Środa 24 Kwiecień 2024

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Specjalista ds. Kadr i Płac

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-11-18

Odsłony: 191

Nazwa firmy: Hotel Nadmorski **** - Pracuj.pl

UniConsulting, która wspiera procesy rekrutacyjne w branży hotelarskiej, obecnie dla swojego klienta Hotelu Nadmorski**** w Gdyni poszukuje osób o predyspozycjach do pracy w usługach branży hotelowej na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i Płac

Miejsce: pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska:

Nr ref: 236/HNKP

Podstawowe zadania to:

prowadzenie dokumentacji umów o pracę i cywilno-prawnych,
naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac,
sporządzanie deklaracji ZUS, GUS,
uczestnictwo w procesach rekrutacyjnych i kontakty z kandydatami.

Wymagania:

Potencjalnego kandydata powinno charakteryzować:

min. 1 rok doświadczenia w obszarze kadr i płac,
praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, przepisów z zakresu podatku dochodowego i ubezpieczeń społecznych,
znajomość programów MS Office w szczególności Excel,
komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

Pracodawca oferuje:

współpracę ze wsparciem doświadczonego kierownictwa,
skoncentrowaną na realizacji zadań atmosferę pracy,
stabilne zatrudnienie w profesjonalnym zespole,
możliwości rozwoju personalnego,
samodzielność w działaniu ocenianą poprzez realizację zadań,
możliwość korzystania z benefitów oraz udogodnień oferowanych przez Hotel Nadmorski****

Forma kontaktu:

Aby dowiedzieć się więcej o Hotelu Nadmorski****
zapraszamy na nasza stronę http://nadmorski.pl/

Aplikacje (List motywacyjny, CV ze zwięzłą autoprezentację własnej osoby)
z zaznaczonym w tytule nr referencyjnym,
prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.