejestrowanym uytkownikiem. W tym celu zarejestruj si (BEZPATNIE) w serwisie wypeniajc formularz jako Nowy uytkownik.

Aby doda lub edytowa ofert pracy wcinij odpowiedni przycisk poniej. Jeeli nie jeste uytkownikiem serwisu zostaniesz przekierowany do strony z rejestracj