Czwartek 25 Kwiecień 2024

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Koordynator Działu Hotelowego

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-11-14

Odsłony: 204

Nazwa firmy: Polskie Linie Lotnicze LOT - Pracuj.pl

Praca w LOT - co musisz wiedzieć? Profil firmy Jesteśmy nowoczesną linią lotniczą łączącą Europę Środkowo-Wschodnią ze światem. Działamy na rynku od 1929 r. Co roku gościmy na pokładach naszych samolotów 5 milionów pasażerów. Latamy do ponad 70 miejsc na świecie, dziennie wykonując średnio 250 rejsów. HUB w Warszawie Nasz warszawski hub jest efektywnym centrum przesiadkowym dla Polski i CEE. Optymalnie zbudowana siatka połączeń, szybkie transfery, dogodne czasy startów i lądowań, a przy tym położenie w centrum Europy i przyjazna infrastruktura lotniska. To atuty, dzięki którym zapewniamy pasażerom szerokie możliwości podróży. Co wyróżnia pracę w LOT? LOT to przede wszystkim ludzie – pełni pozytywnej energii, którzy umiejętnie łączą nowoczesność z tradycją. Najlepsza kadra pilotów – często uznanych na świecie mistrzów, wykwalifikowanych załóg i personelu na ziemi codziennie dba o naszych pasażerów.

Koordynator Działu Hotelowego

Miejsce: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska:

Pracownik zatrudniony na powyższym stanowisku odpowiedzialny będzie za obsługę klientów w zakresie kompleksowej organizacji podróży służbowych,
w szczególności za:
• Nadzór nad rezerwacjami hotelowymi i transferami,
• Udział w negocjacjach stawek hotelowych,
• Kontrola kosztów i wypełnianie warunków umów z Klientami,
• Koordynacja pracy zespołu,
• Współpraca z dostawcami hotelowymi,
• Współpraca z innymi działami
w firmie,
• Doskonalenie pracy zespołu poprzez wprowadzanie najlepszych rozwiązań.

Wymagania:

Poszukujemy Kandydatów i Kandydatek posiadających:

• Doświadczenie w dokonywaniu rezerwacji hotelowych
i wystawianiu voucherów,
• Dobrą znajomość systemów rezerwacyjnych (Bedsonline, Merigo, HRS, iAlbatros itp.),
• Wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe, w tym umiejętności prowadzenia rozmów biznesowych,
• Doświadczenie w kierowaniu zespołem,
• Inicjatywę i samodzielność
w działaniu,
• Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej,
• Gotowość do pracy pod presją czasu,
• Dobrą znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office,
• Dobrą znajomość jęz. angielskiego.

Oferujemy:

Ciekawą pracę w rozwijającej się firmie, w zespole doświadczonych specjalistów,
• Wynagrodzenie stałe oraz przejrzysty i atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników,
• Dowolną formę współpracy: umowa o pracę, zlecenie lub kontrakt,
• Niezbędne narzędzia pracy,
• Pakiet socjalny, w tym m.in. prywatna opieka medyczna na preferencyjnych warunkach, karta MultiSport.

Forma kontaktu:

Rekrutacja
ETAP 1
Wszystko zaczyna się od ogłoszenia! Szukaj naszych ofert na stronie www.lot.com/kariera . Zwróć uwagę na przedstawione wymagania i przygotuj aktualne CV. Aplikuj poprzez formularz w interesującej Cię ofercie.
ETAP 2
Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie. Odbierz od nas telefon i ustal dogodny termin spotkania.
ETAP 3
Zaprosimy Cię do naszego biura przy ul. 17 Stycznia 43 w Warszawie. Poinformujemy Cię wtedy, jak długo może potrwać dany proces rekrutacyjny i z jakich etapów będzie się składać (testy wiedzy, umiejętności, Assessment Center, spotkania z przełożonymi wyższego szczebla, itp.). Często już podczas pierwszej rozmowy będziesz mieć okazję poznania swojego potencjalnego szefa.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Polskie Linie Lotnicze LOT S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.