Niedziela 17 Grudzień 2017

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Kierownik Gastronomii

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2017-12-07

Odsłony: 41

Nazwa firmy: Focus Hotels S.A. - Pracuj.pl

Sieć Hoteli poszukuje Osoby na stanowisko:

Kierownik Gastronomii

Miejsce: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska:

miejsce pracy: Szczecin

Najważniejsze obowiązki:

kontrola zamówień i stanów magazynowych
realizacji nałożonych celów jakościowych i sprzedażowych
maksymalizacja przychodów we wszystkich punktach gastronomicznych
proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w dziale gastronomii
organizowanie pracy działu gastronomii
umiejętność kreowania dobrego wizerunku hotelowej gastronomii
dogłębna znajomość i przestrzeganie procedur sieci
prowadzenie rekrutacji i szkoleń

Wymagania:

Oczekiwania wobec kandydatów:

wykształcenie: minimum średnie
biegła obsługa komputera ( w tym pakietu Office)
znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
doświadczenie w obszarze HACCP
umiejętność organizacji konferencji, spotkań biznesowych i bankietów
doświadczenie w kierowaniu zespołem gastronomii
doświadczenie w pracy w hotelach w charakterze kierownika gastronomii, zastępcy kierownika gastronomii lub kierownik zmiany
znajomość obsługi programów gastronomicznych oraz programów magazynowych
znajomość obsługi klienta w zakresie gastronomii
samodzielność i dynamizm w działaniu

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o nadesłanie listu motywacyjnego i życiorysu ze zdjęciem klikając "Aplikuj"

W temacie prosimy umieścić stanowisko: Kierownik Gastronomii – Szczecin

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

W procesie rekrutacji przetwarzane zostaną tylko te aplikacje, które zawierają wyłącznie dane w oparciu o art. 221 §1 Kodeksu pracy tj. imię i nazwisko, imiona rodziców, datę urodzenia, miejsce zamieszkania, wykształcenie i przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

INFORMACJA:
Administratorem danych osobowych jest Focus Hotels S.A. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Fordońskiej 40. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą w celach związanych z prowadzeniem bieżącej oraz po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji. Każdy kandydat do pracy ma prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawienia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę :
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Focus Hotels S.A.