Piątek 29 Marzec 2024

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Kierownik Zmiany

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-08-21

Odsłony: 243

Nazwa firmy: Carpenter Consulting Sp. z o. o - Pracuj.pl

Max Premium Burgers to najstarsza szwedzka sieć restauracji serwujących burgery. Firma powstała w 1968 r. i do dzisiaj prowadzona jest jako interes rodzinny, pozostając nadal własnością rodziny założyciela marki. Burgery to nasza prawdziwa pasja! Stawiamy na niepowtarzalny smak i jakość. Jeśli jesteś osobą ambitną, dobrze zorganizowaną i nie boisz się wyzwań, koniecznie aplikuj i dołącz do naszej kadry menedżerskiej. Liczymy, że z nami będziesz budować sukces Max Premium Burgers w Polsce! Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź nasz fanpage: facebook/maxburgerspolska DO OTWARCIA KOLEJNYCH RESTAURACJI MAX PREMIUM BURGERS W POLSCE POSZUKUJEMY kandydatów na stanowisko

Kierownik Zmiany

Miejsce: warmińsko-mazurskie / warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska:

odpowiedzialność za planowanie, prowadzenie i kontrolowanie zmiany w restauracji,
zapewnienie wysokiego poziomu codziennych operacji, przy jednoczesnym zarządzaniu wszystkimi procesami i procedurami na poziomie restauracji,
obsługa kasy i przygotowywanie posiłków w wymagających tego sytuacjach,
prowadzenie zmiany zgodnie z najwyższymi standardami,
udział w procesie szkolenia i rozwoju talentów w celu motywowania, inspirowania i wspierania członków załogi,
utrzymywanie bliskich relacji ze współpracownikami w celu zapewnienia dobrej komunikacji w trakcie codziennych zmian,
budowanie kultury organizacyjnej skoncentrowanej na najlepszej obsłudze klienta.

Wymagania:

Oczekujemy:

doświadczenia zawodowego w zakresie zarządzania zmianą, zdobytego w restauracji szybkiej obsługi, kawiarni sieciowej lub hotelu,
chęci zdobywania wiedzy i samorozwoju,
pozytywnej energii, entuzjazmu i kreatywności,
umiejętności rozwiązywania problemów,
orientacji na klienta,
znajomości MS Office,
dobra znajomość języka angielskiego będzie atutem.

Oferujemy:

płatne szkolenie i przygotowanie do objęcia stanowiska, które rozpocznie się w październiku w naszej nowo otwierającej się restauracji we Wrocławiu,
umowę o pracę , bardzo konkurencyjne wynagrodzenie - stałe miesięczne, premię uzależnioną od wyników ( po zakończeniu procesu szkolenia) oraz bardzo atrakcyjny pakiet benefitów po okresie próbnym (zniżki na produkty Max Premium Burgers, opieka medyczna, atrakcyjny pakiet kafeteryjny z szeregiem benefitów do wyboru jak karta MultiSport Plus, bilety do kina, teatru itd. w ramach określonego w polityce benefitów budżetu),
intensywny rozwój zawodowy w przyjaznej atmosferze - stawiamy na awanse wewnątrz organizacji – co daje możliwość awansu na stanowisko Kierownika Restauracji, którego szybkość zależy tylko od Twojego zaangażowania i umiejętności,
pracę w młodym, dynamicznym zespole, dbającym o dobrą atmosferę w pracy, które będziesz współtworzył.

Forma kontaktu:

Osoby zainteresowane, prosimy o przesyłanie CV w języku polskim, klikając w przycisk Aplikuj.

Prosimy o zawarcie w dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanej aplikacji, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami

Redakcja serwisu Hotelinfo24.pl nie odpowiada za treść wpisów
dodanych przez firmy i osoby trzecie.

Serwis Hotelinfo24.pl skierowany jest przede wszystkim do osób zawodowo związanych z branżą HORECA oraz planujących karierę w tej branży. Chcąc ułatwić obiektom znalezienie odpowiedniego pracownika, a hotelarzom właściwego dla nich miejsca pracy stworzyliśmy dział Praca w HORECA.

Już teraz całkowicie za darmo możesz publikować dowolną liczbę ofert pracy w naszym serwisie, które dotrą do osób zainteresowanych tą branżą a odwiedzających nasz serwis.

Dzięki licznikowi odsłon możesz oceniać zainteresowanie Twoją ofertą oraz skuteczność dotarcia naszego serwisu do potencjalnych kandydatów.

Pamiętaj! Aby dodawać oferty pracy musisz być zarejestrowanym użytkownikiem. W tym celu zarejestruj się (BEZPŁATNIE) w serwisie wypełniając formularz jako Nowy użytkownik.

Zapraszamy do zamieszczania ofert

Aby dodać lub edytować ofertę pracy wciśnij odpowiedni przycisk poniżej. Jeżeli nie jesteś użytkownikiem serwisu zostaniesz przekierowany do strony z rejestracją