Czwartek 25 Kwiecień 2024

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Księgowy ds. Należności

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-10-18

Odsłony: 93

Nazwa firmy: Sheraton Sopot Hotel - Pracuj.pl

Sheraton Sopot Hotel powstał w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce zwanym Perłą Bałtyku. Sopot, malowniczy kurort nazywany często letnią stolicą Polski, od lat przyciąga turystów. Uzdrowisko ma bogate tradycje Spa, których początki sięgają XIX wieku, a malownicze, szerokie i piaszczyste plaże ciągnące się wzdłuż całego brzegu Sopotu kuszą od lat wyjątkowo miękkim i czystym piaskiem. Nasz hotel zlokalizowany bezpośrednio przy plaży i w pobliżu słynnego sopockiego molo, oferuje 189 pokoi gościnnych i apartamentów.

Księgowy ds. Należności

Miejsce: pomorskie / Sopot

Opis stanowiska:

KSIE/10/2017

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku będzie odpowiedzialna za:

bieżące księgowanie wszystkich faktur przychodowych,
przygotowanie i weryfikacja faktur zgodnie z standardami polskiej rachunkowości oraz wymaganiami spółki,
księgowanie wyciągów bankowych,
księgowanie płatności czeków otrzymanych pocztą na konta odbiorców,
potwierdzanie sald należności,
przechowywanie faktur i załączników wg standardów przechowywania dokumentów w Hotelu.

Wymagania:

Oczekiwania stawiane kandydatom:

wykształcenie ekonomiczne/matematyczne/pokrewne,
znajomość zasad rachunkowości,
doświadczenie w pracy z systemami księgowymi,
zdolności analityczne,
znajomość Excela,
dobra znajomość języka angielskiego,
doświadczenie w pracy w dziale księgowym i znajomość branży hotelarskiej będzie atutem,
cierpliwość, dokładność, sumienność.

Oferujemy:

atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz przyjazną atmosferę,
możliwość stałego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
bezpłatne, urozmaicone posiłki w restauracji pracowniczej,
pakiet rekreacyjno-sportowy Multisport na atrakcyjnych warunkach,
grupowe ubezpieczenie NNW,
zniżki na usługi hotelowej pralni,
rabaty na wyroby hotelowej cukierni,
bezpłatny abonament medyczny w placówkach LUXMED wraz z 50% zniżką na usługi stomatologiczne,
dostęp do kursów językowych online (e-Tutor),
nagrody za staż i zaangażowanie,
imprezy okolicznościowe dla Pracowników i ich rodzin,
Explore Rates - preferencyjne stawki dla pracowników i ich rodzin w hotelach sieci Marriott na całym świecie (6.000 hoteli w ramach 30 marek).

Administratorem danych jest Sopot Zdrój Sp. z o.o. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.