Niedziela 17 Grudzień 2017

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Pracownik ds. Obsługi Hotelowej

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-12-07

Odsłony: 32

Nazwa firmy: Poczta Polska Spółka Akcyjna - Pracuj.pl

Poczta Polska S.A. poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Pracownik ds. Obsługi Hotelowej

Miejsce: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska:

PI/142/2017

Na Twój dzień pracy będzie się składać:

Przyjmowanie, meldowanie oraz wymeldowywanie gości hotelu,
Prowadzenie dokumentacji związanej z rezerwacją miejsc i rozliczaniem gości hotelu,
Prowadzenie ewidencji dotyczącej rezerwacji pokoi,
Obsługa kancelaryjna, nadawanie przesyłek,
Bieżąca współpraca z firmą sprzątającą,
Zgłaszanie awarii, uszkodzeń oraz zapotrzebowań gości w zakresie pościeli, ręczników oraz sprzętu RTV i AGD związanych z obsługą pokoi.

Praca w systemie równoważnym (zmiany 12-godzinne).

Wymagania:

Skontaktuj się z nami, jeśli:

Posiadasz wykształcenie średnie (mile widziane hotelarskie),
Znasz pakiet MS Office,
Jesteś komunikatywny,
Masz dobrą organizację czasu pracy,
Potrafisz współpracować w zespole,
Jesteś samodzielny i sumienny.

Oferujemy:

U nas zyskasz:

Stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę,
Pensję zawsze na czas i premię miesięczną,
Trzynastą pensję i dodatek stażowy,
Dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
Atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i karty Multisport.

Forma kontaktu:

Cenimy różnorodność!
Zachęcamy do aplikowania także osoby z orzeczoną niepełnosprawnością,
powyżej 45 lat, po zwolnieniach lub po dłuższej przerwie w pracy.

Prosimy o przesłanie CV do dnia 22.12.2017 r.

Wypełnienie formularza zajmie Ci tylko kilka minut

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych