Wtorek 16 Kwiecień 2024

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Kelner Konferencyjno-Bankietowy

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-11-20

Odsłony: 158

Nazwa firmy: Radisson BLU Hotel Wrocław - Pracuj.pl

Jesteśmy jedną z największych i najbardziej dynamicznych grup hotelowych w Europie i na świecie z 1350 hotelami w 105 krajach świata. Nasze portfolio obejmuje takie światowe marki hotelarskie jak: Quorvus Collection, Radisson Blu®, Radisson®, Radisson Red, Park Plaza®, Park Inn ® by Radisson i Country Inns & Suites By Carlson. Obecnie zatrudniamy ok. 88.000 osób na całym świecie. Obecnie do naszego zespołu we Wrocławskim Hotelu poszukujemy osoby na stanowisko:

Kelner Konferencyjno-Bankietowy

Miejsce: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę techniczno - gastroomiczną wszystkich wydarzeń konferencyjnych i bankietów w Centrum Konferencyjnym Hotelu Radisson Blu.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

doświadczenia w branży gastronomicznej, najchętniej w dziale konferencji i bankietów
umiejętności w zakresie obsługi technicznej konferencji
umięjętności pracy pod presją czasu
entuzjazmu w realizacji trudnych zadań, umiejętności koordynowania wielu zadań jednocześnie
elastyczności, operatywności i pomysłowości,
wysokiej kultury osobistej, zaangażowania, pozytywnego nastawienia zgodnego z filozofią Yes, I can!
komunikatywności, otwartości na bezpośredni kontakt z gościem.

Oferujemy:

umowę o pracę w międzynarodowej sieci hotelarskiej Carlson Rezidor Hotel Group
konkurencyjne wynagrodzenie
pakiet świadczeń Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, takich jak: dofinansowanie wakacji, świadczenia świąteczne, wyprawki szkolne dla dzieci
posiłki w dniach pracy
prywatną opiekę medyczną w Luxmed
dodatkowe przywileje i zniżki na pobyty w hotelach naszej sieci dla pracowników, ich rodzin i przyjaciół
szkolenia zawodowe i sieciowe.

Aplikacje zawierające CV, list motywacyjny oraz klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883), prosimy przesyłać na adres: Radisson Blu, ul. Purkyniego 10, 50-156 Wroclaw, Dział personalny: Grażyna Kopka-Kamińska lub za pomocą przycisku Aplikuj.

poszukujemy osoby na stanowisko:

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Nie zwracamy wysłanych dokumentów.