Niedziela 17 Grudzień 2017

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Recepcjonista / Recepcjonistka

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-10-12

Odsłony: 34

Nazwa firmy: Hotel Mercure Warszawa Airport - Pracuj.pl

MERCURE WARSZAWA AIRPORT

Recepcjonista / Recepcjonistka

Miejsce: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska:

MISJA

W swojej pracy dołożysz wszelkich starań i zaangażowania, będziesz wykorzystywał swoje doświadczenie oraz zdobytą wiedzę, po to, aby goście mogli cieszyć się miłą atmosferą oraz doceniać nas za przyjazną i spersonalizowaną obsługę.

Wymagania:

UMIEJĘTNOŚCI I OSOBOWOŚĆ
Jeśli:

Masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów, budowaniu relacji oraz potrafisz o nie dbać
Wykazujesz inicjatywę w pracy i sprawia Ci to przyjemność
Uśmiech na twarzy gości jest Twoją osobistą satysfakcją
Potrafisz wczuć się w sytuację gościa, pomóc mu i znaleźć odpowiednie rozwiązanie
Lubisz swoje miejsce pracy i zachęcasz gości do korzystania z usług
Posiadasz silną motywację do samodoskonalenia i rozwoju

Dołącz do nas, otwierają się przed Tobą LEPSZE PERSPEKTYWY.

OCZEKIWANIA

Powinieneś być osobą otwartą, chętną do poznawania nowych zagadnień, pozyskiwania i rozwijania umiejętności, której praca jest jednocześnie jej pasją. Potrafisz pracować z innymi, dążyć do osiągnięcia wspólnego celu i mieć z tego satysfakcję. Starasz się osiągać oczekiwane rezultaty świadcząc jak najlepsze usługi. Komunikujesz się w języku angielskim. Dodatkowo masz doświadczenie w pracy w recepcji.

Jeśli spełniasz nasze wymagania to z radością powitamy Cię

W NASZYM ZESPOLE!

Oferujemy:

JAK O CIEBIE ZADBAMY:

Będziesz współpracował z utalentowanymi hotelarzami z pasją
Pomożemy rozwijać się poprzez udział w szkoleniach
Otrzymasz prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport

Forma kontaktu:

KONTAKT

Iwona Świtek

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych