Środa 22 Listopad 2017

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Specjalista ds. Sprzedaży

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-11-13

Odsłony: 55

Nazwa firmy: Hotel Holiday Inn Łódź - Pracuj.pl

Dla nas liczy się w pracy autentyczność, dotrzymywanie obietnic, życzliwość i przyjazny stosunek do innych. Dbamy o to, aby robić więcej, niż się od nas oczekuje, po to aby sprostać oczekiwaniom naszych Gości. Hotel Holiday Inn **** zlokalizowany jest w centrum Łodzi przy ul. Piotrkowskiej. Obecnie poszukujemy profesjonalnego i zmotywowanego kandydata do pracy na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży, który dołączy do naszego zespołu.

Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska:

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za

Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwój relacji z obecnymi kontrahentami hotelu,
Przygotowanie dokumentów, umów i ofert zgodnie z przyjętymi procedurami.
Do Twoich obowiązków należało będzie ponadto aktywny udział w przygotowaniu strategii sprzedażowych,
Osiąganie i przekraczanie ustalonych celów sprzedażowych,
Budowanie pozytywnego wizerunku Hotelu oraz przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych.

Wymagania:

Jako Idealny kandydat:

Jako idealny kandydat posiadasz doświadczenie w sprzedaży (mile widziane w branży hotelarskiej)
Potrafisz budować i utrzymywać pozytywne relacje z klientem, jesteś przy tym zorientowany na osiąganie wyników w swoim obszarze.
Wyróżniasz się doskonałą organizacją własnej pracy, starannością i dbałością o detale.
W swojej pracy dbasz o utrzymanie najwyższych standardów obsługi klientów i gości zgodnych z wymaganiami międzynarodowej sieci hotelowej, a praca pod presją czasu i zadań nie jest Ci obca.
Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
Wyróżniasz się nienaganną prezencją i wysoką kulturą osobistą.
Biegle posługujesz się językiem angielskim, znasz i potrafisz obsługiwać hotelowe systemy operacyjne.

Oferujemy:

W zamian, Hotel Holiday Inn **** oferuje Ci

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i kwalifikacji,
Pakiet świadczeń pozapłacowych oraz system premiowy,
Możliwość zakwaterowania
Możliwość poszerzenia wiedzy i rozwoju zawodowego w międzynarodowej sieci hoteli,
Ponadto, dołączysz do naszego wspaniałego zespołu - dla nas praca jest pasją i przyjemnością!

Forma kontaktu:

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami