Czwartek 28 Marzec 2024

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Kierownik Zmiany Restauracji Hotelowej

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-10-19

Odsłony: 82

Nazwa firmy: Grupa Progres - Pracuj.pl

Progres Permanent Recruitment to lider rozwiązań HR w dziedzinie rekrutacji stałych. Już od 15 lat wspieramy przedsiębiorstwa w całej Polsce w doborze inżynierów, kadry zarządzającej, specjalistów, menadżerów w sektorach takich jak BPO, Logistics, Engineering, Finance, IT, Sales & Marketing. Należymy do Grupy Progres – eksperta w zakresie nowoczesnych usług HR dla biznesu, działającego w ponad 20. prężnie rozwijających się oddziałach na terenie całego kraju. Zaufało nam już ponad 1300 firm. Jeżeli chcesz zrobić zawodowy #Progres, rozwijać się, kształcić kompetencje i pracować przy najbardziej prestiżowych projektach w kraju dołącz do nas! Aktualnie dla naszego Klienta – ekskluzywnego hotelu w Iławie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Kierownik Zmiany Restauracji Hotelowej

Miejsce: kujawsko-pomorskie / Grudziądz

Opis stanowiska:

Do zakresu obowiązków na w/w stanowisku należy:

Zarządzanie podległym zespołem, organizacja i nadzór pracy, motywowanie do efektywnej pracy,
Szkolenie pracowników,
Współtworzenie i wprowadzanie rozwiązań podnoszących jakość obsługi,
Stały kontakt z Klientem,
Efektywne planowanie pracy w trakcie zmiany,
Zapewnienie ciągłości dostaw,
Stała współpraca z działami zlokalizowanymi w siedzibie Spółki,
Utrzymanie standardu hotelu.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
Minimum wykształcenia średniego (preferowane z gastronomii lub handlu),
Dobrej, praktycznej znajomości z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi,
Łatwości nawiązywania relacji interpersonalnych,
Umiejętności radzenia sobie ze stresem,
Komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Oferujemy:

Nasz Klient oferuje:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o dogodną dla Kandydata formę współpracy,
Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie),
Rozwój i kontynuację kariery zawodowej w branży hotelarskiej,
Szkolenia merytoryczne.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na to stanowisko, proszone są o aplikowanie poprzez kliknięcie w przycisk "APLIKUJ".

Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy stałej.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 8209.

Administratorem danych jest Progres Sp. z o.o., Sp. K. z siedzibą w Gdańsku 80-309, Al. Grunwaldzka 411. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostęp do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.