Czwartek 28 Marzec 2024

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Szef Kuchni

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-11-15

Odsłony: 154

Nazwa firmy: Hotel Dolina Charlotty Resort &Spa - Pracuj.pl

Hotel Dolina Charlotty Resort &Spa Jeśli gotowanie jest Twoją pasją... To mamy doskonałą okazję na rozwinięcie Twoich kompetencji zawodowych. Poszukujemy Kandydata/-ki na stanowisko:

Szef Kuchni

Miejsce: pomorskie / Strzelinko (pow. słupski)

Opis stanowiska:

Kontrola nad serwowanymi posiłkami pod względem wizualnym oraz smakowym,
Monitorowanie i koordynowanie pracy zespołu w kuchni,
Wsparcie pracowników,
Kontrola i egzekwowanie standardów dotyczących czystości, bezpieczeństwa i higieny pracy,
Kontrola kosztów i poziomu Food Costu,
Ścisła współpraca z pozostałymi działami hotelowymi,
Nadzorowanie oraz koordynowanie zaopatrzenia kuchni.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

Wykształcenia gastronomicznego i wysokich umiejętności kulinarnych,
Umiejętności zarządzania zespołem, w tym: motywowania zespołu, szkolenia nowych pracowników, kontroli i rozliczania czasu pracy,
Umiejętności przygotowania dużych imprez gastronomicznych oraz cateringów zewnętrznych,
Znajomości najnowszych trendów oraz kreatywności,
Znajomości systemów kontroli jakości i czystości (HACCP),
Aktualnej książeczka zdrowia do celów sanitarno - epidemiologicznych,
Umiejętności kalkulacji cenowych i prowadzenia ewidencji gastronomicznej,
Dyspozycyjności i umiejętności pracy pod presją czasu,
Sumienności, uczciwości, odpowiedzialność i zaangażowania.

Oferujemy:

Stałe i stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
Możliwość rozwoju zawodowego,
Zakwaterowanie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Toutrend Sp. z o.o. z siedzibą w Strzelinku 14, 76-200 Słupsk zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Toutrend Sp. z o.o.z siedzibą w Strzelinku 14, 76-200 Słupsk. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.