Czwartek 28 Marzec 2024

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Specjalista ds. PR - Wizerunku Marki

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-09-18

Odsłony: 135

Nazwa firmy: Hotel Szlak Bursztynowy Spółka z o.o. - Pracuj.pl

Hotel Szlak Bursztynowy Spółka z o.o. Cieszący się doskonałą opinią wśród Gości Hotel Szlak Bursztynowy**** - Luxury Boutique & Amber SPA zatrudni na kreatywne stanowisko:

Specjalista ds. PR - Wizerunku Marki

Miejsce: zachodniopomorskie / Jarosławiec (pow. sławieński)

Opis stanowiska:

Jeśli jesteś ekstrawertykiem, osobą stale poszukującą, odkrywającą, której mocną stroną jest umiejętność budowania silnej, wyrazistej marki - to właśnie Ciebie szukamy!

Wymagania:

Oczekujemy:

poczucia odpowiedzialności za budowanie silnego, spójnego wizerunku i marki hotelu
nawiązywania i utrzymywania stałych, pozytywnych relacji z mediami
koordynacji i prowadzenia komunikacji w social media
tworzenia tekstów (copywriting), dbałości o treści w kanałach komunikacji, www etc.
współpracy z innymi działami hotelu celem stałego dążenia do doskonałości w tworzeniu oferty turystycznej premium

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system premiowy
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
pracę w kameralnym, designerskim biurze typu open space 100 metrów od morza
ekscytującą możliwość budowania od podstaw marki nowego hotelu butikowego wysokiej kategorii
wsparcie ze strony całego zespołu w realizacji założonych koncepcji

(kreatywne;) Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ

Dodaj w CV coś o zezwoleniu na przetwarzanie danych osobowych. W innym przypadku prawo nie pozwala nam skontaktować się z Tobą :-(