Sobota 20 Kwiecień 2024

Strona główna » Praca w hotelarstwie » Kierownik ds. Marketingu i Sprzedaży

Praca w hotelarstwie

Dodano: 2018-01-18

Odsłony: 239

Nazwa firmy: Farmona Hotel Business & SPA - Pracuj.pl

Prestiżowy, Butikowy Hotel FARMONA Bussines & SPA zlokalizowany w Krakowie, posiada 30 pokoi, w tym 3 apartamenty. Hotel jest pięknie usytuowany w parku pełnym stuletnich dębów. W hotelu mieści się elegancka Restauracja Magnifica oraz najpiękniejsze SPA w Krakowie. SPA urządzone jest w stylistyce balijskiej, a zabiegi wykonują indonezyjscy terapeuci. Tu najdoskonałej uwidacznia się leżąca u podstaw filozofii Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona symbioza z naturą i wiara w to, że jest ona niewyczerpanym źródłem urody, harmonii i relaksu. FARMONA Hotel Business & SPA poszukuje kandydatów na stanowisko w:

Kierownik ds. Marketingu i Sprzedaży

Miejsce: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska:

Planowanie i prowadzenie działań sprzedażowych i marketingowych Hotelu,
Budowanie relacji biznesowych z kluczowymi Klientami hotelu, w tym negocjowanie i ustalanie warunków współpracy,
Zapewnienie płynnego funkcjonowania części noclegowej obiektu zgodnie z przyjętymi standardami,
Tworzenie i zarządzanie polityką cenową sprzedaży usług noclegowych,
Tworzenie i wdrażanie ofert marketingowych Hotelu oraz prowadzenie działań reklamowych,
Opracowanie materiałów marketingowych hotelu, nadzór nad stroną www i aktualizowanie zawartych na niej treści,
Sprzedaż usług noclegowych zgodnie z obowiązującą polityką.

Wymagania:

Min. 2 – letnie doświadczenie na stanowisku z zakresem obowiązków pokrewnym do wskazanego, w branży hotelarskiej – warunek konieczny,
Wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe,
Umiejętność tworzenia strategii sprzedażowych i marketingowych,
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz systemów pośredniczących w sprzedaży, m.in. booking.com,
Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, organizacyjne i negocjacyjne,
Umiejętność organizacji pracy własnej i pracy w zespole,
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

Pracę w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie o silnej pozycji rynkowej,
Możliwość realizacji własnych pomysłów i współtworzenia wizerunku firmy,
Rozwój zawodowy poprzez udział w szkoleniach i konferencjach branżowych,
Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet świadczeń dodatkowych m.in.: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport,
Benefity w ramach Polityki Prorodzinnej: „Farmona Przyjazna Rodzinie”,
Miłą atmosferę pracy i możliwość rozwoju zawodowego w gronie profesjonalistów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając przycisk Aplikuj.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie numeru referencyjnego w temacie zgłoszenia, oraz o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 (Dz. U. z 2014 r. poz. 1662) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji”.