Piątek 29 Marzec 2024

redakcja@hotelinfo24.pl | Reklama w serwisie

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Zastępca Kierownika Recepcji

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-11-21

Odsłony: 88

Nazwa firmy: Hotel Number One - Pracuj.pl

Czy wiedziałeś, że HOTEL NUMBER ONE to nowoczesna i super zlokalizowana inwestycja hotelowa w Gdańsku w bezpośrednim sąsiedztwie przepięknej malowniczej gdańskiej starówki i najpiękniejszych plaż na Wybrzeżu ? Nowopowstały Hotel Number One to inwestycja o wyjątkowym charakterze, w którym dzięki Tobie zatrzymają się wyjątkowi Goście. … i dlatego i w związku z tym poszukujemy:

Zastępca Kierownika Recepcji

Miejsce: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska:

prawidłowe funkcjonowanie recepcji hotelowej
realizację wysokiego standardu jakości obsługi klienta
obsługę Gości zgodnie z przyjętymi standardami
identyfikację potrzeb klienta i monitorowanie poziomu jego zadowolenia
rozwój strategii marketingowej i sprzedażowej wg najbardziej aktualnych trendów
kontrolę i optymalizację kosztów w zakresie rentowności
nadzór nad wdrażaniem nowych produktów i usług

Wymagania:

jesteś zainteresowany pracą w branży hotelarskiej i masz w niej doświadczenie
wysokie standardy obsługi nie są Ci obce
swobodnie komunikujesz się w języku angielskim bądź niemieckim
jesteś gotowy/a do pracy do pracy zmianowej także w weekendy i święta
masz doświadczenie na podobnym stanowisku
jesteś osobą z optymistycznym podejście do świata i ludzi
posiadasz łatwość w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich i dobrą organizację pracy
jesteś samodzielny w działaniu

Oferujemy:

umowę o pracę
wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników sprzedażowych
swobodę działania – uwielbiamy kreatywność i skuteczność
niezbędne narzędzia do pracy
stabilną pracę w najnowszym hotelu w Gdańsku
pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole ludzi ukierunkowanych na współpracę
możliwość udziału w ciekawych projektach

Forma kontaktu:

NIE MA NA CO CZEKAĆ APLIKUJ JUŻ TERAZ
i ZOSTAŃ GWIAZDĄ SPRZEDAŻY HOTELU NUMBER ONE

Aplikacje z dopiskiem 'RDM' prosimy składać klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zamieszczanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)."

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

www.hotelnumberone.pl

Redakcja serwisu Hotelinfo24.pl nie odpowiada za treść wpisów
dodanych przez firmy i osoby trzecie.

Serwis Hotelinfo24.pl skierowany jest przede wszystkim do osób zawodowo związanych z branżą HORECA oraz planujących karierę w tej branży. Chcąc ułatwić obiektom znalezienie odpowiedniego pracownika, a hotelarzom właściwego dla nich miejsca pracy stworzyliśmy dział Praca w HORECA.

Już teraz całkowicie za darmo możesz publikować dowolną liczbę ofert pracy w naszym serwisie, które dotrą do osób zainteresowanych tą branżą a odwiedzających nasz serwis.

Dzięki licznikowi odsłon możesz oceniać zainteresowanie Twoją ofertą oraz skuteczność dotarcia naszego serwisu do potencjalnych kandydatów.

Pamiętaj! Aby dodawać oferty pracy musisz być zarejestrowanym użytkownikiem. W tym celu zarejestruj się (BEZPŁATNIE) w serwisie wypełniając formularz jako Nowy użytkownik.

Zapraszamy do zamieszczania ofert

Aby dodać lub edytować ofertę pracy wciśnij odpowiedni przycisk poniżej. Jeżeli nie jesteś użytkownikiem serwisu zostaniesz przekierowany do strony z rejestracją