Środa 24 Styczeń 2018

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Hotel Sales Director

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2018-01-11

Odsłony: 34

Nazwa firmy: Orbis S.A. - Pracuj.pl

KRAKÓW MARKETPLACE (7 hotels)

Hotel Sales Director

Miejsce: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska:

CONTACT
Nr. ref. HSD/KM/0118
www.orbis.pl

MISSION

You will be responsible for conducting and developing b2b2relations plus further new business aquisition for 7 hotels in Kraków ( 1 298 rooms). Your efforts and commitment will create added value for the b2b relations and client’s full satisfaction. As a Leader, You will make Your Team Feel Valued in order to deliver the high business expactations.

Wymagania:

PERSONALITY AND SKILLS

You are someone UNIQUE
You share our PASSION for hospitality
You make your expertise GROW
You DARE to go further
You have the Spirit of CONQUEST
You are Innovative
TRUST and Respect are your WAYS OF LIFE
You like to analyze market data and competitors' activities
You like dynamic pace of work and you forecast the market trends/dynamics

SPECIFIC REQUIREMENTS

Strong Sales Background
Ability to manage complex/diversified team
Knowledge of hospitality specifics
Understanding of customer expectations/driving business by creating added value fin b2b relations
Excellent negotiation and sales skills
Ability to create a positive image of Orbis Hotel Grup
High personal culture
Dynamics and consistency with delivering Top Lines
Fluent English and Polish

Oferujemy:

WE OFFER

Competitive remuneration and attractive bonus system
Interesting and challenging job
Career development opportunity in the worldwide AccorHotels network

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Orbis S.A., spółki zależne oraz spółki powiązane kapitałowo z Orbis S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Brackiej 16 (zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie danych. W przypadku braku zgody, prosimy nie klikać tego przycisku.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami